5:3

konec (1:2)

17.11.2018, 19:15 • Sportovní hala Brno-Bohunice • 8. kolo • Filip Krůza

Ode mne to již z haly v brněnských Buhunicích bude vše. Přeji pěkný zbytek večera a u dalšího sportovního přenosu opět na počtenou. (21:03:58)
Napínavé utkání končí. Domácí celek přeci jen potvrdil roli favorita, když ve druhé půli předvedl skvělý obrat. Velký podíl na tom má Dominik Havlín, který si v poslední dvacetiminutovce připsal dvě vstřelené branky a asistenci na rozhodující gól.

39:38

Žabinští Vlci Brno právě vstřelili branku!
Je definitivně rozhodnuto. Dnes skvěle hrající DOMINIK HAVLÍN usměrnil pobídku Michala Mezníka pod horní tyč.

39:00

Domácí si už minutu a půl přihrávají, evidentně nikam nespěchájí a tlačí časomíru do času 40:00.

38:00

Hosté to budou mít už těžké, zbytek zápasu totiž dohrávají ve třech v poli.

37:46

Tentokrát Dominik Havlín z desetimetrového kopu neuspěl, následně si domácí berou time-out.

37:46

Žlutou kartu dostává Starý (Žabinští Vlci Brno).

37:46

Druhá žlutá karta pro Patrika Rubého znamená jediné, hostující kapitán se pakuje do šaten.

37:13

Domácí obrací skóre utkání! Dominik Havlín našel skvěle na druhé tyči TOMÁŠE CHRÁSCINU, který míč poslal do odkryté hostující brány a rozpoutal radost domácích fanoušků.

36:35

K exekuci desetimetrového kopu se postavil DOMINIK HAVLÍN, který zachoval chladnou hlavu a tvrdou ranou poslal míč do levého dolního rohu.

36:35

Šestý faul hostujícího celku!

36:10

Po delší době v akci domácí brankář, tentokrát byl opět úspěšný v souboji s Žurkem, který mířil po zemi na vzdálenější tyč.

35:39

Svoboda zkusil štěstí z velkého úhlu z levé strany, bránu minul.

34:35

Žlutou kartu dostává Patrik Rubý (FERRAM Opava).

34:15

Domácí opět snižují. Bouček našel na levé straně volného MICHALA MEZNÍKA, který se následně trefil přesně na bližší tyč.

33:36

Kratochvílovi nevyšla střela z voleje, míč skončil v rohu hrací plochy.

32:49

Další pokus Dominika Havlína, tentokrát kousek vedle levé tyče.

32:23

Havlína po chybě Tůmy skvěle vychytal brankář Fišer.

31:27

Žlutou kartu dostává Patrik Pokorný (Žabinští Vlci Brno).

30:41

Kratochvíl se prokličkoval až do zakončení, bránu hostů však jetrefil.

30:11

V souboji Žurek – Strakoň opět úspěšnější druhý jmenovaný.

29:34

Střela Michala Boučka z otočky se také neujala.

29:13

Domácí hráči začínají zrychlovat otáčky, jejich útočné snažení však obvykle neni dotažené do úspěšného konce.

28:02

Starý možná až zbytečně ještě hledal Chráscinu, stál totiž sám před brankářem.

27:15

Strakoň skvěle zastavil nájezd Žurka po chybě jeho spoluhráčů v obraně.

26:54

Střelu Boučka z větší vzdálenosti vyrazil brankář ne zrovna přesvědčivým zákrokem nad bránu hostů.

26:46

Chráscina obětavě odkopl míč na rohový kop.

26:06

Kryštof Kurila se pokusil přelobovat brankáře z pravé strany. Míč skončil na boční síti.

25:05

Opava právě vstřelila branku!
Hostující hráči se vrací do dvoubrankového náskoku. JAKUB TŮMA nenápadnou střelou z pravé strany trefil skvěle o tyč Strakoňovy brány.

24:03

Střela Patrika Rubého z levé strany byla nepřesná.

23:13

Havlínovu střelu z otočky vyrazil brankář před sebe.

22:10

Bouček svým střeleckým pokusem trefil jen Binara.

21:29

Další Binarova nepřesná přihrávka do podobného mista, míč pro domácí.

20:31

Tomáš Binar hledal poslepu vzduchem spoluhráče, nikoho nenašel.

20:01

První polovina dnešního utkání je za námi. Hostující celek z Opavy trochu překvapivě v Brně vede 1:2. Skóre ve 4. minutě otevřel snadnou dorážkou Rubý. Vedení Opavy o další čtyři minuty navýšil Šimeček. Domácí se poprvé prosadili až v 19. minutě, kdy Fišera prostřelil Bouček. Uvidíme, co nám přinese druhá část.

20:00

19:30

Svoboda přeběhl velkou část hrací plochy a poté míč poslal pár desítek centimetrů vedle pravé tyče.

18:33

Domácí snižují na rozdíl jediné branky. Míč se od gólmana Strakoně dostal až k MICHALU BOUČKOVI, který jako první rozvlnil síť v opavské bráně.

18:23

Tomáš Chráscina (ZVB) zatáhl za záchranou brzdu a za své počínání je oceněn žlutou kartou.

18:11

Rubý se opět skvěle uvolnil a našel Davida Žurka, toho dobře vychytal Filip Strakoň.

17:58

Domácí si po povedené Pokorného střele a pohotovém zákroku Fišera vyžádali oddechový čas.

17:08

Chráscina v posledních minutách pálí o sto šest, bránu se mu však většinou trefit nepodaří.

16:45

Chráscina míjí z dobré pozice střelou po zemi.

16:24

Chráscina pěknou průnikovou přihrávkou našel Svobodu, jenž z levé strany okamžitě pálil. Hostující brankář byl pozorný.

15:48

Patrik Rubý nabil na střelu z první Vojtěchu Šimečkovi, tu zablokoval Michal Kratochvíl.

15:04

Dalekonosnou ránu Tomáše Binara vyrazil Strakoň mimo.

14:25

Chráscina hledal nabíhajícího Kratochvíla, ten o kousek míč netrefil.

14:07

Rubý se srazol s Binarem a míč skončil v zamezí.

13:48

Oddechový čas pro hosty.

12:55

Fanoušci se dožadují penalty poté, co Havlín skončil ve vápně na zemi. Rozhodčí zůstávají klidní.

11:43

Chráscinův střílený centr nikdo ze spoluhráčů do brány neusměrnil.

10:50

David Žurek se s míče prodribloval až mimo hrací plochu.

09:53

Střelu Rubého po pěkné individuální akci vyrazil Strakoň.

09:02

Další střela Hansla, tentokrát po přihrávce Kratochvíla z rohu. Brankář míč vyrazil mimo.

08:54

Hanslova rana byla ztečována mimo tři tyče brány Opavy.

07:49

A z něj se hosté prosazují. David Žurek našel přesným pasem VOJTĚCHA ŠIMEČKA, který neměl problém usměrnit míč do odkryté brány.

07:46

Střelu Davida Žurka vyrazil brankář Filip Strakoň na rohový kop.

07:20

Kratochvíl nepustil Šimečka do zakončení.

06:39

Dominik Havlín obranný val soupeře nreprostřelil.

06:11

Domácí hráči vysoce napadají a snaží se protihráče donutit k chybám v rozehrávce.

05:30

Hansl zpracoval míč na hruď a posléze se pokusil o zakončení, to mu ale hostující obrana nedovolila.

04:32

Domácí se pokoušeli o rychlou odpověď, jejich obléhání soupeřovy brány úspěchem neskončilo.

3:23

Hosté se ujímají vedení. Střela Binara ještě skončila na břevně, dorážka PATRIKA RUBÉHO hlavou už v brance.

03:03

Hansl zkusil střelu z úhlu po Chráscinově přihrávce, minul.

02:38

Patrik Rubý pěkně zpracoval míč a následně hledal spoluhráče, byl však hodně nepřesný.

01:57

Havlín se zády k brance skvěle uvolnil a prověřil Fišera, ten svůj tým podržel dobrým zákrokem.

01:27

Hansl ubránil útok Žurka, u míče jsou ale znovu hosté.

00:42

Přihrávka Michala Mezníka na Dominika Havlína byla příliš dlouhá.

00:01

Žabinští Vlci Brno: Strakoň, Svoboda, Bouček, Hansl, Kratochvíl, Mezník, Pokorný, Havlín, Starý, Chroust, Chráscina

FERRAM Opava: Fišer, Tůma, Rubý, Žurek, Binar, Šimeček, Kurila

Rozhodčí: Rygl, Šenkýř.
FERRAM Opava

Hosté z Opavy už na tom tak skvěle jako Žabinští Vlci nejsou. V tabulce se nachází na sedmé příčce se sedmi body ze šesti zápasů. Většina utkání Opavy končí těsným rozdílem. V posledním kole si opavští doma poradili s Baníkem Ostrava 4:2. Dokáže Opava překvapit Vlky?
Žabinští Vlci Brno

Dnešní domácí celek si v úvodu sezóny vede skvěle, drží se totiž na druhém místě tabulky za Jeseníkem. V sedmi zápasech si Vlci připsali 16 bodů za pět výher, jednu remízu a jednu porážku. V posledním kole zdolali tým USK Slávie Ostravská Univerzita na jeho hřišti 4:7. Uvidíme, zda domácí potvrdí roli favorita a připíšou si další vítězství.
Zdravím vás u osmého kola 2. futsalové ligy. Společně se zaměříme na souboj týmů Žabinští Vlci Brno a FERRAM Opava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.

5:3

konec (1:2)

Branky: 19. Bouček (Strakoň), 35. Mezník (Bouček), 37. Havlín (10 m kop), 38. Chráscina (Havlín), 40. Havlín (Mezník) – 4. Rubý (Binar), 8. Šimeček (Žurek), 26. Tůma (Šimeček)

Karty:   19. Chráscina (ZVB), 32. Pokorný (ZVB), 38. Starý (ZVB) – 35. Rubý (OPA)   38. Rubý (OPA)

Rozhodčí: Rygl, Šenkýř