24.11.2018, 14:00 • stadion Pasienky, Bratislava • 16. kolo • Michal Raška

Tipsport: 1.48 4.43 6.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (16:01:27)
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 6:1. Rohy: 13:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:16.
Je konec. Slovan Bratislava nakonec remizoval s Ružomberokem 1:1. Začátek utkání byl hodně pasivní, ale po půl hodině hry měl Slovan několik šancí, ovšem ani jednu nevyužil a to potrestal ve 44. minutě Kristi Qose, který zakončil z voleje po centru z levé strany. Ve druhém poločase se domácí snažili a nakonec se vyplatilo, když se v 75. minutě prosadil Holman z voleje k pravé tyči. Těsně před koncem nastaveného času mohli domácí rozhodnout, ale zakončení hlavou skončilo v moci Macíka.

90+4

90+4

Obrovská šance Slovanu na rozhodnutí, ale po centru z pravé strany hlavičkoval domácí hráč jen do rukou Matúše Macíka!