05.12.2018, 20:45 • Turf Moor • 15. kolo • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 11.8 5.95 1.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+1

90+1. Xherdan SHAQIRI - 1:3

90+1

Liverpool právě vstřelil branku!
Z brejku, který založil výhozem brankář Alisson pojišťuje Liverpool své vítězství! Mohamed Salah poslal obloučkem do samostatného úniku XHERDANA SHAQIRIHO, který nekompromisní ranou překonal Harta – 1:3! Asistence: Mohamed Salah.

69

69. Roberto FIRMINO - 1:2

69

Hosté otáčí skóre během pár minut! Trent Alexander-Arnold rozehrál volný přímý kop na zadní tyč, kde míč ve skluzu krásně předložil Virgil van Dijk pře prázdnou branku ROBERTU FIRMINOVI, který poslal míč v poklidu do prázdné branky a po čtyřech minutách na hrací ploše a první dotykem poslal Liverpool do vedení – 1:2! Asistence: Virgil van Dijk.

62

62. James MILNER - 1:1

62

Favorit srovnává velmi záhy, a z velmi nenápadné akce! Divock Origi přistrčil míč za šestnáctku na zkušeného JAMESE MILNERA, jenž skrytou ránu po zemi umístil absolutně přesně k pravé tyči – 1:1! Asistence: Divock Origi.

54

54. Jack CORK - 1:0

54

Burnley právě vstřelilo branku!
„Clarets“ se ujímají překvapivě vedení! Po rohovém kopu Johanna Gudmundssona se k hlavičce protlačil James Tarkowski, jeho pokus s potížemi vyrazili Alisson, ale po zmatku před jeho brankou dokázal míč dorazit do sítě a rozveselit Turf Moor JACK CORK – 1:0!

1:3

konec (0:0)

Branky: 54. Cork – 62. Milner (Origi), 69. Firmino (V. van Dijk), 90+1. Shaqiri (M. Salah)

Karty:   86. Vydra (BLY)

Držení míče: 26 % : 74 %.
Střely na branku: 6:12. Střely mimo: 3:2. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 6:3. Fauly: 10:3.

Burnley FC: Hart – Bardsley, Tarkowski, Mee (C), Taylor – Gudmundsson, Cork, A. Westwood, Brady (71. Lennon) – Barnes (83. Vydra), Wood (71. Vokes).
Náhradníci: Heaton – Lowton, Vokes, Vydra, Hendrick, Lennon, K. Long. Trenér: Dyche

Liverpool FC: Alisson – Joe. Gomez (23. Alexander-Arnold), Matip, V. van Dijk, A. Moreno (65. M. Salah) – Milner, Henderson (C), Keïta – Shaqiri, Sturridge, Origi (65. Firmino).
Náhradníci: Mignolet – Firmino, Fabinho, Lallana, M. Salah, Alexander-Arnold, Camacho. Trenér: Klopp

Rozhodčí: Attwell – West, Eaton