Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – Piráti Chomutov

4:1

konec (0:0, 3:0, 1:1)

07.12.2018, 17:00 • WERK ARENA, Třinec • 25. kolo • Michal Samiec (@MichalSamiec)

Tipsport: 1.4 6.3 5.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:04

Útočným faulem se provinil Erik Hrňa. Hosté hrají druhou přesilovku v utkání.

52:25

Pro Chomutov bude ještě hůř. Kundrátek nahodil od modré směrem na chomutovského brankáře Peterse, který zkoušel rychle rozehrát, ale poslal puk mimo hřiště. Oceláři mají další přesilovku pět na tři – tentokrát prakticky celé dvě minuty (112 sekund).

52:17

Na druhou stranu se do útoku tlačil Chmielewski, ale rukama si proti němu provinil Jan Stránský. Dostal menší trest za držení a Třinec má přesilovku.

22:13

Brett Flemming je nakonec vyloučen do konce utkání za pozdní dohrání. Třinec má 83 sekund přesilovky pět na tři.

21:36

Ronald Knot podržel svého soupeře a to se v hokeji nesmí. Oceláři mají druhou přesilovku v zápase.

17:05

Domácí forvard Jiří Polanský podržel svému soupeři před brankou hůl a jde na dvě minuty. Přesilovku si v první třetině zapíše i Chomutov.

01:22

Radek Duda hákoval Musila a Třinec bude hrát přesilovku.

4:1

Branky a nahrávky: 27. Werek (Martin Růžička, Roth), 37. Marcinko (D. Musil, Hrňa), 38. Chmielewski (O. Kovařčík), 57. Chmielewski (Galvinš, Werek) – 60. Klhůfek (Marjamäki, Ma. Svoboda)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Kváča) – Roth, Gernát, D. Musil, Galvinš, Kundrátek, M. Doudera, Matyáš – Martin Růžička (A), Marcinko (A), Hrňa – Svačina, Polanský, Adamský (C) – O. Kovařčík, Werek, Chmielewski – Dravecký, Hladonik, Christov.

Piráti Chomutov: Peters (Š. Lukeš) – Flemming, Jank, Knot, Dietz, Valach, Štich, Trefný – Klima, V. Růžička (A), Sklenář – T. Svoboda, Duda, Tomica (C) – J. Stránský, Vantuch, Koblasa – Marjamäki, Klhůfek, Ma. Svoboda.

Rozhodčí: Šír, Lacina – Kajínek, Zavřel

Diváci: 4 096

01:22 CHM 2 Duda, hákování
17:05 TRI 2 Polanský, držení hole
21:36 CHM 2 Knot, držení
22:13 CHM 5+OK Flemming, pozdní dohrání+pozdní dohrání
26:26 TRI 1:0 Werek (Martin Růžička, Roth)