Statistiky:
Konečné pořadí
1. Itálie 1:10:58,7 (0+3
2. Švédsko +8,4 (0+8)
3. Francie +11,8 (0+9)
4. Rusko +47,2 (0+6)
5. Bělorusko +1:13,4 (0+4)
6. Norsko +1:24,4 (2+11)
7. Německo +2:05,0 (2+9)
8. Ukrajina +2:11,9 (0+9)
9. Česko +2:14,6 (0+6)
10. Rakousko +2:19,7 (1+8)
11. Polsko +2:20,9 (0+10)
12. Švýcarsko +3:14,8 (3+9)
13. USA +3:39,1 (1+9)
14. Slovensko +4:26,0 (3+12)
15. Estonsko +5:07,0 (0+8)
16. Kanada +5:19,3 (2+13)
17. Finsko +5:39,3 (1+10)
18. Japonsko +5:47,5 (1+11)
19. Čína +5:53,1 (0+10)
20. Bulharsko +5:57,1 (1+11)
21. Korea o kolo zpět (0+7)
22. Litva o kolo zpět (0+5)
Startovní listina
1. Německo (Vanessa Hinzová, Franziska Preussová, Karolin Horchlerová, Denise Herrmannová)
2. Francie (Anaïs Chevalierová, Julia Simonová, Célia Aymonierová, Anais Bescondová)
3. Itálie (Lisa Vittozziová, Alexia Runggaldierová, Dorothea Wiererová, Federica Sanfilippová)
4. Švédsko (Linn Perssonová, Mona Brorssonová, Emma Nilssonová, Hanna Öbergová)
5. Ukrajina (Anastasija Merkušinová, Vita Semerenková, Valj Semerenková, Olena Pidhrušná)
6. Rusko (Jevgenija Pavlovová, Jekatěrina, Jurlovová-Perchtová Valeria Vasněcovová Irina Starychová)
7. Norsko (Karoline Offigstadová Knottenová, Tiril Eckhoffová, Ingrid Landmark Tandrevoldová, Marte Olsbuová Röiselandová)
8. Švýcarsko (Aita Gasparinová, Asuka Hačisuková, Elisa Gasparinová, Susanna Meinenová)
9. Polsko (Kinga Zbylutová, Monika Hojniszová, Karolina Pitońová, Kamila Żuková)
10. Česko (Eva Puskarčíková, Lucie Charvátová, Markéta Davidová, Veronika Vítková)
11. Bělorusko (Dzinara Alimbekavová, Iryna Krjuková, Hanna Solaová, Irina Kručinkinová)
12. Kanada (Megan Tandyová, Megan Bankesová, Nadia Moserová, Rosanna Crawfordová)
13. Finsko (Laura Toivanenová, Venla Lehtonenová, Suvi Minkkinenová, Mari Ederová)
14. Japonsko (Fujuko Tačizakiová, Sari Maedaová, Jurie Tanakaová, Asuka Hačisuková)
15. Korea (Či-hi Mun, Či-ä Pak, Eun-džung Ko, Či-hi Mun)
16. Estonsko (Regina Ojaová, Tuuli Tomingasová, Grete Gaimová, Meril Beilmannová)
17. Bulharsko (Emilija Jordanovová, Desislava Stojanovová, Milena Todorovová, Daniela Kadevová)
18. Rakousko (Lisa Theresa Hauserová, Julia Schwaigerová, Katharina Innerhoferová, Dunja Zdoucová)
19. Litva (Natalja Kočerginová, Gabriele Leščinskaiteová, Diana Rasimovičiuteová, Natalija Paulauskaiteová)
20. Slovensko (Paulina Fialková, Anastasia Kuzminová, Terezia Poliaková, Ivona Fialková)
21. USA (Joanne Firesteelová Reidová, Susan Dunkleeová, Clare Eganová, Deedra Irwinová)
22. Čína (Fan-čchi Meng, Jen Čang, Süe-lan Wang, Ťia-lin Tchang)
Cíl
Příjezd Veroniky Vítkové do cíle!
Cíl
8. stř
7. stř
př 3
6. stř
Závodníci dnes pošesté na střelnici.
6. stř
3,1km
3. stř
př 1
První předávka české štafety.
př 1
5,1km
2. stř
Eva Puskarčíková podruhé na střelnici!
2. stř
2. stř
1. stř
1. stř
Eva Puskarčíková na střelnici!
1. stř