Tipos Extraliga (SR)

HC MIKRON Nové Zámky – HK Poprad

5:6

po prodl. (1:0, 2:1, 2:4 - 0:1)

09.12.2018, 16:00 • Zimný štadion Nové Zámky • 31. kolo • Igor Mainka (@igor_mainka)

Tipsport: 2.47 4.2 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Viděli jsme průměrné, v první polovině možná trochu i podprůměrné utkání, ale s fantastickým závěrem, který vyústil v prodloužení. Souboj tři na tři rozhodl krásnou kličkou Lukáš Paukovček a přisoudil Popradu druhý bod. Poprad potvrdil roli mírného favorita a v tabulce poskočili na 4. místo o dva body před Nitru. Nové Zámky zůstanou na šestém místě. (19:05:00)

61:40

61:40 Lukáš Paukovček (POP) - 5:6

61:40

Poprad právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Poprad si z Nových Zámků odváží dva body, když LUKÁŠ PAUKOVČEK obdržel přihrávku do jízdy, položil si Košarišťana a střelou do odkryté brány rozhodl o osudu dnešního zápasu! Asistence: Joona Erving, Martin Belluš – 5:6!

60:31

Sloboda byl ve dvou pološancích, ale před Vošvrdou nedokázal zakončit.

60:01

To byl závěr třetí třetiny. Ještě čtyři minuty před koncem svítil na světelné tabuli stav 4:2. Hostující trenér odvolal brankáře a zahájil gólostroj, jehož vrcholem je nerozhodné skóre 5:5 po 60 minutách.

60:00

59:47

Ještě jedno zakázané uvolnění. Domácí brankář musí být v pozoru.

59:11

59:11 Lukáš Paukovček (POP) - 5:5

59:11

To není možné, co se tady děje! LUKÁŠ PAUKOVČEK vyrovnává na 5:5! Sám vyhrál buly, přemístil se před bránu a po nahození Svitany dorazil puk do sítě! Asistence: Patrik Svitana, Dávid Bondra – 5:5!

58:51

Vhazování před Košarišťanem. Hosté jdou znovu do power-play.

58:38

58:38 Tomáš Urban (NZM) - 5:4

58:38

Nové Zámky právě vstřelily branku!
TOMÁŠ URBAN završuje hattrick a vrací domácím rychle ztracené vedení! Urban si vzal puk ve vlastní třetině, rozjel se na Vošvrdu a střelou mezi betony dostal Nové Zámky znovu do vedení – 5:4!

57:36

57:36 Arturs Salija (POP) - 4:4

57:36

Tak to je něco! Paukovček vyhrál buly, posunul puk na Svitanu. Ten si počkal na pohyb spoluhráče a poté adresoval přihrávku na ARTURSE SALIJU, který ze zvýhodněné pozice vyrovnali na 4:4! Asistence: Patrik Svitana, Lukáš Paukovček.

56:53

Po gólu došlo k potyčce mezi Zbořilem a Mlynarovičem. Oba dostávají dvě minuty za hrubost.

56:53

56:53 Martin Belluš (POP) - 4:3

56:53

Salija nahodil puk před branku, kde ho pravděpodobně tečoval Zbořil. Odražený kotouč se dostal k nechráněnému MARTINOVI BELLUŠOVI, který neměl problém doklepnout puk do prázdné branky! Asistence: Samuel Mlynarovič, Arturs Salija – 4:3!

55:36

55:36 Svitana (POP), Zbořil (NZM)

55:36

Puk mířil do prázdné branky, ale dvojice hráčů Popradu na poslední chvíli zachytila puk letící do branky.

55:20

Vošvrda je na střídačce, hosté budou hrát bez brankáře.

55:20

Trenér hostů si vzal oddechový čas.

55:20

Zakázané uvolnění Nových Zámků. Ti už se snaží odpalovat puky na druhou stranu.

54:46

Podobně to platí i o pokusu Abdula. Jeho střela skončila na Košarišťanově betonu.

54:17

Pěkné vysunutí Vošvrdy od vlastní branky až do útočného pásma. Takáč si puk zpracoval, jeho zakončení však bylo sražené.

53:22

Košarišťan předvedl zákrok zápasu! Domácí gólman se stihl přemístit od levé tyčky do středu branky, odkud vychytal popradského střelce, který střílel z mezikruží. Pohledný okamžik.

52:54

52:54 Branislav Fábry (NZM) - 4:2

52:54

BRANISLAV FÁBRY na druhý pokus dostal puk za Vošvrdu! ani trojice popradských hráčů Fábryho neodstavila od druhé dorážky! Asistence: Martin Jakúbek – 4:2!

52:06

Tvrdý, ale čistý zákrok Fabiána na Zbořila.

51:34

Vošvrda si zahrál s osudem, když nastřelený puk zachytil, ale nedokázal ho rozehrát. Nové Zámky pak puk nedotlačily do branky.

51:16

51:16 Radoslav Macík (POP) - 3:2

51:16

RADOSLAV MACÍK vypíchl puk rozehrávajícímu Slobodovi. Rozjetého Macíka už nestihl zastavit ani Andersons. Macík vypustil ze své hole nepříjemnou prudkou střelu a Košarišťan neměl nárok na úspěšný zákrok – 3:2!

51:03

Avizované vyloučení Marka Zagrapana se stává realitou. Domácí podrželi puk, aby se přiblížili triumfu. Zagrapan je vyloučen na dvě minuty za podrážení.

50:07

Mlynarovič prošel s pukem do útočné třetiny, jenže tam jeho pouť kvůli ofsajdu skončila.

49:08

Další brejk domácích, kteří ne a ne překonat hostujícího brankáře. Škoda, protože diváci si přejí další gól a tem minimálně ve dvou případech mohl přijít. Reklamní přestávka.

48:13

Mohlo být rozhodnuto, ale Vošvrdovi proti střele soupeře pomohla horní tyč.

47:04

Henderson se vrátil z trestné lavice na led. Domácí oslabení přežili bez ztráty gólu.

46:49

Rogoň vybojoval puk pro Zbořila, ale ten z první nevystřelil.

46:31

Rozehrávka Vošvrdy na modrou čáru končí odpískaným ofsajdem.

45:50

Košarišťan předvedl několik dobrých zákroků po sobě. Nové Zámky se brání s vypětím všech sil.

45:04

Mathieu Handerson sekl Saliju v útočném pásmu a čeká ho dvouminutový trest.

44:43

Salikovu střelu od modré Košarišťan vyrazil zpět do hry.

44:32

Fábryho špatné postavení příčinou odpískaného ofsajdu hostujícího celku.

43:53

Belluš švihl do puku, ale střelou k bližší tyči neobelstil domácího brankáře.

43:02

Takáč se protlačil před bránu, ale střelou ji minul.

42:45

Takáčův pokus z levé strany zblokoval Sloboda. Košarišťan si ve třetí třetině příliš nezachytal.

42:07

Zakázané uvolnění v podání Popradu. Vhazování před Vošvrdou.

41:29

Vošvrda znovu v akci, tentokrát chytil do lapačky střelu soupeře od modré čáry.

40:45

40:45 Zbořil (NZM), Vošvrda (POP)

40:45

Zbořil zahodil obrovskou možnost na gólovou tečku! Využil palebnou pozici z mezikruží, Vošvrda akrobatickým zákrokem střelu domácího útočníka zneškodnil!

40:01

Nové Zámky ovládly druhou část hry. Přestože hosté vyrovnali skóre gólem Macíka, byli to domácí, kteří v rozpětí 74 sekund dvakrát udeřili. Poprvé to bylo z trestného střílení v podání Urbana, o pár momentů později se přidal Rogoň. Popradští mají dvacet minut na to, aby dohnali dvougólové manko.

40:00

39:11

Ťavoda je na ledě, hosté v plném počtu.

38:04

Vošvrdova vyrážečka opět v akci. Puk posílá ven ze hřiště.

37:26

37:26 Jurík (NZM)

37:26

Jurík ani tentokrát nedoklepl backhandem puk do poloodkryté brány, toto může domácí výrazně mrzet.

37:11

37:11 Jurík (NZM)

37:11

Hostující obránce Ján Ťavoda zamířil na trestnou lavici na dvě minuty za sekání. Ještě před tím mohl skórovat Jurík, ale nedostal puk do brány.

37:01

37:01 Bondra (POP), Košarišťan (NZM)

37:01

Protiútok Bondry po chybě Andersonse! Hostující útočník jel sám na Košarišťana, ale ve stoprocentní šanci pálil pouze do výstroje domácího strážce svatyně!

36:20

Andersons hledal zpoza brány před Vošvrdou jednoho ze svých spoluhráčů, ale tomu puk utekl.

35:15

35:15 Patrik Rogoň (NZM) - 3:1

35:15

PATRIK ROGOŇ navyšuje vedení domácích už na dva góly! Před Vošvrdou ještě probruslil další z novozámeckých hráčů, a tak hostující gólman neměl nárok na střelu do horního rohu brány! Asistence: Filip Dundáček – 3:1!

34:01

34:01 Tomáš Urban (NZM) - 2:1

34:01

TOMÁŠ URBAN vzal na sebe zodpovědnost a udělal dobře! Centr první formace pálil z osy hřiště mezi Vošvrdovy betony. Ten je nestihl včas zaklapnout a puk skončil v síti!

34:01

34:01 Arturs Salija (POP)

34:01

Slávik startoval sám na Košarišťana, ale byl zezadu zahákován Salijem. Následovat bude trestné střílení!

33:21

Andersons skončil v útočné třetině na ledě, vylučovat se nebude.

31:39

Famózní akce Popradu! Mlynarovič v útočné třetině na sebe navázal tři protihráče a domácím unikl z pozornosti Bondra. Ten vzápětí obdržel přihrávku. Těžko říct, zda Bondra minul bránu, nebo to byl fantastický zákrok Košarišťana!

31:11

Hosté jsou v plném počtu, domácí nedokázali vyprezentovat střelu na bránu.

30:10

První minutu oslabení přežili hosté bez střely na Vošvrdovu bránu.

29:30

Puk je daleko od Vošvrdy. Domácí přesilovka nezačíná dobře.

29:11

Domácí si zahrají přesilovou hru. Na dvě minuty za vysokou hůl byl vyloučen Radomír Heizer.

28:54

Belluš se ukázal hezkým průnikem, z levé strany projel na pravou, odkud poslal puk do připraveného domácího brankáře.

27:44

Už se hraje v rovnoměrném poměru na obou stranách. Vyloučený Hein je zpět na ledě.

27:23

Ani Fabian, ani Svitana nepřekonávají brankáře Košarišťana! Domácí gólman vytasil dva výborné zákroky během několika sekund!

26:21

Svitana z vrcholu pravého kruhu střílel těsně nad ledem k tyči, Košarišťan vymrštil beton a zamezil i dorážce.

25:44

Výborné střídání čtvrtého útoku hostů. Popradčané drželi puk u zadního mantinelu soupeře, až vybojovali přesilovou hru. Na dvě minuty za držení byl vyloučen Samuel Hein.

25:19

Václav pálil z mezikruží, Košarišťan na jeho střelu zareagoval a puk vyrážečkou odrazil mimo bránu.

24:35

Vošvrda nadvakrát zkrotil tvrdou střelu soupeře od modré. Ožívají také fanoušci na tribunách.

24:10

Košarišťan zasáhl proti střele Bondry.

23:19

23:19 Radoslav Macík (POP) - 1:1

23:19

Stejně jako domácí, i hosté skórují po dlouhé přihrávce. Belluš zpracoval puk na modré a posunul ho na pravou stranu, kde byl RADOSLAV MACÍK, který prudkou střelou nad ledem ke vzdálenější tyči vyrovnává na 1:1! Asistence: Martin Belluš.

22:14

Vošvrda zasáhl lapačkou proti pokusu Jakúbka.

21:39

Zagrapan se natlačil před soupeřovu bránu a střelou z levé strany k bližší tyči donutil Košarišťana k zákroku.

21:23

Košarišťan rozehrával zpoza vlastní branky, ale sám si způsobil problémy. Puk mu odskočil z čepele hokejky, ale na poslední chvíli ho stihl odpálit do bezpečí.

20:45

Urban byl blízko druhého gólu, ale backhandovou střelou minul Vošvrdovu branku.

20:06

Hned v úvodu druhé třetiny tady máme zakázané uvolnění domácích.

20:01

Je za námi první třetina, ve které domácí využili přesilovou hru a po první části jsou o kousek blíž vítězství.

20:00

19:21

19:21 Tomáš Urban (NZM) - 1:0

19:21

Jednoduchá akce slaví úspěch! Kudla vyslal dlouhou přihrávku od vlastní brány až na modrou čáru, kde operoval TOMÁŠ URBAN. Ten se odpoutal od Karalahtiho a po souboji s brankářem Vošvrdou umístil puk pod horní tyčku! Asistence: Patrick Anthony Kudla – 1:0!

18:34

Střela z mezikruží míjí hostující branku!

18:23

Tečovaný puk končí pod Vošvrdou. Popradčané jsou pod tlakem.

17:59

Zbytečné napadení Saliji na Andersonse. Mohlo se pískat vražení na mantinel, ale obránce první formace už míří na trestnou lavici za napadení.

17:28

Akce pokračovala dál, Paukovček trefil výstroj domácího brankáře.

17:14

Belluš v brejku prováhal možnost pro přihrávku, raději stahovačkou minul soupeře a poté vypálil nad rameno i tyčku Košarišťanovy branky.

16:53

Novákova tvrdá střela z pravé strany minula hostující branku.

16:25

Vošvrda pro jistotu přikrývá Urbanův slabý pokus. Předcházelo mu množství soubojů u mantinelu.

15:48

Ťavoda byl vyhnaný Kudlou do středního pásma.

15:19

Bondra se téměř dostal k puku při zpomalené rozehrávce soupeře. Nové Zámky z toho vyvázly bez újmy.

14:46

Ondrušek nachytaný v ofsajdu, hra je často kouskovaná.

14:25

Hostující brankář i se štěstím zasahuje při tečovaném zakončení o levého mantinelu.

13:54

Vošvrda posílá puk jen na vlastní střídačku. Gólman hostů se svojím spoluhráčům omluvil.

13:41

Okamžitá střela po buly, Popradští se musí rychle vrátit zpět.

13:38

Po delší době tady byl tlak Popradu. Čtvrtý útok hostů pálil většinou jen z úhlu, Košarišťan zasáhl bez problémů.

12:39

Ťavoda s Juríkem se nepříjemně srazili na modré čáře Popradu. Bylo to nezaviněné, vylučovat se nebude.

12:28

Vošvrda toho po tvrdé střele od modré mnoho neviděl, puk ale minul prostor mezi třemi tyčemi.

11:55

Zakázané uvolnění Popradu.

11:38

Závar prvního útoku Popradu doplněného o Václava. Puk se odrážel kolem Košarišťana, ten ho důsledně vykopl. Obránci mu příliš nepomohli.

11:03

Zhruba deset sekund se hrálo u hostující střídačky. Poprad vybojoval puk, ale žabkou ho jeden z hostujících hráčů poslal do bezpečí.

10:28

Poprad vyhazuje puk přes všechny čáry. Došlo však k teči jednoho z hráčů a icing se nepíská.

10:00

Výborný presink domácích, kteří kvůli tomu získávají pozici v útočném pásmu.

09:31

Erving byl pod velkým tlakem, ale rozehrál puk na druhého obránce.

09:07

Vhazování ve středním pásmu. Domácí se dožadovali přesilovku za vyhození puku mimo hrací plochu, ale neuspěli.

08:30

Ordzovenského nápřah od modré, po jeho střele se puk prolétl kousek vedle pravé tyče.

08:24

Hosté jsou kompletní.

07:39

Svoboda si srovnával puk na stranu, aby následně vypálil zpoza hráče. Vošvrda puk vyrazil jen zpět do hry a měl štěstí, že se nikdo z domácích nedostal k dorážce.

07:15

Nové Zámky se vracejí až k brankáři Košarišťanovi.

06:58

Domácím se nedaří vydolovat puk od zadního mantinelu.

06:37

Poprad vyhazuje puk přes všechny čáry.

06:24

Kundrik na poslední chvíli sekl do rukavice soupeře, čím mu znemožnil zakončení do poloodkryté branky. Přesilovka pro domácí.

06:05

Nepřesná přihrávka Saliji na Kundrika. Zakázané uvolnění hostů.

05:32

Slávik podkopl Vošvrdu za popradskou brankou. Bylo to po odpískání a tak nebude následovat vyloučení.

05:16

Ondrušek se natlačil na levou stranu přes osu hřiště a křížnou střelou donutil Vošvrdu k zákroku.

04:40

Další individuální akce Ervinga, jeho pokus byl sražený, ale puk zůstává ve hře.

04:15

Domácí jsou v plném počtu.

03:42

Hosté jsou znovu usazení v útočné třetině.

02:56

Puk několikrát proskákal kolem domácí branky, ale nikdo z Popradčanů nedokázal kotouč usměrnit do branky.

02:15

První přesilovku si zahrají hosté. Na dvě minuty za hákování byl vyloučen Urban.

02:08

Mlynarovičův pokus tečoval Andersons, Košarišťan si na nedostatek práce nemůže stěžovat.

01:57

Puk končí na hostující střídačce. Hra se častro kouskuje. Hosté jsou dnes jen se sedmi obránci.

01:34

Jakúbek nevyužil Evringovy chyby, který si zbytečně přehazoval puk ve středním pásmu.

01:23

Nápřah Ervinga od modré čáry, domácí gólman má na svém kontě další úspěšný zákrok.

00:26

Košarišťan zasahoval po střele Bondry od levého mantinelu, puk schoval do lapačky.

00:01

HC Mikron Nové Zámky: Košarišťan (Glosár) – Kudla, Andersons, Zaťko, Dundáček, Novák, Ordzovenský, Hatala, Hain – Sloboda, Urban, Štrauch – Rogoň, Zbořil, Jurík – Jakúbek, Fábry, Nejezchleb – Henderson, Ondrušek, Slávik.

HK Poprad: Nechvátal (Vošvrda) – Petran, Salija, Fabian, Ťavoda, Erving, Karalahti, Česánek – Svitana, Mlynarovič, Bondra – Takáč, Zagrapan, Abdul – Macík, Paukovček, Belluš – Václav, Heizer, Kundrik..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

5:6

Branky a nahrávky: 20. Urban (Kudla), 35. Urban (TS), 36. Rogoň (Dundáček), 53. Fábry (Jakúbek), 59. Urban – 24. Macík (Belluš), 52. Macík, 57. Belluš (Mlynarovič, Salija), 58. Salija (Svitana, Paukovček), 60. Paukovček (Svitana, Bondra), 62. Paukovček (Erving, Belluš)

HC MIKRON Nové Zámky: Košarišťan (Glosár) – Kudla, Andersons, Zaťko, Dundáček, Novák, Ordzovenský, Hatala, Hain – Sloboda, Urban, Štrauch – Rogoň, Zbořil, Jurík – Jakúbek, Fábry, Nejezchleb – Henderson, Ondrušek, Slávik.

Rozhodčí: Baluška, Kova – Synek, Konc ml.