Chance Extraliga mužů

TJ Sokol Nové Veselí – HC ROBE Zubří

25:21

konec (16:11)

08.12.2018, 17:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • 13. kolo • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 1.75 7.57 2.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:29:52)
TJ Sokol Nové Veselí – HC ROBE Zubří 25:21 (16:11)
Nejvíce branek: Živojinović 4, Kezić 4/1, Štěrba 4/1 – Korbel 5, Šustáček 4, Vlk 4. Rozhodčí: Hájek, Macho. Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/3. Vyloučení: 4:6. ČK: Zeman (ZUB).
Házenkáři Nového Veselí vítězí ve 13. kole STRABAG RAIL extraligy nad Zubřím 25:21. Domácí vstupovali do druhého poločasu s pětigólovým náskokem a soupeře dokázali i nadále přehrávat. V závěru střetnutí sice Zubří mírně stahovalo ztrátu, ale na méně než čtyři góly se nepřiblížili.

Konec zápasu. (25:21)

60

V samém závěru byl ještě vyčerpán oddechový čas, který ale nic nezmění. (25:21)

59

Rychlý brejk hostí využil Šustáček. (25:21)

59

Navíc výborný zákrok domácího brankáře. (25:20)

59

Do konce zápasu zbývají už jen dvě minuty. O vítězi zápasu je rozhodnuto. (25:20)

58

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Josip Kezić).
(25:20)

58

Je po přesilovce. Dvě minuty vyfasoval i Vlk. Navíc Veselí střílí sedmičku. (24:20)

58

Zubří bude hrát přesilovku, dvě minuty dostává Štěrba. U míče jsou ale nadále domácí. (24:20)

57

Orság sice vychytal útok domácích, ale hráči Zubří posléze kazí přihrávku a hází míč do autu. (24:20)

57

Schams zdárně vychytal protiútok soupeře! To je pro Zubří velká škoda, pomalu se jim rozplývají naděje na mohutné stahování skóre. (24:20)

56

Ale ani těm se nepodařilo svůj útok proměnit. Rozdíl ve skóre zůstává, u míče jsou hráči Nového Veselí. (24:20)