6:2

konec (2:1)

08.12.2018, 18:00 • MSH Chomutov • 11. kolo • Eliška Šidlochová

Ode mě je to v tuto chvíli všechno, budu se těšit napočtenou někdy příště. Loučí se s vámi Eliška Šidlochová. (19:57:30)
Baník Chomutov potvrdil roli favorita a vítězí tak v důležitém utkání proti Legii Příbram. Velkou zásluhu na vítězství domácího celku má Daniel Dolechek, který nastřílel hattrick. Společně s brankářem Šlégrem tak dotáhli Baník ke třem bodům a výhře 6:2!

Legie Příbram nenavázala na výhru z minulého kola a na další body tak bude muset čekat minimálně do příštího víkendu.

39:57

Baník Chomutov právě vstřelil branku!
V posledních sekundách střílí branku Dan Dolechek po nahrávce Radka Jelínka.

39:50

Žlutou kartu dostává Dražan (Legie Příbram).

39:37

Rozjíždí se poslední akce na obou stranách.

39:00

Poslední minuta dnešního utkání.

38:51

Prudkou střelu Matěje Zákouckého gólman vyrazil, na dorážku staršího Vojty Zákouckého se naštěstí nadřít nemusel, neboť hostující kapitán střílel vysoko nad.

38:06

Nádherná střela ŠIMKOVIČE z vlastní poloviny končí v prázdné brance hostů.

37:52

Oddechový čas pro domácí.

37:13

Příbram právě vstřelila branku!
Příbrami se power-play vydařila. Venta posunul míč do strany na volného Vojtu ZÁKOUCKÉHO, který trénuje odkrytí branku.

36:23

Pátý akumulovaný faul domácích!

35:43

Domácí brankář se teď zapomněl na půlící čáře a byl z toho velký závar. Hostující kapitán Vojta Zákoucký nastřeluje pouze tyč.

35:12

Na druhé straně také velká šance, ale opět bez branky.

34:51

Filip Gedeon teď vyslal prudkou střelu na Bohuňka, ten chytá.

33:48

Příbram zkouší power-play.

33:46

Oddechový čas pro hosty.

33:46

Hezká kombinace dvou mladých nadějí vede ke čtvrté brance. Gedeon přihrával, JELÍNEK zakončoval.

33:22

Nádherná crossovka domácího brankáře na Patrika Špicara, který se snažil ještě vylepšit pozici pro Radka Jelínka, ten ale netrefuje bránu.

32:50

Hostující obránce teď úplně přestal hrát a je z toho gól pro domácí. DOLECHEK mu vypíchl míč a samostatný únik na golmana proměňuje!

31:51

Čtvrtý akumulovaný faul pro domácí.

31:28

Na druhé straně také velká šance! Hostující kapitán zakončil ale také pouze do brankáře.

30:31

Petr Nový teď spálil obrovskou šanci! Boček mu předsunul míč přímo před branku, kde nikým nehlídaný poslal míč pouze do hostujícího brankáře Bohuňka. Velká škoda pro domácí!

29:22

Hezká kombinace domácích. Šimkovič posunul na Špicara, ten pouze do brankáře.

28:39

Přerušená hra. Po souboji zůstal na palubovce ležet domácí Patrik Špicar.

27:57

Prudká střela Dolechka! Bohuněk vyráží.

26:42

Třetí akumulovaný faul pro Chomutov.

25:28

Příbram se snaží o kombinaci, ale stále jsou tam nepřesnosti.

24:02

Jelínek se teď snažil zakončit, ale neúspěšně.

21:02

Střela hostujícímu kapitánovi moc nesedla.

20:45

Baník opět s míčem na svých sálovkách.

20:01

V prvním poločase jsme mohli vidět opatrný futsal z obou stran. Lépe je na tom zatím Baník, který dokázal vstřelit o branku více než soupeř a půjde tak do druhého poločasu jako mírný favorit.

Avšak nás čeká dalších 20 minut, a stát se může cokoliv. Buďte u toho s námi. Druhý poločas začne přibližně v 18:55.

20:00

17:45

Kombinace na úrovni tiki taky. VENTA si narazil se Zákouckým, který mu z první vrátil a první jmenovaný se nemýlil.

16:50

Slibné šance Příbrami nekončí brankou.

16:40

Baník má 4 akumulované fauly.

15:23

Dlouhý nához domácího brankáře zklepnul Gedeon na volného DOLECHKA, který z náběhu střílí branku.

15:02

Baník má tři akumulované fauly.

14:08

Hostující brankář teď předvedl obrovskou minelu, kterou potrestal kapitán domácích Petr NOVÝ.

13:28

Baník si teď vytvořil tři velké šance, ale žádnou v gól neproměnil.

12:45

Hostující brankář teď předvedl kouzelný zákrok.

12:15

Stále jsme neviděli žádnou branku, ale šancí přibývá.

10:32

Příbram teď uzamkla Baník na obranné polovině.

09:30

Skluzem teď zastavil Šimkovič výhoz hostujícího golmana.

08:52

07:23

Stav akumulovaných faulů je 1:2 pro Příbram.

06:57

Teď jsme viděli udělené dvě žluté karty. Příbramský kapitán za faul, chomutovský útočník na ruku.

06:54

Žlutou kartu dostává Šimkovič (FC Baník Chomutov).

06:15

Žlutou kartu dostává Zákoucký V. (Legie Příbram).

05:30

Prudkou střelu Patrika Špicara vyráží gólman na roh!

05:13

Střelu hostujícího útočníka blokuje Šimkovič.

03:45

Dolechek přihrával na Bočka, ten ale přihrávku nestihl doběhnout.

03:03

Krásná kombinace domácího Špicara s Novým končí bez gólu.

02:43

Střelu Gedeona vyráží hostující brankář na roh!

02:29

Zatím jsme žádnou větší akci neviděli.

00:56

Baník drží míč na svých sálovkách.

00:01

FC Baník Chomutov: Šlégr – Nový P. (C), Gedeon, Jelínek, Dolechek, Špicar, Kroutil, Zoula, Boček, Šinkovič

Legie Příbram: Bohuněk – Zákoucký (C), Venta, Kvasnička, Valta, Chytka, Dražan

Rozhodčí: Šmíd, Stádník. Delegát: Bydžovský..
Preview z minulého týdne:

Chomutov zavítal na palubovku Wizards Praha, odkud si odvezl důležité 3 body za výhru 4:2.

Příbram si v minulém kole vyšlápla na béčko Olympiku Mělník a připsala si první tři body do tabulky za výhru 5:0.

Těšit se můžeme na pikantní bitvu! Buďte u toho s námi.
Již za necelých 24 hodin nás čeká 11.kolo 2.ligy západ, ve kterém domácí Baník Chomutov přivítá Legii Příbram. Půjde o pikantní souboj mezi posledními dvěma mužstva tabulky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

6:2

konec (2:1)

Branky: 15. Nový, 16. Dolechek (Gedeon), 33. Dolechek, 34. Jelínek (Gedeon), 39. Šimkovič, 40. Dolechek (Jelínek) – 18. Venta (Zákoucký V.), 38. Zákoucký V. (Venta)

Karty:   7. Šimkovič (BCH) – 7. Zákoucký V. (LPR), 40. Dražan (LPR)

Oxyworld Baník Chomutov: Šlégr – Nový P. (C), Gedeon, Jelínek, Dolechek, Špicar, Kroutil, Zoula, Boček, Šimkovič

Legie Příbram: Bohuněk – Zákoucký V. (C), Zákoucký M, Venta, Kvasnička, Valta, Chytka, Dražan

Rozhodčí: Šmíd, Stádník. Delegát: Bydžovský.