Francouzská Ligue 1 Uber Eats

AS Monaco – Montpellier HSC

1:2

konec (1:0)

01.12.2018, 20:00 • Stade Louis-II, Monaco • 15. kolo • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 2.68 3.31 2.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Fotbalisté Montpellieru v závěrečných deseti minutách otočili utkání v Monaku, vítězí 2:1 a posouvají se na druhé místo francouzské ligy před Lille a Lyon, kteří se dnes rozešli smírně 2:2 ve vzájemném zápase.

V Monaku se hrálo utkání dvou rozdílných poločasů, v tom prvním měli herně navrch domácí a dokázali se před přestávkou také ujmout vedení, druhý poločas odstartoval Golovin břevnem po hrubce hostujícího brankáře, další průběh zápasu už ale patřil Montpellieru a díky dvěma gólovým přihrávkám Delorta hosté zápas otočili. Monako tak ani na osmý pokus nedokázalo vyhrát domácí ligový zápas a zůstává předposlední. (21:53:37)

90+3

90+3

Zápas míří ke svému závěru a Monaco už si nedokázalo vypracovat žádnou příležitost k vyrovnání.

90+2

Pořádně zachmuřený je domácí trenér Thierry Henry, někdejší slavný útočník ani dnes nedovede svůj tým k domácímu vítězství.

90+1

Rozhodčí Thual oddaluje závěrečný hvizd o tři nastavené minuty.

90

Znovu v akci Sambia, ten se dokázal uvolnit u rohu pokutového území, následný střílený centr mu ale vůbec nevyšel a nasměroval jej až za domácí branku.

89

Tielemansově centru z pravého křídla se hosté ubránili a už přenesli hru na útočnou polovinu, kde Sambia vybojoval rohový kop.

88

Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Andy Delort, přichází Facundo Píriz.

86

86. Petar ŠKULETIĆ - 1:2

86

Montpellier právě vstřelil branku!
Montpellier otáčí vývoj zápasu! Domácí zcela propadli v defenzivě, PETAR ŠKULETIĆ si snadno obhodil Jemersona a prostřelil brankáře Benaglia!

86

Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Ronaël Pierre-Gabriel, přichází Sofiane Diop.

86

Míč si postavil Tielemens, střílel ale jen do zdi.

85

Golovin si došel pro faul v blízkosti pokutového území soupeře a Monaco dostává zajímavou střeleckou příležitost.

84

Fotbalisté Monaca ve všech sedmi domácích ligových zápasech zatím nedokázali zvítězit (0-3-4) a byť to dnes měli velmi dobře rozehrané, tak teď už zase mají k vítězství daleko.

83

Hosté jsou při chuti, Aguilarův centr propadl před brankou k Delortovi, ten ale v tísni nedokázal vystřelit.

81

81. Gaëtan LABORDE - 1:1

81

Přeci jen se hostům podařilo vyrovnat! Na Delortův centr si naskočil GAETAN LABORDE a hlavou prostřelil brankáře Benaglia!

80

Do Aguilarova centru se zavěsil Laborde, hlavou ale vysoko přestřelil domácí branku.