Tenis

Turnaj mistrů (krytý tvrdý povrch)

Novak Djoković (1) – Marin Čilić (5)

2:0 7:6 (7), 6:2

16.11.2018, 21:13 • O2 arena, Londýn (GBR) • Skupina Gugy Kuertena • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.14 6.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:2

Novak Djoković ukončil zápas vítězným bekhendem a ani ve třetím utkání na Turnaji mistrů tak nezaváhal!

5:2

Novak Djoković bere soupeři servis podruhé za sebou a tohle už asi nepustí!

4:2

Čilić vyhodil return na druhý servis a Novak Djoković tak potvrdil předchozí brejk dokonce čistou hrou!

3:2

Podání Marina Čiliće je poprvé prolomeno! Další zázrak už Chorvat nevykonal a Novak Djoković se tak hodně přiblížil výhře.

2:2

Novak Djoković měl snad poprvé na servisu drobné problémy, ovšem zvládl to a dorovnává stav.

1:2

Také tenhle gem na servisu Čilić zvládl.

1:1

Výměnu Djoković zakončil forhendem po lajně. Za celý zápas Čilić uhrál na returnu jen dva míčky!

0:1

Marin Čilić si i přes problémy udržel svůj servis. Oba hráči tak stále zůstávají stoprocentní.

7:6

Závěrečná výměna první sady.

7:6

První set je minulostí! Po druhém servisu Djokoviće se šlo přes dlouhou výměnu a vše skončilo Čilićovým bekhendem do pásky.

6:6

Také Čilić to teď odstřílel velmi rychle. Na řadu přichází tiebreak!

6:5

Hned po returnu soupeře zahrál Djoković forhend na boční lajnu. Čilić si už čtyři gemy na returnu ani neškrtl.

5:5

Marin Čilić ale tenhle gem uhrál a drží se ve hře o první sadu.

5:4

Forhend Djokoviće padal hodně rychle na zem a Čilić už míček nezvedl nad síť! Djoković na svém servisu opět neztratil ani fiftýn.

4:4

Marin Čilić hrál forhend ze středu základní čáry a umístil ho do rohu dvorce. Další gem je za námi.

4:3

Čistá hra pro Djokoviće. Dnes už druhá.

3:3

Marin Čilić šel hned po servisu na síť a opět srovnává skóre prvního setu. Teď už se ale na zisk gemu nadřel.

3:2

Čistá hra z pohledu Djokoviće.

2:2

Tenhle gem získal Čilić s přehledem. Je vyrovnáno.

2:1

Djoković předvedl sérii výborných bekhendů. Vše zakončil volejem na síti.

1:1

Dá se očekávat, že Čilić bude po servisu agresivní. Nyní se mu to vyplatilo a nakonec prorazil Djokovićovu obranu.