16.11.2018, 19:00 • SC Dubina Ostrava • 13. kolo • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 2.15 4.9 2.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Počet střel na branku:

Vítkovice – Chodov:
29 – 25 (20:48:39)
Vítkovice si již závěr utkání pohlídaly. Po vyrovnaném stavu po druhé třetině byly Vítkovice aktivnější a dostaly se do vedení až 4:2. Odpověď našel Martin Pražan, který z přesilové hry snížil na 3:4, ale to bylo z pohledu Chodova vše. Utkání nám příliš florbalové krásy nenabídlo, ale rozhodují branky a na ty byli dnes šťastnější domácí Vítkovice, které poráží Chodov 4:3!

59:31

Chodov to zkouší v pěti bez brankáře!

58:43

Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Marek Vávra – 2 min., nadzvedání hokejky).

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40

Míček je za domácí brankou. Vítkovice se snaží šetřit čas a nikam nespěchají.

56:16

Tvrdou ránu Delonga z dálky si Barák pohlídal. Pokus domácího hráče vyrazil do rohu. U míče jsou hosté.

55:07

Barák se roztáhl na brankové čáře, ale míček na branku nakonec vůbec neletěl. Namířil si to do rohu.

54:23

Šebesta čeká na u své branky, až mu jeho spoluhráči dostřídají.

53:52

Míček je na polovině hostů, kteří ho mají na svých čepelích, ale nikam s ním nespěchají.

52:40

Chodov je při chuti a snaží se vyrovnat.

51:27

51:27 Martin PRAŽAN - 4:3

51:27

Chodov právě vstřelil branku!
Je sníženo. Přesilovou hru využil přesnou střelou z levé strany MARTIN PRAŽAN. Vítkovice tak vedou již jen o jednu branku. Asistence: Michal Podhráský.

51:10

Chodov se natlačil opět před branku Vítkovic, kde kombinuje.

50:52

Chodov kombinuje před brankou Vítkovic. Souček musel jednou zasahovat.

50:20

Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Josef Rýpar – 2 min., Blokování soupeřovy hole).

50:01

Je před námi posledních deset minut, dočkáme se ze strany Chodova ke zdramatizování utkání?

4:3

Branky a nahrávky: 6. Delong (Bräuer), 32. Rýpar, 45. Hájek (Řezanina), 47. Jastřembský (Delong) – 21. M. Vávra (Doubek), 36. M. Vávra (Pražan), 52. Pražan (Podhráský)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Jan Šebesta, Nehera, Rýpar, Děček, Hubálek, Malina – Firda, Oborák, Sladký – Gattnar, Řezanina, Herblich – Bräuer, Hájek, Jastřembský – Delong, Besta.

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Maxa, Kašovský, T. Vávra, Podhráský, Doubek, Strnad – Mikeš, Koutný, Vošta – M. Vávra, Řezáč, Krbec – Matejčík, Plíhal.

Rozhodčí: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček