konec (32:18, 58:40, 97:60)

20.11.2018, 20:00 • Skupina B • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.03 25.0 13.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (21:28:13)
Je konec! Německý Bonn v dnešním utkání předvedl parádní výkon přejel Opavu rozdílem třídy výsledkem 114:77. Domácí vykročili za triumfem už v první čtvrtině, kterou vyhráli výsledkem 32:18. Parádní basketbal hrál Bonn také ve třetí části, ve které Opavu prakticky k ničemu nepustil. V závěru už hráli domácí hodně profesorsky, ale přesto si podrželi obrovský náskok.

Konec zápasu. (114:77)

38:42

Na druhé straně palubovky byli útočníci Opavy mnohem úspěšnější. (114:77)

38:33

Domácí se při přechodu na polovinu Opavy dopustili útočného faulu. (114:75)

37:35

Jeden z hráčů Opavy nyní vybojoval koš s faulem. (112:75)

37:12

Breunig se otočil pod košem, vyskočil a zahrál nádhernou smeč! (112:73)

36:57

Bukovjan proměnil jen jeden trestný hod. (112:73)

36:51

Jenže domácím vychází opravdu všechno! Další krásné zakončení z pravé strany. (112:72)

36:28

Opava se sympaticky snaží útočit. Český celek byl odměněn košem. (110:72)

36:16

Gibson znovu ukázal svou kvalitu u střelby a připsal si tři body. (110:70)

36:00

Domácí nestačili zakončit před limitem. Přesto zůstávají u míče. (107:70)

35:02

Nařízený trestný hod domácí hráč s přehledem proměnil. (107:70)

35:02

Gibson doskočil odražený míč pod košem, prosadil se a ještě byl faulován. (106:70)

34:39

Jurečka trefil další trojku Opavy! (104:70)

34:18

Jenže za tři body umí střílet také Gibson! (104:67)

34:00

Kouřil tentokrát zkusil své štěstí střelou za tři body a trefil se přesně. (101:67)

33:27

Kouřil se prosmýkl pod koš a z otočky poslal míč obroučkou. (101:64)

33:00

Domácí se přehoupli přes hranici sta bodů! Gibson se prosadil střelou po výskoku. (101:62)

32:35

Také Opava se dočkala svého prvního koše v závěrečné čtvrtině. (99:62)

32:14

Breunig se pod košem dostal k odraženému míči a uklidil jej do sítě. (99:60)

31:15

Gibson to zkoušel za tři body, ale nezaokrouhlil domácí vedení. (97:60)

30:40

Breunig zahrával dva trestné hody, ale v obou případech trefil jen obroučku. (97:60)

30:01

Začala čtvrtá čtvrtina. (97:60)

30:00

Třetí čtvrtina skončila. (97:60)

29:58

Slavík rovněž proměnil dva trestné hody. (97:60)

29:25

Jeden z hostů doskočil odražený míč a dopravil jej do koše. (97:58)

29:11

Jurečka zahrával trestné hody a byl úspěšný. (97:56)

28:34

Čtrnáctá úspěšná trojka pro domácí celek! Neskutečné představení! (97:54)

28:10

DiLeo dostal přihrávku do běhu, hodil míč směrem na koš a připsal si trojku. (94:54)

27:41

James přidává další dva body a německý celek atakuje hranici sto bodů. (91:54)

27:19

Obrana Opavy neuhlídala ani Webba, který zakončoval nikým neatakován. (89:54)

27:06

Domácí teď hrají ve velké pohodě! Jackson si mezi dva obránce došel pro koš. (87:54)

26:35

Mayo nyní proměnil jen jeden trestný hod. (85:54)

26:04

Bartolo utekl obraně Opavy a nikým neatakován si došel pro dva body. (84:54)

25:50

Jackson dostal další krásnou přihrávku a ani tentokrát se nemýlil. (82:54)

25:40

James dostal přihrávku pod koš a krásně zasmečoval. (80:54)

25:08

Bartolo je na koni! Domácí hráč si tentokrát připsal úspěšnou střelu za tři body. (78:54)

24:46

Bartolo byl znovu úspěšný ze značky trestného hodu. (75:54)

24:25

Webb dostal prostor na levé straně a bez problému se trefil za tři body. (73:54)

24:00

Jurečka střílel z výskoku a také on si připsal trojku. (71:54)

23:45

Mayo dostal přihrávku na pravou stranu a s přehledem se trefil za tři body. (71:51)

23:21

Dnes sledujeme doslova utkání trojek. Úspěšní byli také hosté. (68:51)

23:05

James si připsal svou čtvrtou úspěšnou trojku v dnešním souboji. (68:48)

22:53

Bartolo zahrával trestné hody. V obou případech byl úspěšný. (65:48)

22:33

James zůstal nehlídaný na hranici trojky a trefil parádně. (63:48)

22:15

Opava se nadále drží ve hře. Hráči českého celku po přestávce hrají skvěle. (60:48)

21:49

James se z pravé strany prosmýkl pod koš a trefil přesně. (60:46)

21:31

Opava se najednou vrací do zápasu. Další úspěšná trojka z levé strany. (58:46)

20:52

Opava vstupuje do druhého poločasu úspěšnou střelou za tři body. (58:43)

20:01

Začala třetí čtvrtina. (58:40)
První poločas je minulostí! Mnohem lépe se vydařil domácímu Bonnu. Německý celek na Opavu vlétl jako velká boda a vyhrál první čtvrtinu výsledkem 32:18. Ve druhé části pokračovali domácí v aktivní hře a hlavně díky skvělým pokusům za tři body navýšili své vedení na 58:40. Opava to bude mít hodně těžké.

20:00

Druhá čtvrtina skončila. (58:40)

19:45

Opava ale také v závěru poločasu přidala trojku a stále se tak drží ve hře! (58:40)

19:29

Domácí zahrávali dva trestné hody. Jasinski je s přehledem proměnil. (58:37)

19:16

Na druhé straně dostal mnoho prostoru Jurečka, který se také prosadil za tři body. (56:37)

18:57

DiMelo tradičně zajistil Bonnu tři body. (56:34)

18:32

James se prosmýkl pod koš, ale neudržel balanc. Rozhodčí žádný faul neviděl. (53:34)

18:00

Po krásné kombinaci Opavy vyplaval jeden z hráčů sám pod košem a nemýlil se. (53:34)

17:30

Domácí odpověděli trojkou a Jurečka se prosadil pod košem. Opava však stále ztrácí hodně. (53:32)

17:06

Štěpánek znovu vypálil za tři body a stáhl náskok Bonnu na dvacet bodů. (50:30)

16:41

Opava sice dokázala snížit střelou za tři body, ale hosté znovu neuhlídali Jamese. (50:27)

16:00

DiLeo znovu střílel za tři body a znovu rozjásal domácí fanoušky. (48:24)

15:45

Štěpánek fauloval rozběhnutého soupeře a nabídl hostům rozehrávku. (45:24)

15:23

Breunig se v podkošovém prostoru dopustil útočného faulu. Opava bude rozehrávat. (45:24)

14:20

Na druhé straně okamžitě odpověděl košem Štěpánek. (45:24)

14:03

Gibson dostal přihrávku do rohu palubovky a s přehledem zakončil za tři body. (45:22)

13:33

Breunig si naskočil na vysokou přihrávku a parádně zasmečoval. (42:22)

13:00

James si připsal úspěšný doskok a navíc přidal další dva body pro domácí výběr. (40:22)

12:21

Německý celek hraje ve velké pohodě. Slavík nedokázal trefit koš. Domácí se z protiútoku nemýlili. (38:20)

11:47

DiLeo utekl po skvělém zisku míče a s přehledem dosáhl koše. (36:20)

11:26

Bonn hraje opravdu skvěle a domácí hráči Opavu takřka nepouštějí ke střelbě. (34:20)

10:40

Slavík zahrával dva trestné hody a v obou případech byl úspěšný. (32:20)

10:25

Domácí znovu zkusili štěstí střelou za tři body, ale míč skončil na obroučce. (32:18)

10:01

Začala druhá čtvrtina. (32:18)
První čtvrtina končí! Domácí Bonn vlétl do utkání jako velká voda a během úvodních deseti minut si vypracoval patnáctibodové vedení! Opava bude mít dotahování velmi těžké.

10:00

První čtvrtina skončila. (32:18)

09:31

Jenže domácím se v úvodní čtvrtině skvěle daří ve střelbě za tři body. (32:18)

09:12

Klečka se probil pod koš, krásně se uvolnil a připsal si další dva body. (29:18)

08:34

James vystihl nepřesnou rozehrávku Opavy, utekl s míčem po pravém křídle a došel si pro koš. (29:16)

08:06

Hosté nyní ubránili domácí přechod do útoku a sami s přehledem přidali body. (27:16)

07:43

Kvapil po rychlém protiútoku vrátil Opavu do hry. (27:14)

07:31

Jackson si naběhl na přihrávku pod koš a s přehledem zasmečoval. (27:12)

07:05

James je zatím při chuti. Domácí basketbalista se znovu prosadil za tři body. (25:12)

06:41

Jenže domácí odpovídají také střelou za tři body. Bonn si vypracoval slušný náskok. (22:12)

06:21

Klečka vypálil za tři body a trefil se! (19:12)

06:06

Opava sice snížila, ale Jackson na sobě udržel dva obránce a dočkal se koše. (19:9)

05:40

James se probil pod koš a získal další body. (17:7)

05:25

Domácí se znovu usadili v blízkosti koše a hledají si cestičku k zakončení. (15:7)

04:53

James pláchl po pravé straně hřiště, protlačil se pod koš a připsal si koš. (15:7)

04:27

James znovu střílel z velké dálky, ale nyní netrefil koš. (13:7)

04:01

James zkusil své štěstí střelou za tři body a navýšil náskok domácího mužstva. (13:7)

03:17

Domácí hráči znovu proměnili skvělou příležitost a odskakují na rozdíl tří bodů. (10:7)

03:00

Domácí podnikli rychlý přechod a dočkali se koše. (7:7)

02:47

Hráči Opavy se znovu pokoušeli o zakončení za tři body, ale střela byla nepřesná. (5:7)

02:30

Hosté se usadili na polovině soupeře a James se dopustil nedovoleného zákroku. (5:7)

01:54

Jeden z hostů se krásně otočil pod košem a poslal Opavu do vedení. (5:7)

01:31

Jenže německý celek se snadno prokombinoval do střelecké pozice. (5:5)

01:18

Opava vstoupila do zápasu velmi dobře. Hostům se daří při střelbě. (3:5)

00:37

Domácí okamžitě odpovídají stejným způsobem. (3:3)

00:22

Jurečka zkusil štěstí střelou za tři body a mířil přesně. (0:3)

00:01

Utkání právě začalo. (0:0)
Německý Bonn je v dnešním utkání na domácí palubovce velkým favoritem. Bonn v dosavadním průběhu vyhrál dva ze šesti zápasů, když dokázal porazit PAOK a Fribourg. V případě výhry se ale může tabulkou výrazně posunout vzhůru. Naopak Opava dokázala uspět jen v jednom duelu. Hned na úvod doma přehrála Nanterre. Od té doby pětkrát v řadě padla. Český celek trápí hlavně slabá produktivita. Opava dosud soupeřům nastřílela jen 436 bodů.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům basketbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Ligy mistrů mezi Telekom Baskets Bonn a BK Opava. Utkání startuje ve 20 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

114:77

Telekom Baskets Bonn: Bartolo, Jackson, James, Mayo, Webb, Breunig, DiLeo, Gibson, Jasinski, Koschade, Bo Meister, Reischel

BK Opava: Jurečka, Klečka, Kvapil, Siřina, Švandrlík, Bukovjan, Dragoun, Kouřil, Kurečka, Slavík, Štěpánek