Tenis

Turnaj mistrů (krytý tvrdý povrch)

Roger Federer (2) – Dominic Thiem (6)

2:0 6:2, 6:3

13.11.2018, 21:12 • O2 arena, Londýn (GBR) • Skupina Lleytona Hewitta • Adam Dořák

Tipsport: 1.37 3.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2:0; 6:3 - Roger Federer

6:3

A je tu konec! Thiem kazí u sítě a Federer slaví své první vítězství na turnaji.

5:3

Čtvrté eso pro Švýcara a Thiem půjde podávat na udržení se ve druhém setu a v celém zápase.

4:3

Přesně tak, Federer nedokázal returnovat ani jeden servis soupeře a neviděli jsme v tomto gemu žádnou delší výměnu.

4:2

Federer nakonec i přes druhý servis dokázal uhájit své podání a opět bez problémů udělal další krok k dnešnímu vítězství.

3:2

Return po druhém servisu končí v síti a Thiem ještě drží naději ve druhém setu!

3:1

Čistá hra pro Švýcara!

2:1

Po druhém servisu Švýcar zahrává za základní čáru a nyní půjde potvrdit brejk!

2:0

Rychlý gem v podání Švýcara a již je to 2:0 ve druhém setu. Uvidíme, co nyní Rakušan při svém servisu.

1:0

1:0; 1:0 - Roger Federer

1:0

Federer využívá ihned první nabídnutý brejkbol ve druhém setu a rychle se ujímá vedení!

6:2

1:0; 6:2 - Roger Federer

6:2

Federer po půl hodině hry zahrává vítězný úder do protipohybu soupeře a ujímá se vedení 1:0 na sety. Na kurtu je zcela jiný Roger, než jsme mohli sledovat v prvním zápase s Nišikorim a Rakušanovi nedává příliš mnoho šancí. Zatímco Thiem se hodně trápí na servisu.

5:2

0:0; 5:2 - Roger Federer

5:2

Thiem kazí u sítě a Federer půjde po krátké přestávce podávat na vítězství v prvním setu!

4:2

Federer zakončuje stylově esem!

3:2

Thiem zahrává dobrý první servis a tentokrát si udržel svůj servis.

3:1

Federer velmi rychle odservíroval, jak je někdy u něho zvykem a již se připravuje na příjem.

2:1

Thiem sice trefil první servis, ale následně zahrál míček za základní čáru a Federer proráží na podruhé servis soupeře. Od začátku zápasu je Švýcar hodně aktivní.

1:1

Nebude, Švýcar vyslal na druhou stranu kurtu opět těžko returnovaný první servis a míček končí za základní čarou.

0:1

Thiem i díky dobrému druhému servisu, který soupeř zahrál do autu, nakonec drží své podání, ve kterém měl soupeř jeden brejkbol.