Pohár České pojišťovny - ženy

Ne – FAT PIPE Florbal Chodov

3:5

konec (0:0, 0:2, 3:3)

19.12.2018, 19:30 • SH Jižní Město • Semifinále • Adéla Bernatová (@adelbernatova)

To je pro dnešek ode mě vše. Přeji Vám krásný zbytek večera a děkujeme, že jste dnes sledovali dnešní utkání s námi. (21:20:04)
Dnešní utkání skončilo výhrou pro Chodov 5:3. Chodov nyní si zahraje v Olomouci.
Na začátku třetí třetiny se lépe vedlo hostům. Podařilo se jim prosadit tři branky. Také domácímu týmu se povedlo prosadit tři branky. První branku v prvním oslabení týmu Chodov a poslední dvě branky vstřelily ke konci třetí třetiny. Třetí třetina skončila v poměru 3:3.
Střely třetí třetiny:
Domácí – 9
Hosté – 6

59:39

Ivanti Tigers právě vstřelilo branku!
Autorem branky je ŘEZÁČOVÁ. Bez asistence.

59:32

Chodov sa stahuje na svojí půdu.

59:11

Autorem branky je HYRŠLOVÁ. Asistence: Beránková.

59:10

Domácí hrají s brankářkou.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:55

Chodov právě vstřelil branku!
SUCHÁ běžela sama na branku se soupeřkou. Suchá pak mírným klepnutím na míček posílá míček do prázdné branky. Bez asistence.

58:41

Chodov zabraňuje domácímu týmu vystřelit na branku.

58:06

Domácí se nemůžou dostat do dobré pozice ke střele na branku.

55:26

Po špatné nahrávce domácích se ujmula míčku Hanzlíková, která nahrála TOŽIČKOVÉ. Tožičková po zpracování míčku poslala míček do branky. Asistence: Hanzlíková.

3:5

Branky a nahrávky: 48. Beránková (Hyršlová), 60. Hyršlová (Beránková), 60. Řezáčová – 29. Kellovská (Jiráková), 39. Belicová (Tožičková), 42. Vrbová (Tožičková), 56. Tožičková (Hanzlíková), 59. Suchá

Ne: Karli (Špačková) – Hermannová, Surá, Pisárová, Kvasková, Hyršlová, Řezáčová, Pálková, Billá, Beránková, Šnajberková, Kubišová, Kovaříková, Šebestová, Chvátalová, Polívková, Kleinová

FAT PIPE Florbal Chodov: Christianová (Provázková) – Suchá, Jiráková, Frantíková, Tožičková, Plášková, Pekárková, Preisslerová, Řepková, Nosková, Vávrová, Vrbová, Peštová, Svačinová, Belicová, Kellovská, Hanzlíková

Rozhodčí: Barbora Beranová, Lucie Hejnová