konec (0:1)

08.12.2018, 18:00 • Anži-Arena, Kaspijsk • 17. kolo • Pavel Pubal

Tipsport: 5.87 3.86 1.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 9:13. (20:00:03)
Dnešní utkání 17. kola ruské Premier Ligy mezi domácí Machačkalou a moskevským Spartakem bylo jasnou záležitostí hostů. Spartak Moskva druhý poločas jednoznačně ovládl a nakonec bere ze hřiště Machačkaly všechny tři body za vítězství 3:0. Na Zé Luísův gól do šatny z pokutového kopu navázal po deseti minutách druhé půle z další penalty Luiz Adriano. Domácí navíc šli po ruce, která předcházela penaltě, do deseti. V závěru ještě pojistil výhru svou druhou brankou kapverdský kanonýr Zé Luís,
naopak hostující brankář Maximenko byl celý zápas prakticky bez práce.

90+4

90+4

Snad až v poslední nastavené minutě si brankář Spartaku připisuje svůj první zákrok. Střelu Kacajeva vyrazil na rohový kop.

90+3

Ananidzeho technický pokus byl velmi nepřesný a končí ve druhém patře tribuny.

90+2

Domácí brankář Djupin teď překvapil snad všechny diváky. Neměl komu rozehrát, tak si položil míč na trávník a sám s ním na noze vyběhl takřka k polovině hřiště. Až poté nahrál svému spoluhráči a běžel zpátky mezi tyče.

90+1

Hosté kombinují na své útočné polovině a Anži vůbec nepouští k balonu.

90

Rozhodčí nastaví utkání o čtyři minuty.

87

Hosté drží míč na svých kopačkách a utkání se dohrává.

84

84. Zé LUÍS - 0:3

84

Spartak právě vstřelil branku!
Teď už je definitivně rozhodnuto. Střídající záložník Ananidze z brejku krásnou uličkou vyslal ZÉ LUÍSE, který udělal v běhu kličku Djupinovi a poslal míč do prázdné brány. Kapverdský kanonýr dává svůj druhý gól v utkání a Spartak už vede rozdílem třídy.

83

Pěkná akce Machačkaly nic nepřinesla. Achjadovu narážečku s Kacajevem přečetli obránci Spartaku.

82

Hosté šli do přečíslení pět na tři, které svým otálením hodně zbrzdili. K míči se na levé straně dostal Hanni a poslal do vápna centr, ale domácí už byli zformovaní a míč odvrátili.

81

Střídání v týmu Anži Machačkala: ze hřiště odchází Vladislav Kulik, přichází Dostonbek Chamdamov.

79

...Spartak rozehrál standardní situaci na krátko a prokombinoval se postupně až úplně dozadu k brankáři Maximenkovi. Hosté nemají kam spěchat.