Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice

4:1

konec (1:0, 3:0, 0:1)

29.11.2018, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 400) • 23. kolo • Daniel Ježek

Tipsport: 1.3 7.5 6.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany to je pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. Na shledanou! (19:21:15)
Oceláři tak potvrdili své vedoucí postavení a zlepšili se na čtyřicet šest bodů. Dynamo zůstává předposlední.
Nejlepší hráči zápasu

Martin Růžička (1+1) – Tomáš Rolinek (0+0).
Utkání mezi Oceláři a Pardubicemi končí, z vítězství se radují domácí hráči Třince! Hráči s drakem na prsou si v prvních dvou třetinách vypracovali čtyřbrankové vedení, které hosté dokázali pouze v poslední minutě korigovat na konečných 4:1. Radost Petru Kváčovi z první vychytané nuly zmařil David Skokan.

59:23

59:23 Dávid SKOKAN - 4:1

59:23

Dynamo právě vstřelilo branku!
Pardubičtí se nakonec přeci jen prosadili a kazí Kváčovi radost z první vychytané nuly v extralize. Značně unavená třinecká čtveřice si v předbrankovém prostoru nepohlídala dorážejícího DAVIDA SKOKANA, který bekhendem poslal kotouč na Kváčovo rameno! Asistence: Petr Štindl, Jeremy Welsh.

59:14

Hosté stále drží kotouč v útočné třetině.

58:40

O chvíli později to Wishart zkusil znovu, Kváča vyrazil puk do rohu kluziště.

58:29

Wishart pálil od modré, trefil však jen bránícího Draveckého.

58:01

Poslední dvě minuty třetí třetiny. Hosté drží kotouč v útočném pásmu, Kváču ale zatím nijak neohrozili.

57:48

Dravecký ve středním pásmu nepřesně sklepával kotouč pro Wereka, protiakce Dynama pak byla zastavena faulem Ethana Wereka. Přesilovka pro Pardubice.

57:06

Dušek se chtěl prosadit mezi pěticí bránících hráčů, Třinečtí si s jeho akcí poradili.

56:44

Galvinš kontroluje kotouč ve vlastním pásmu, Oceláři se nikam neženou.

56:17

Dynamo je kompletní. Do útoku se pustil Welsh, Oceláři ale jeho akci zastavili již v zárodku.

55:52

Roth pálil do Kloučkovy vyrážečky, Hrňa pak vedle branky. Hosté se osvobodili.

55:34

Nepřesná Rothova přihrávka na Růžičku vyhnala domácí do středního pásma.

55:14

Slezané jsou v pásmu Dynama, Klouček ale zatím nemusel zasahovat.

54:30

Ocelářům se po vhazování nepovedlo udržet kotouč v útočném pásmu, Mandát jej odpálil za Kváčovu branku.

4:1

Branky a nahrávky: 6. Martin Růžička (Roberts Bukarts, D. Musil), 27. Cienciala (M. Doudera, Kváča), 32. Gernát (Werek, Polanský), 37. Hrňa (Martin Růžička, Marcinko) – 60. Skokan (Štindl, Welsh)

HC Oceláři Třinec: Kváča (Hrubec) – Gernát, Adámek, Galvinš, D. Musil, M. Doudera, Roth – Hrňa, Marcinko, Martin Růžička – Adamský, Polanský, Svačina – Roberts Bukarts, Werek, Dravecký – Chmielewski, Cienciala, O. Kovařčík – Hladonik.

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (32. Klouček) – Děrvuk, Hrabal, Wishart, Cardwell, Mikuš, Štindl – Machala, Marosz, Vondráček – Rolinek, Welsh, Martin Procházka – Treille, Bubela, Skokan – Perret, Dušek, Mandát – Kusý.

Rozhodčí: Hejduk, Obadal – Brejcha, Jelínek

05:55 TRI 1:0 Martin Růžička (Roberts Bukarts, D. Musil)
15:09 PCE 2 Cardwell, podrážení
24:42 PCE 2 Treille, nedovolené bránění
26:55 TRI 2:0 Cienciala (M. Doudera, Kváča)
31:14 PCE 2 HL Vondráček, příliš mnoho hráčů