Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 14:32
2. John Gibson (ANA) 34 zák., 1 gól, 97,1 %
3. Rickard Rakell (ANA) 0+1 a vítězný nájezd
Střely na branku – 30:35 (10:10, 9:5, 7:10 – 4:10)
Zblokované střely – 18:10
Vyhraná vhazování – 42:34
Trestné minuty – 19:9
Hity – 6:17
Hokejisté Nashvillu vůbec poprvé v sezóně prohrávají zápas na venkovním kluzišti. Z Anaheimu si domů odvezou alespoň bod za porážku 1:2 po nájezdech. Skóre utkání otevřel půlminuty před koncem druhé třetiny domácí kapitán Ryan Getzlaf, ale ve 44. minutě srovnal Kevin Fiala. Prodloužení pak nabídlo spoustu šancí i hostující přesilovku, ale rozhodující gól nepadl. Rozhodovat tak musely až nájezdy, v nichž proměnili hned dva střelci Kačerů. Rozhodující zásah zařídil ve čtvrté sérii švédský útočník Rickard Rakell.

Rickard RAKELL - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Anaheim Ducks.
Autorem vítězné branky je RICKARD RAKELL.

4. série 2:1

Kevin Fiala jel hodně pomalu a John Gibson jeho střelu vyrazil lapačkou. Je rozhodnuto!

Rickard Rakell předvedl perfektní forhendovou kličku! Hosté budou muset dát.

3. série 1:1

Ryan Ellis trefil lapačku dobře postaveného Gibsona. Bude se pokračovat.

Ryan Getzlaf chtěl Rinneho rozpohybovat, ale pak puk poslal jen do betonu brankáře.

2. série 1:1

Filip Forsberg trefil levou tyčku!

Ondřej Kaše šel do bekhendové kličky, ale Rinne jeho úmysl přečetl.

1. série 1:1

Kyle Turris se trefil k pravé tyčce z pohledu Gibsona. Vyrovnáno.

1. série 1:0

Pontus Åberg trefule mezírku mezi betony brankáře Rinneho a posílá Ducks do vedení!

Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo, byť hosté měli k dispozici přesilovku. Oba gólmani byli oporami svých týmů a v nájezdech si to rozdají o druhý bod.

2:1

Branky a nahrávky: 40. Getzlaf (Rakell, H. Lindholm), rozh. náj. Rakell – 44. Fiala (Turris, C. Smith)