konec (3:0)

17.11.2018, 19:00 • Zimní stadion Chrudim • Skupina D • Petr Dejnožka

Tipsport: 1.3 5.5 6.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

31:57

Kombinace bratrů Drozdových přinesla další obrovskou šanci ERA-PACKu! David Drozd našel křižnou přihrávkou Pavla, který ranou po zemi opět orazítkoval pravou tyčku branky Kairatu. Od Chrudimi se tentokrát štěstí odklonilo.

29:22

Tyčka po střele Matěje Slováčka!

28:16

28:16 Daueren TURSAGULOV - 4:2

28:16

AFC Kairat právě vstřelil branku!
A dopadlo to tak, jak se očekávalo. Kairat se vytasil s dalším šperkem ze standardní situace. Rychlé přihrávky nakonec zakončil DAUREN TURSAGULOV. Skluzující Koudelka ještě míč tečoval, vychýlit ho mimo branku ale nezvládl – 4:2!

24:47

24:47 MAX - 3:2

24:47

Chrudim právě vstřelila branku!
Exploze na chrudimském zimním stadionu! Domácí po pauze výrazně přidali a rázem je to již jenom o gól. Brazilská kooperace po vyhraném souboji Pavla Drozda přinesla zakončení MAXE do prázdné branky a výrazné oživení dnešního utkání – 3:2!

24:38

Chrudim ožila a snaží se o další korekci výsledku! Pavel Drozd přetlačil Sulejmenova, v souboji s brankářem Kairatu ale neuspěl. ERA-PACK i nadále bude pokračovat v útoku.

21:45

Český mistr slaví první branku a snižuje stav dnešního utkání! David Drozd perfektní přihrávkou našel nabíhajícího MATĚJE SLOVÁČKA, jenž z první po zemi prostřelil Dudu – 3:1!

21:45

21:45 Matěj SLOVÁČEK - 3:1

21:04

Po úvodní minutě přišla velká šance Kairatu! Tomáš Koudelka ztratil balon na půlící čáře a dal míč Edsonovi. Jeho samostatný únik končí střelou mimo!

19:20

Asi největší šanci prvního poločasu z chrudimské strany měl Brazilec Felipe, který se vymotal od lajny a přízemní ranou prověřil Higuitu. Ten vykopl balon pod sebe a ještě si sám dokázal si pro něj dojít!

16:34

16:34 Čingiz JESENAMANOV - 3:0

16:34

Roman Mareš s Maxem postupovali do přečíslení, nevyřešili ho ale dobře. Naopak jak se to dělat má předvedli na opačné straně John Lennon a ČINGIZ JESENAMANOV, který z první prostřelil přesouvajícího se Litviněnka – 3:0!

06:44

Poprvé v dnešním utkání musel zasahovat také brankář Higuita, který ale ostrou ránu Davida Drozda vytáhl mimo tři tyče!

06:08

A s tímto standardní situací si Kazaši poradili na výbornou. Rychlá kombinace přivála balon na JOHNA LENNONA, který prostřelil Litviněnka – 2:0!

01:45

Na konci druhé minuty se velký favorit utkání dostává do vedení! Favero rozehrál aut přímo na nohu TAIANA, který nechytatelnou ranou do šibenice nedal šanci Litviněnkovi vůbec zareagovat – 1:0!

4:2

konec (3:0)

Branky: 2. Taian (Favero), 7. Lennon (Favero), 17. Jesenamanov (Lennon), 29. Tursagulov (Favero) – 22. Slováček (D. Drozd), 25. Max (Felipe)

AFC Kairat Almaty: Higuita (21. Dudu) – Rangel, Favero, Tursagulov, Nurgožin – Žamankulov, Edson, Sulejmenov, Lennon, Nurgožin, Jesenamanov, Tayebi

FK Chrudim: Litviněnko (Žďánský, Hlouš) – R. Mareš, Max, Doša, Felipe – M. Mareš, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Bagatini, Slováček

Rozhodčí: Kadykov, Šabanov (oba Rusko) – Farkas (Maďarsko)

Diváci: 1 036