Kvalifikace mistrovství Evropy do 19 let

17.11.2018, 14:00 • Letná, Zlín • Skupina 3 • Vojtěch Jurák

80

80. Ante PALAVERSA - 2:1

80

Chorvatsko právě vstřelilo branku!
ANTE PALAVERSA se podruhé v dnešním zápase postavil k penaltě, na rozdíl od prvního poločasu se tentokrát prosadil a posílá Chorvatsko zpátky do vedení.

72

72. Mathias OLESEN - 1:1

72

Lucembursko právě vstřelilo branku!
Lucembursko srovnává na 1:1! Hosté zahráli přízemní centr z levé strany, který si v malém vápně našel MATHIAS OLESEN a šikovnou tečí jej poslal k tyči. Asistence: Tun Held.

42

42. Antonio MARIN - 1:0

42

Chorvati, kteří jsou dnes vedení jako domácí tým, se ujímají v závěru prvního poločasu vedení 1:0! Balkánci dokonale využili rychlého protiútoku, ANTONIO MARIN se prodral s balonem před obránce a střelou k tyči ho uklidil do branky. Asistence: Dominik Kotarski.