Liga národů UEFA - Liga A

Belgie – Island

2:0

konec (0:0)

15.11.2018, 20:45 • King Baudouin Stadium - Brussels • Skupina 2 • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 1.13 9.33 22.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (22:45:51)
Aktuální tabulka Ligy A – skupiny 2:

1. Belgie – 3 zápasy – 9 bodů.

2. Švýcarsko – 3 zápasy – 6 bodů.
3. Island – 4 zápasy – 0 bodů.

O postupujícím z této skupiny rozhodne poslední utkání, které sehraje Belgie ve Švýcarsku 18.11.2018!

Fauly: 11:6.
Belgie bere z dnešního utkání proti Islandu zasloužené tři body za vítězství 2:0 a i po jedenácté v řadě poráží tohoto soupeře. Favorit zápasu však dobýval obranu Islandu do 65. minuty, když se konečně prosadil Michy Batshuayi. Stejný hráč navýšil také vedení v 81. minutě, stal se tak dvou gólovým střelcem a plně dnes zastoupil zraněného Romera Lukaka.

90+3

90+3

Ještě jednu akci nechal sudí zakončit Island, ale pokus Arnora Traustasona skončil vysoko nad brankou.

90+2

Sverrir Ingason si pohlídal akci Belgie na pravé straně a hosté budou vhazovat.

90+1

V první minutě nastavení zahrávala Belgie rohový kop, pro který si vyběhl Hannes Halldórsson a vyboxoval jej z vápna Islandu.

90+1

Hlavní sudí dnešního utkání Grinfield nastavuje utkání o 3 minuty.

90

Arnor Traustason zakončoval za šestnáctkou odražený rohový kop,nicméně mířil vysoko nad branku.

87

Sverrir Ingason teď obdržel úder loktem, píská se faul a hostující hráč je vykázán za postranní lajnu na ošetření.

87

Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Albert Gudmundsson, přichází Jón Dagur Thorsteinsson.

86

Pohodová kombinace Belgie na útočné polovině, už to nebude ze strany Belgie žádný kvapík, to tedy ne.

84

Střídání v týmu Belgie: ze hřiště odchází Vincent Kompany, přichází Jason Denayer.

83

Nepovedený centr z pravé strany poslal Thomas Meunier a míč skončil v zámezí. Vhazovat bude Island.

81

81. Michy BATSHUAYI - 2:0

81

Belgie právě vstřelila branku!
Podruhé se míč třepe v síti Islandu! Tato branka jde na vrub brankáře Halldórsona, který neudržel střelu Hanse Vanakena a míč dorazil pohodlně do sítě, dnes dvou gólový střelec MICHY BATSHUAYI – 2:0!