26:25

konec (12:10)

09.12.2018, 15:00 • Skupina 2 • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 3.13 8.03 1.61 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:34:01)
Je konec! Maďarsko prohrávalo ještě minutu a půl před koncem 24:25, ale dvěma proměněnými útoky a hlavně dobrou prací v obraně, vývoj zápasu otočilo! Díky tomu Maďarky vybojovaly druhé vítězství v hlavní části a pořádně dramatizují boj o postup do semifinále. Dotáhly se totiž k Rumunkám, Nizozemkám i Němkám, jež mají také dvě výhry.

Konec zápasu. (26:25)

60

Hafraová proměnila maďarský útok a strhává vedení na stranu svého týmu! Do konce zápasu zbývá pár vteřin! (26:25)

60

Útok Bolkové byl zablokován, Maďarky si berou oddechový čas. (25:25)

59

Hafraová se sice neprosadila, ale míč se odrazil k Schatzlové, která srovnává minutu před koncem. (25:25)

59

Smitsová opět střílí a znovu dává gól. Německo vede 25:244. (24:25)

59

Oddechový čas Německa. (24:24)

58

Hafraová útokem z levé strany srovnává a Maďarky dál bojují o bod. (24:24)

55

Smitsová pronikla k brankovišti na pravé straně a střelou pod horní tyčku překonala Kissovou. (23:24)

54

Gól vstřelil tým Maďarsko (Viktória Lukácsová). (23:23)

53

Němky střílely sedmimetrový hod, Grijseelsová se trefila. (22:23)

53

Na hranici devítky se z výskoku prosadila Kovacsicsová. Pomalu se blíží závěrečné minuty zápasu. (22:22)

52

Němky drží těsně vedení, Stolleová z pravého křídla opět vrací vedení na stranu svého týmu. (21:22)