konec (0:0, 1:3, 1:0)

02.12.2018, 16:00 • ŠKOENERGO Aréna • 24. kolo • Michal Konvalina

Tipsport: 2.28 3.8 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek nedělního večera a zase někdy na počtenou. (18:25:59)
Je dobojováno, Berani už svůj náskok udrželi a domů odjíždí s plným bodovým ziskem. Boleslav naopak prohrála po pátečním duelu s Olomoucí podruhé za sebou 2:3.

Nejlepší hráči zápasu:
Michal Vondrka (MBL) – Daniel Gazda (ZLN)

59:29

Hosté vyhazují do středního pásma.

59:15

Puk se odrazil mezi kruhy k Orsavovi, který sám trestuhodně minul.

59:11

Oddechový čas pro domácí.

59:11

Sedláček drží puk a hra je přerušena.

59:02

Domácí v šesti, Krošelj je na střídačce.

58:49

58:43

57:35

Domácí tým se drží v útočném pásmu, Sedláčkovu branku ale ne a ne ohrozit.

56:49

Poměr sil na ledě se velice rychle vyrovnal, za podrážení jde na trestnou hostující Štěpán Fryšara.

56:43

Teď se bude pro změnu vylučovat na straně Boleslavi. Lukáš Pabiška je potrestán dvěma minutami za hru vysokou holí.

56:02

56:01

Klepiš si vylepšil palebnou pozici a v závěru přesilovky vystřelil po ledě, Sedláček vyráží.

55:37

Musil operoval na pravém kruhu. Nejprve nahodil puk do betonu Sedláčka a potom prověřil i jeho lapačku. Gólman Zlína přerušil hru.

54:22

Je pískáno zakázané uvolnění domácích.

54:08

Nosek dokázal velmi rychle vyhodit.

54:02

Další přesilovka pro domácí mužstvo, Dalibor Řezníček je vyloučen na dvě minuty za podrážení.

53:34

Orsava se tlačil do zakončení, nedokázal ale nasměrovat puk mezi tyče.

53:20

Kotvan nadvakrát nahazoval, ani jednou ale nepřekonal obránce před sebou.

52:31

Vondrka nabízel puk před branku na teč Skalickému, ten jej ale nezasáhl.

52:02

Gólman Sedláček se zase nebál hrát holí a přesným pasem oslovil nalevo Poletína.

51:58

Zakázané uvolnění hostí.

51:18

51:18 Michal VONDRKA - 2:3

51:18

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
MICHAL VONDRKA dnes podruhé úspěšný! Žejdl nahrál doprava, kde byl boleslavský kapitán na kruhu úplně sám a z voleje vypálil mimo dosah Sedláčka. Asistence: Lukáš Žejdl, Jakub Klepiš.

50:57

Skalický střílí z mezikruží nepřesně.

50:23

Klepiš posunul doprava na Vondrku, ten netrefil ideálně a poslal puk jen do rohu.

49:34

Zdeněk Okál vyloučen na dvě minuty za hákování, ještě jedna početní výhoda pro Bruslaře.
Dnešní utkání sleduje 2354 diváků.

48:23

Sedláček hbitě vytřepal touš z lapačky a poslal ho do středního pásma.

48:17

Lakatošova nepřesná nahrávka nenašla vepředu nikoho z Beranů, je z toho jen icing.

48:08

Sedláček přerušil hru.

Následuje komerční pauza.

47:40

Najman vletěl mezi dva obránce Zlína a málem mu to vyšlo, potom se mu ale puk zamotal pod nohy.

47:27

47:25

Na nahrávku si mezi kruhy sjel Najman, zblízka ale mířil jen do lapačky Sedláčka.

47:11

Puk putuje k bráně Krošelje a domácí přesilovka se chýlí ke konci.

46:26

Pavol Skalický netrefil odkrytou část branky a rozvlnil pouze boční síť.

46:07

Hosté se osvobozují a Fryšara navíc pokračoval v pohybu vpřed, takže pošetřil pár vteřin.

45:27

Přesilovka pro Mladou Boleslav, na dvě minuty za zdržování hry jde pykat Daniel Gazda.

44:34

Teď se zlínští natlačili dopředu, ke střele se ale nedostali.

43:44

Domácí tým se nemůže usadit v útočné třetině, Berani pozorně brání.

42:37

Bernad nerozehrál úplně jistě, pak ale puk sebral a obloučkem ho poslal na branku Zlína.

41:50

Popelka posunul puk doprava na Šlahaře, jeho rána končí sražená v ochranné síti.

40:55

Kotvan neudržel Fryšarovo vyhození v útočném pásmu a domácí musí vyklidit zlínskou třetinu.

40:01

Ve druhé třetině už se urodilo. Hosté dvěma brankami využili dlouhou početní výhodu a šli do dvoubrankového vedení. Potom sice snížil Michal Vondrka, ale zatím poslední slovo měli opět Ševci, konkrétně zadák Daniel Gazda. Ten podruhé v utkání prostřelil Krošelje a hosté vedou 3:1.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:39

Skalický projel dopředu a předkládal puk na brankoviště, kde jen těsně nedosáhl Klepiš.

38:11

Popelkovo nebezpečné zakončení zastavuje Krošelj.

37:13

Skalickému se kotouč příhodně odrazil od zadního mantinelu, jeho dělovku ale kryje Sedláček.

36:44

Klepiš se otočil před brankou, trefil ale jen výstroj zlínského gólmana.

36:36

Šťastný nejprve minul odkrytou část branky a puk potom putoval na modrou. Do střely obránce potom vložil hůl Orsava, s jeho šikovnou tečí si Sedláček poradil.

35:50

Další dělovka Pabišky, další nepřesvědčivý zákrok Sedláčka. Tentokrát skončil touš na zadním mantinelu.

35:40

Pabiškova prudká rána vypadla z lapačky Sedláčka, hosté se ale snadno osvobodili.

Zlín právě vstřelil branku!
Mladý obránce DANIEL GAZDA je dnes při chuti. Zlínský bek nejprve vypálil těsně vedle, načež ale na modré sebral zpětný pas od Honejska a vybombil do šibenice. Krošelj neměl nárok. Asistence: Antonín Honejsek.

34:00

Klepiš ze vzduchu sklepl puk do rohu na Vondrku, který okamžitě nabíjel mezi kruhy Skalickému. Slovenský forvard domácího týmu ale promáchl.

33:28

Žejdl poslal puk zpoza branky na Šťastného, jeho zakončení pokryl Sedláček.

32:54

Okál zavezl kotouč až k brance a zkusil ho protlačit k bližší tyči. Krošelj byl proti a ustál i následnou situaci, kdy se k dorážkám tlačili Kulda s Gazdou.

32:22

Vondrka nepustil Freibergse ke střele a domácí tým se dostává ven z vlastní třetiny.

31:28

31:28 Michal VONDRKA - 1:2

31:28

Klepiš naskočil na led místo Kousala a hned se dostal na pravém kruhu k puku, který ještě vrátil za sebe na najíždějícího MICHALA VONDRKU. Domácí kapitán vypálil z první k tyči, Sedláček byl krátký. Asistence: Jakub Klepiš, Pavol Skalický.

30:05

Žejdl nahodil od modré a kotouč projel jen těsně kolem zadní tyče.

29:17

Do dobrých šancí se dostal Knotek, kterému nejprve puk přeskočil hokejku a potom domácí útočník pálil do obránce.

29:06

Najman projel do útočného pásma a pohotovým švihem zaměstnal Sedláčkovu lapačku.

Následuje komerční přestávka.

28:01

28:01 Daniel GAZDA - 0:2

28:01

DANIEL GAZDA vypálil po nahrávce od Šlahaře od modré čáry a puk se na své cestě do branky několikrát odrazil, načež se od betonu Krošelje dostal až za čáru.

27:25

Obrovský kiks v domácí rozehrávce nepotrestal Zdeněk Okál. Ten dostal kotouč po rychlé výměně puku před prázdnou branku, nicméně nepochopitelně vystřelil úplně mimo.

26:34

Němečkovu ránu zablokoval právě zlínský kapitán Tomáš Žižka.

26:14

Žižka nedokázal zastavit pronikajícího Šťastného a sám přitom skončil na ledě.

25:15

Freibergs objel Klepiše a vypálil, Krošelj vyráží.

25:10

Zakázané uvolnění, Bruslaři si neuvědomili, že Najman už se zase vrátil z trestné na led.

25:00

Domácí hrají v plném počtu.

24:26

Stejně dopadl i souboj Krošelje s Okálem na druhé straně, i domácí brankář samostatný únik vyčapal.

24:16

Kotvan vystrčil puk ven z pásma a Kousal najížděl na Sedláčka, ten jej vychytal.

23:09

Dva domácí vyletěli dopředu a nakonec Skalický bekhendem prověřil Sedláčka, ten kotouč odrazil ven z branky.

22:57

Krošelj chytá puk do lapačky a přerušuje hru.

22:01

22:01 Edgars KULDA - 0:1

22:01

EDGARS KULDA byl sám u pravé tyče a došťouchal puk do branky. Zlín se tak ujímá vedení. Asistence: Daniel Gazda, Dominik Lakatoš.

21:47

Z mezikruží vypálil Pavel Sedláček.

21:36

Zlín opět opouští útočné pásmo.

21:04

Dlapa zase posílá touš až k brance Beranů.

20:23

Domácí tým teď čeká dlouhé oslabení. Rychle se mu ale daří vyhodit puk ven.

20:01

První dvacetiminutovka nabídla poměrně dost zajímavých momentů – neuznaný gól Zlína, několik velice slušných šancí domácích Bruslařů a v závěru i emoce a šarvátky. Uvidíme, zdali se v následujícím dějství konečně dočkáme i (regulérních) gólů...

Druhá třetina začne přibližně v 16:53.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

20:00

Už po odpískání sekl Látal holí po Okálovi a vyfasoval za to trest na pět minut a do konce utkání za bodnutí špičkou hole. Pětiminutový trest za něj odpyká Ondřej Najman.

19:50

Emoce se projevily naplno, Klepiš ostře atakoval Fořta a potom z toho byla hromadná strkanice. Vylučovat se ale podle všeho nebude.

19:45

Teď se neujala ani Dlapova dělovka od modré.

19:28

Pláněk nebezpečně pálil a potom přišla ještě jedna nebezpečná situace. Domácí jsou ve velkém tlaku, který hosté hasí zakázaným uvolněním.

19:01

Šťastný mohl dorážet do prázdné, ale zakopl a padl k ledu.

18:12

Šťastného svižná střela končí na zadním hrazení.

16:54

Dlapa střílel od modré, trefil Skalického.

16:34

Vondrka pálil pohotově hned po buly, přízemní rány Sedláček vykopl betonem.

16:24

Bernadovo nahození se odrazilo od Látalovy výstroje a nepříjemně změnilo směr, Sedláček se štěstím vytěsnil kotouč mimo.

15:50

Tentokrát se píská zakázané uvolnění Beranů.

15:11

Vondrka si narazil s Klepišem a vypálil, mířil nad.

14:21

David Šťastný se výborně vrátil a zachytil Lakatošovu nahrávku.

13:37

Situaci ukončuje zakázané uvolnění domácího manšaftu.

13:30

Už dobrou minutu se hraje v pásmu Boleslavi, puk poletuje po mantinelech sem a tam.

11:54

Klepiš nastřelil puk do skrumáže před brankou, do ní se ale touš nedostal.

10:57

Šťastný vypálil od modré, Sedláček vyrazil do rohu.

10:20

Zakázané uvolnění domácího týmu.

09:50

Kotvan udržel Kuldu mimo palebnou pozici.

09:30

Velké sólo Lukáše Pabišky z vlastní třetiny končí střelou. Sedláček vyráží.

08:25

Klepiš zpoza branky nahrál Pláňkovi, jeho rána neprošla skrz klubko hráčů až na branku.

07:44

Ofsajd Boleslavských.

07:19

Gól neplatí. Ondráčkovo nahození totiž Kubiš dopravil do branky kopnutím.

07:19

Hosté dopravili kotouč do sítě, hlavní sudí si jde zavolat s videem.

06:31

Látal dobře zapracoval v rohu kluziště a dokázal ještě postrčit puk k modré lajně na Bernada. Ten posunul doleva na Pláňka, s jehož bombou si poradil zlínský brankář.

06:02

Žejdl ještě zkusil vyšperkovat útočnou akci nahrávkou do prostoru, kde tušil Orsavu. Ten měl ale k puku daleko a brankář Sedláček tak mohl přerušit hru.

05:04

Němeček se vydal dopředu, vystihl nepřesnou rozehrávku Beranů a ještě nahrál do šance Najmanovi. Ten ale zblízka minul.

04:23

04:08

Klepiš to teď zkusil z levého kruhu, Jakub Sedláček byl pozorný.

04:04

Bruslaři soupeře zamkli, ale zatím nenacházejí palebné pozice.

03:12

Sedláček si poradil s výpadem domácího týmu.

03:02

Vondrka neudržel kotouč v pásmu a domácí rozehrávají ze střední třetiny.

02:23

První vyloučení – hostující Tomáš Valenta jde pykat za držení.

02:03

Bernad od modré čáry nahazoval, trefil ale jen klečícího Okála.

00:55

Orsava vybojoval puk pro Šťastného. Ten chtěl vracet svému kolegovi, který ale mezitím přišel o hůl. Zlínští rozehrávají.

00:23

Vzápětí je ale zastavuje ofsajd.

00:10

Klepiš uspěl při úvodním vhazování proti Fořtovi a s kotoučem budou hrát Bruslaři.

00:01

BK Mladá Boleslav: Krošelj (Groh) – Kotvan, Pláněk, Hanzlík (A), Dlapa, Bernad, Němeček, Eminger – Vondrka (C), Klepiš (A), Skalický – Orsava, Žejdl, Šťastný – P. Musil, T. Knotek, Látal – Pabiška, Najman, P. Kousal.

PSG Berani Zlín: J. Sedláček (Štůrala) – Freibergs, Nosek (A), Valenta, Gazda, Žižka (C), Řezníček, Ferenc – Kubiš (A), Fořt, J. Ondráček – Lakatoš, Fryšara, Honejsek – Okál, P. Sedláček, E. Kulda – Poletín, Popelka, Šlahař.

Rozhodčí: Hejduk, Bejček – Ganger, Malý.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Zdeněk Okál má na kontě zatím dva kandaské body.

PSG Berani Zlín

Berani z Baťova města hrají v poslední době ve velmi dobré forma a i díky tomu se posunuli tabulkou vzhůru. Aktuálně se po 23 kolech drží na osmé příčce tabulky, vybojovali celkem 35 bodů.

Z posledních pěti zápasů přitom vytěžili hned jedenáctibodový zisk, nestačili jen na Spartu. Porazili však Vítkovice, Plzeň i Pardubice, a v zatím posledním utkání doma zdolali chomutovské Piráty 3:2 po samostatných nájezdech.

Nejproduktivnější hráči:
Jiří Ondráček 16 bodů (8+8)
Jakub Šlahař 15 bodů (6+9)
Jakub Herman 14 bodů (6+8)
Tomáš Fořt 14 bodů (4+10)
BK Mladá Boleslav

Bruslaři už poměrně dlouhou dobu figurují na 12. příčce tabulky. Díky zlepšené formě z posledních několika zápasů však stáhli svou ztrátu na mužstva ze středu extraligového pořadí. Po 23 kolech mají na kontě 30 bodů a například na sedmou Spartu ztrácí jen šest bodů.

Z posledních pěti kol svěřenci trenéra Miloslava Hořavy třikrát vyhráli. V posledním utkání, jež odehráli tento pátek, však nestačili na Olomouc a z Hané si domů odvezli porážku 2:3. Proto budou jistě chtít využít výhody domácího prostředí a proti Zlínu se vrátit na vítěznou vlnu.

Jakub Klepiš 19 bodů (8+11)
Michal Vondrka 16 bodů (9+7)
Pavol Skalický 12 bodů (3+9)
Hezké nedělní odpoledne, vítejte u přenosu z utkání 24. kola hokejové Tipsport extraligy. BK Mladá Boleslav na svém ledě hostí Berany ze Zlína.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

2:3

Branky a nahrávky: 32. Vondrka (Klepiš, Skalický), 52. Vondrka (Žejdl, Klepiš) – 23. E. Kulda (Gazda, Lakatoš), 29. Gazda, 35. Gazda (Honejsek)

Rozhodčí: Hejduk, Bejček – Ganger, Malý