Liga mistrů

SL Benfica – Sporting Lisabon

1:1

konec (1:1)

18.11.2018, 20:00 • Pavilhão João Rocha, Lisabon • Skupina C • Jan Přikryl (@PrikrylJ)

Tipsport: 2.62 3.8 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne to je z tohoto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek nedělního večera a u dalších textových přenosů na počtenou. (22:05:39)
Sporting Lisabon se díky lepšímu skóre dostal do FINAL FOUR Ligy Mistrů a doplnuje tak španělský Movistar a Barcelonu a také kazažský Kairat Almaty.
Jak se to projevilo v tabulce

Benfica 2-1-0 10:3

Sporting 2-1-0 11:1
Máme tu konec dnešního "lisabonského" derby v rámci skupinové fáze Ligy mistrů. Zápas nám skončil nerozhodně 1:1. Obě branky padli v prvním poločase. Nejprve skóre zápasu otevřel Robinho. Za hosty vyrovnal z nařízeného pokutového kopu Cardinal. Druhý poločas nebyl tak kvalitní jako ten první. Nejblíže branky byl domácí Robinho, kterého dokázal Rocha vychytat ve třech výborných šancích.

39:58

Střela André Coelha byla zablokovaná.

39:42

André Coelho nyní výborně zapracoval směrem dozadu.

39:02

Rozeběhla se nám poslední minuta zápasu.

38:51

Fernandinho rozehraje rohový kop.

38:28

Znovu to byl Robinho, který na potřetí v krátké době neprostřeluje Rochu.

37:51

Dieguinho měl velkou šanci Sportingu, Bruno Coelho jeho pokus na branku nepustil.

37:22

Další velká šance Robinha a znovu pekfektní Rocha ten pokus domácího útočníka vyráží na rohový kop.

36:55

Robinho mohl rozradostnět Benficu, Mendes Rocha byl ovšem proti.

36:44

Další rohový kop pro domácí.

36:26

Rohový kop Benfici rozehraje Brito.

35:52

Pedro Cary zaznamenal pátý faul svého týmu.

35:00

Nyní to vyzkoušel Roncaglio, ale ani domácí brankář netrefuje oblast tří tyčí.

33:20

Střelci obou týmů mají nyní rozhozenou mušku. Je vidět, že jde v tomto zápase o hodně.