Statistiky:
Konečné pořadí:
1. FRANCIE (Bescondová, Braisazová, M. Fourcade, Desthieux) 1:10:02,8 (0 trestných kol + 5 dobíjení)
2. ŠVÝCARSKO (Gasparinová, Häckiová, Weger, Finello) +38,7 (0+9)
3. ITÁLIE (Vittozziová, Wiererová, Windisch, Hofer) +52,1 (1+8)
4. RUSKO (Starychová, Jurlovová, Malyško, Loginov) +1:17,3 (0+6)
5. FINSKO (Ederová, Mäkäräinenová, Seppala, Hiidensalo) +1:30,9 (1+11)
6. NORSKO (Sølemdalová, Tandrevoldová, T. Bø, J. Bø) +1:51,1 (0+7)
7. NĚMECKO (Hinzová, Herrmannová, Horn, Doll) +2:03,9 (+2+11)
8. ŠVÉDSKO (Nilssonová, Öbergová, Nelin, Samuelsson) +2:15,4 (1+11)
9. UKRAJINA (Semerenková, Pidhrušná, Semjonov, Pryma) +2:21,0 (0+5)
10. KANADA (Crawfordová, Tandyová, Smith, S. Gow) +2:33,2 (0+2)
11. BULHARSKO (Jordanovová, Stojanovová, Anev, Iliev) +2:54,4 (0+9)
12. BĚLORUSKO (Alimbekavová, Krjuková, Smolski, Čepelin) +3:15,6 (1+8)
13. SLOVENSKO (P. Fialková, Poliaková, Hasilla, Otčenáš) +3:33,2 (0+9)
14. ČESKO (Vítková, Davidová, Krupčík, Krčmář) +3:41,7 (2+13)
15. USA (Dunkleeová, Eganová, Nordgren, Doherty) +4:19,8 (0+9)
16. RAKOUSKO (Schwaigerová, Innerhoferová, Eberhard, Landertinger) +4:25,3 (3+16)
17. ESTONSKO (Tomingasová, Gaimová, Zakhna, Remmelg) +4:53,1 (0+7)
18. KAZACHSTÁN (Bělčenková, Achatovová, Jeremin, Vitěnko) +5:11,1 (0+9)
19. POLSKO (Zbyłutová, Żuková, Nędza-Kubiniec, Guzik) +5:21,0 (2+11)
...
20. LITVA
21. ČÍNA
22. J. KOREA
23. JAPONSKO
vš. předjety o kolo
Startovní listina:
1 ITÁLIE (Vittozziová, Wiererová, Windisch, Hofer)
2 NORSKO (Sølemdalová, Tandrevoldová, T. Bø, J. Bø)
3 UKRAJINA (Semerenková, Pidhrušná, Semjonov, Pryma)
4 NĚMECKO (Hinzová, Herrmannová, Horn, Doll)
5 RUSKO (Starychová, Jurlovová, Malyško, Loginov)
6 ŠVÉDSKO (Nilssonová, Öbergová, Nelin, Samuelsson)
7 FRANCIE (Bescondová, Braisazová, M. Fourcade, Desthieux)
8 SLOVENSKO (P. Fialková, Poliaková, Hasilla, Otčenáš)
9 FINSKO (Ederová, Mäkäräinenová, Seppala, Hiidensalo)
10 BĚLORUSKO (Alimbekavová, Krjuková, Smolski, Čepelin)
11 RAKOUSKO (Schwaigerová, Innerhoferová, J. Eberhard, Landertinger)
12 ČESKO (Vítková, Davidová, Krupčík, Krčmář)
13 ŠVÝCARSKO (E. Gasparinová, Häckiová, Weger, Finello)
14 USA (Dunkleeová, Eganová, Nordgren, Doherty)
15 KANADA (Crawfordová, Tandyová, Smith, S. Gow)
16 SLOVINSKO (Klemenčičová, Pojeová, Bauer, Tršan)
17 BULHARSKO (Jordanovová, Stojanovová, Anev, Iliev)
18 JAPONSKO (Majedová, Hačisuková, Kobonoki, Ozaki)
19 POLSKO (Zbyłutová, Żuková, Nędza-Kubiniec, Guzik)
20 LITVA (Kočerginová, Lescinská, Dombrovski, Strolia)
21 ESTONSKO (Tomingasová, Gaimová, Zakhna, Remmelg)
22 J. KOREA (Mun, Ko, Čoi, Kim)
23 KAZACHSTÁN (Bělčenková, Achatovová, Jeremin, Vitěnko)
24 ČÍNA (Čang, Tchang, Ču, Jan)
1. úsek – 1. Ederová (FIN) 17:30,8, 7. Fialková (SVK) +21,3, 9. Vítková (CZE) +25,6
2. úsek – 1. Mäkäräinenová (FIN) 16:48,3, 19. Davidová (CZE) +2:28,7, 20. Poliaková (SVK) +2:31,2
3. úsek – 1. Fourcade (FRA) 17:05,9, 9. Hasilla (SVK) +1:06,2, 10. Krupčík (CZE) +1:10,2
4. úsek – 1. J. Bø (NOR) 16:56,6, 10. Otčenáš (SVK) +1:15,7, 12. Krčmář (CZE) +1:18,4
Celkový běžecký čas:
1. Finsko 1:02:43,6, 2. Francie +12,1, 3. Německo +17,9 ... 7. Česko +1:15,6, 14. Slovensko +2:38,6
Celkový čas na střelnici:
1. Kanada 5:48,4, 2. Francie +29,0, 3. Itálie +29,8 ... 12. Slovensko +1:39,1, 19. Česko +2:24,6 (16:11:46)
1. FRANCIE (Bescondová, Braisazová, M. Fourcade, Desthieux) 1:10:02,8 (0 trestných kol + 5 dobíjení)
2. ŠVÝCARSKO (Gasparinová, Häckiová, Weger, Finello) +38,7 (0+9)
3. ITÁLIE (Vittozziová, Wiererová, Windisch, Hofer) +52,1 (1+8)
4. RUSKO (Starychová, Jurlovová, Malyško, Loginov) +1:17,3 (0+6)
5. FINSKO (Ederová, Mäkäräinenová, Seppala, Hiidensalo) +1:30,9 (1+11)
6. NORSKO (Sølemdalová, Tandrevoldová, T. Bø, J. Bø) +1:51,1 (0+7)
7. NĚMECKO (Hinzová, Herrmannová, Horn, Doll) +2:03,9 (+2+11)
8. ŠVÉDSKO (Nilssonová, Öbergová, Nelin, Samuelsson) +2:15,4 (1+11)
9. UKRAJINA (Semerenková, Pidhrušná, Semjonov, Pryma) +2:21,0 (0+5)
10. KANADA (Crawfordová, Tandyová, Smith, S. Gow) +2:33,2 (0+2)
11. BULHARSKO (Jordanovová, Stojanovová, Anev, Iliev) +2:54,4 (0+9)
12. BĚLORUSKO (Alimbekavová, Krjuková, Smolski, Čepelin) +3:15,6 (1+8)
13. SLOVENSKO (P. Fialková, Poliaková, Hasilla, Otčenáš) +3:33,2 (0+9)
14. ČESKO (Vítková, Davidová, Krupčík, Krčmář) +3:41,7 (2+13)
15. USA (Dunkleeová, Eganová, Nordgren, Doherty) +4:19,8 (0+9)
16. RAKOUSKO (Schwaigerová, Innerhoferová, Eberhard, Landertinger) +4:25,3 (3+16)
17. ESTONSKO (Tomingasová, Gaimová, Zakhna, Remmelg) +4:53,1 (0+7)
18. KAZACHSTÁN (Bělčenková, Achatovová, Jeremin, Vitěnko) +5:11,1 (0+9)
19. POLSKO (Zbyłutová, Żuková, Nędza-Kubiniec, Guzik) +5:21,0 (2+11)
...
20. LITVA
21. ČÍNA
22. J. KOREA
23. JAPONSKO
nedokončili
Děkuji za pozornost, hezký zbytek neděle!
cíl
cíl
cíl
cíl
cíl
cíl
cíl
26,4km
8. stř
8. stř
8. stř
8. stř
8. stř
8. stř
8. stř