12.11.2018, 18:10 • SH Dašická Pardubice • 13. kolo • Adam Dořák

Tipsport: 1.65 5.7 3.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejlepší hráči utkání
Pardubice: Martin Haleš
Královské Vinohrady: Lukáš Gregor (20:20:37)
Při hře čtyři na čtyři už jsme neviděli nic zajímavého a Pardubice po konstantním výkonu nakonec poráží Vinohrady 7:3. Hosté se za celou dobu zápasu nedokázaly nadechnout k žádnému většímu tlaku a neustále se bránily útokům Pardubic. Vinohradům dělaly velké problémy dlouhé přihrávky Pardubic, díky kterým se jim podařilo velmi rychle odskočit v první třetině a od té doby si domácí kontrolovali průběh hry.

59:05

Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Jan Hanák – 2 min., Hrubost).
Vyloučení v týmu Sokol Pardubice (Jan Bílý – 2 min., Hrubost).

58:51

Vinohrady se dostaly dvakrát do rychlého brejku, ale ani jeden z jejich útoků nepřinesl další branku!

58:48

Žáček mohl střílet z dobré pozice, ale nakonec zvolil přihrávku, kterou obrana Vinohrad blokuje.

57:04

Pardubice se dostávaly ještě do zajímavé pozice, ale nakonec jim nevyšla souhra a není to další branka v síti Vinohrad.

56:05

56:05 Lukáš GREGOR - 7:3

56:05

Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Pardubice nyní nechaly mnoho prostoru ve své obraně a toho využili hosté, kdy po přihrávce střílí branku LUKÁŠ GREGOR. Asistence: Martin Jelínek.

56:00

Blíží se nám konec zápasu a o vítězi již není pochyb.

55:37

55:37 Martin ZOZULÁK - 7:2

55:37

Pardubice právě vstřelily branku!
Autorem branky z trestného střílení je MARTIN ZOZULÁK, který se skoro zamotal do své kličky, avšak se štěstím nakonec dokázal míček dostat do branky. Bez asistence.

55:36

Rozhodčí nařizuje trestné střílení, Ivo Teichman už mohl zakončovat na branku, ale byl přitom faulován.

55:30

Tyčka Formánka!

54:10

54:10 Jan SVOBODA - 6:2

54:10

Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Vinohrady dávají branku z volného úderu. JAN SVOBODA se trefuje přes zeď a se štěstím míček propadl do branky. Asistence: Zbyněk Stuchlík.

54:03

Jelínek střílí a míček trefuje břevno Haleše!

53:05

Rychlá rozehrávka Pardubic, ale Černý byl nakonec dostižen u mantinelu a Vinohrady se dokázaly ubránit.

52:30

Zezulák po souboji zůstal ležet na palubovce a hra je přerušena. Jan Svoboda jej fauloval a zde se mělo vylučovat.

52:12

Stuchlík versus Haleš, brankář Pardubic byl úspěšnější a není to druhá branka Vinohrad.

51:10

Pardubice pomalu a jistě směřují ke svému dalšímu vítězství.

50:17

50:17 Patrik PETR - 6:1

50:17

Pardubice se ihned po komerční pauze prosazují a svou třetí branku v soutěži, dává PATRIK PETR. Asistence: Jan Savický.

50:13

Poslední komerční přestávka a po ní se bude ihned pokračovat ve hře.

49:46

Blíží se nám poslední desetiminutovka zápasu a zatím to vůbec nevypadá, že by se hosté měli nadechnout k nějakému dramatu ke konci zápasu.

48:38

Žáček měl na holi další branku svého týmu, ale netrefil prázdnou branku!

48:15

Martin Skřivánek místo střely zvolil přihrávku, kterou blokují obránci Pardubic.

47:03

Defenzíva Pardubic se nyní předvedla a čistě ubránili útok svého soupeře.

46:22

Pasáž hry, kdy se hraje spíše bez šancí na jednu či druhou branku. Snaha Vinohrad již není taková jako v průběhu druhé třetiny.

44:48

Domácí nyní svírají svého soka a domácí mají zatím zápas plně pod kontrolou.

44:00

Další velká šance Pardubic, kdy Buchta vyrazil první pokus, následně mu pomohl ještě obránce Vnuk a po třetím pokusu Pardubic končí míček mimo branku.

43:28

Kourek měl před sebou odkrytou branku, avšak dal do své střely až moc úsilí a přestřelil branku Vinohrad!

42:32

Martin Rossi obkroužil s míčkem branku Haleše, ale přihrávku před branku neposlal.

41:47

Pardubice v pásmu soupeře a obtěžují obranu Vinohrad, následně se jim daří pouze míček vyhodit.

40:50

Patrik Petr nahazoval míček z pravé strany, ale Buchta dokázal jeho přihrávku zachytit.

40:01

Druhá třetina už nám nepřinesla tolik branek. Pardubice využily přesilovku a dostaly se do vedení o pět branek. Vinohrady pak díky své krátkodobé aktivitě dokázaly snížit na rozdíl čtyř branek. Pardubice se spíše snažily zklidnit hru a v poklidu kombinovat a čekat na nějaké šance či chyby soupeře v jeho rozehrávce.

40:00

38:44

V závěru druhé třetiny se snaží domácí uklidnit hru a dohrát zbytek třetiny v poklidném tempu.

38:00

Kourek byl atakován, hra přerušena, nakonec se Kourek těžce zvedá, ale zvedá. Kourek podstoupil souboj se Stuchlíkem.

37:17

37:17 Lukáš GREGOR - 5:1

37:17

Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Vinohrady se nakonec prosazují a branku střílí bývalý hráč Pardubic, LUKÁŠ GREGOR. Asistence: Petr Hartman.

36:58

Pardubice v poklidu rozehrávají ze svého pásma a nikam příliš nespěchají.

36:01

Pardubice nyní v útoku neuspěly a Vinohrady se snaží o protiútok.

35:21

Omlouváme se Vám za menší technické problémy...Pardubice i nadále drží pěti brankové vedení, Zezulák střílel, ale neuspěl.

32:08

Jan Kourek se dostal do úniku, ale Buchta udržel míček pod svýma nohama!

31:36

Buchta se předvedl dobrým zákrokem, kdy vyrazil tvrdou ránu Žáčka.

31:11

Po komerční pauze pokračujeme ve hře a čekáme, jestli se Vinohrady dokážou střelecky v dnešním zápase prosadit.

29:24

Jan Hanák to zkoušel střelecky ze střední vzdálenosti, ale jeho střela byla tečována mimo hřiště.

29:11

Vinohrady se nemají nyní čeho chytit a nyní jsou hodně dole.

27:53

27:53 Přemek PAKOSTA - 5:0

27:53

Využitá přesilovka Pardubic! Zozulák přihrál křížem na PŘEMKA PAKOSTU a ten zpoza obránce trefuje levou část branky. Asistence: Martin Zozulák.

27:34

Pardubice kombinují před brankou Vinohrad a uvidíme, jestli svou přesilovku přetaví v další branku.

27:08

Zbyněk Stuchlík nezvládl rozehrávku, kterou vystihl Ivo Teichman a uvidíme první vyloučení!

26:00

Lukáš Gregor chtěl přihrávat na nabíhajícího Skřivánka, ale míček k němu nakonec nedoputoval.

25:30

Začátek druhé třetiny se nese ve vyrovnaném duchu, Vinohrady mají snahu, ale jejich střelba není buď přesná nebo obrana Pardubic výborně blokuje jejich střelecké pokusy.

24:47

Černý směřoval míček do před brankového prostoru, ale trefil jen nohy obránce Vinohrad.

23:58

Přečíslení Pardubic a Buchta vystřelil střelu Savického.

23:01

Z kombinace Pardubic nakonec nic nevzešlo a Vinohrady se snaží o protiútok.

22:16

Z voleje vystřelil Lukáš Gregor a poslal míček nad branku.

21:36

Vinohrady dlouhým výhozem se snaží o další zteč branky Pardubic.

21:14

Hosté stále s míčkem, ale nemohou se dostat k nějaké vážnější střele na branku Haleše.

20:40

Hosté začaly druhou třetinu s míčkem pod svou kontrolou.

20:01

První třetina nám přinesla svižné tempo z obou stran. Domácí dali velmi rychle tři branky a nalomily svého soupeře. Ten po výměně brankáře trochu zlepšil svou hru a dostával se i do šancí, ale Haleš je zatím v brance bezchybný.

20:00

19:30

Domácí dohrávají závěr třetiny s míčkem na holi a snaží se již neudělat hlavně chybu.

19:00

Běží nám poslední minuta první třetiny, Pardubice nyní tlačí na Vinohrady.

18:00

Vinohrady v protiútoku, ale Haleš chytá míček a opět chtěl dlouhým výhozem oslovit svého spoluhráče, ale nakonec z toho není šance jako při první brance Pardubic.

17:45

Domácí nyní kombinací uzavřeli svého soupeře před jeho brankou. Nakonec však neodkázali vystřelit.

16:53

Pardubice i nadále aktivně útočí a neponechávají nic náhodě. Vinohrady se sympaticky snaží, ale zatím jim není přáno dosáhnout branky, která by je určitě nakopla.

15:30

Jan Svoboda střílel z pravé strany, ale jen do připraveného Haleše v brance!

15:14

Po rychlé kombinaci zasahuje u pravé tyčky Buchta a za pomocí obránců byla celá situace zažehnána.

14:32

Martin Skřivánek vystřelil a jeden z hráčů Pardubic chtěl odkopnout míček do bezpečí, ale místo toho míček skončil na břevnu domácí branky!

13:26

Jan Svoboda se zpoza branky natlačil do před brankového prostoru, ale Haleš ukrývá míček pod svýma nohama a stále drží čisté konto.

12:32

Vinohrady se snaží, ale míček jim hodně odskakuje od florbalek.

12:07

Zbyněk Stuchlík přihrával před branku, ale zde se o míček postaral Radek Formánek, který jej ihned vystřeluje do bezpečí.

11:28

Střídání v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady: ze hřiště odchází Rastislav Mazák, přichází Jiří Buchta.

11:28

11:28 Přemek PAKOSTA - 4:0

11:28

Autorem branky je PŘEMEK PAKOSTA, který po přihrávce vystřelil a od pravé tyčky se míček dorazil směrem do branky. Asistence: Jan Savický.

10:14

Trenér Pardubic hodnotil úvodních deset minut zápasu a hovořil o tom, že o tři branky se postaraly tři různé lajny a pochvaluje si vyrovnanost svého kádru.

10:14

Komerční pauza a Pardubice hájí své tří brankové vedení. Hosté se však herně zlepšili v posledních minutách.

09:20

Linhart v přečíslení, ale Haleše nedokázal propálit. Vinohrady si začínají tvořit brankové příležitosti.

08:52

Po střele hráče hostí se míček odkutálel kolem pravé tyčky. Vinohrady trochu přidaly a snaží se o svou první branku.

08:16

Lukáš Gregor vystřelil a o dorážku před brankou se snažil Martin Skřivánek, avšak neúspěšně.

07:35

Mazák opět v akci a zabránil další brance! Na druhé straně pološance Vinohrad, ale brankář Pardubic byl pozorný.

06:45

Domácí tedy vstoupili do utkání velmi dobře a dali svému soupeři tři rychlé branky. Pardubice i nadále hrají s míčkem a Vinohrady nyní neví kudy kam.

06:03

06:03 Daniel ŠKEŘÍK - 3:0

06:03

Vinohrady nyní nedokázaly ubránit útok soupeře a DANIEL ŠKEŘÍK dává třetí branku. Rastislav Mazák už chytal míček těsně za čarou a rozhodčí dobře viděl, že míček už se nacházel v brance. Asistence: Patrik Petr.

04:58

04:58 Jan KOUREK - 2:0

04:58

Hosté velmi zbytečně ztratili míček v útočné třetině a zpětnou přihrávku ukořistil JAN KOUREK, který šel sám na brankáře a navyšuje vedení svého celku. Bez asistence.

04:25

04:25 David ŽÁČEK - 1:0

04:25

Martin Haleš velmi dobře a rychle rozehrál na Černého, který neodkázal vstřelit branku, ale odraženého míčku se ujmul DAVID ŽÁČEK a ten už vsítil první branku zápasu. Asistence: Petr Černý.

04:20

Martin Rossi střílel z otočky, ale minul branku.

03:58

Přemek Pakosta přihrával před branku, kde se nakonec k míčku nedostali jeho spoluhráči a Vinohrady se ubránily.

03:31

Domácí jsou od úvodu zápasu aktivnější a hýří pohybem. Avšak také sledujeme hodně nepřesností na obou stranách.

02:25

Filip Krigovský chtěl projít středem, ale byl zastaven obranou Vinohrad, které zahajují protiútok.

01:50

Ivo Teichman rozjíždí další útočnou akci svého týmu, ale Pardubicím se nedaří zavézt míček před branku.

01:00

Pardubice se dostaly do první větší šance, ale není to úvodní branka zápasu.

00:20

Mazák si poprvé sahá na míček, jeho zákrok však nebyl nikterak těžký.

00:01

Sokol Pardubice: Haleš (Levínský) – Škeřík, Slabý, Hušek, Prix, Bílý, Krigovský, Formánek – Petr, Janeček, Kourek – Dlesk, P. Pakosta, Šmíd – Teichman, Savický, Žáček – Černý.

TJ Sokol Královské Vinohrady: Mazák (Buchta) – Jelínek, Vnuk, Lanc, D. Záň, Houra – Hartman, Gregor, Skřivánek – Hájek, Dolejš, Hanák – J. Záň, Z. Stuchlík, Rossi – Svoboda, Harnesk..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:10.

7:3

Branky a nahrávky: 5. Žáček (Černý), 5. Kourek, 7. Škeřík (Petr), 12. P. Pakosta (Savický), 28. P. Pakosta (Zozulák), 51. Petr (Savický), 56. Zozulák (TS) – 38. Gregor (Hartman), 55. Svoboda (Z. Stuchlík), 57. Gregor (Jelínek)

Sokoli Pardubice: Haleš (Levínský) – Škeřík, Slabý, Hušek, Prix, Bílý, Krigovský, Formánek – Petr, Janeček, Kourek – Dlesk, P. Pakosta, Šmíd – Teichman, Savický, Žáček – Černý, Zozulák.

TJ Sokol Královské Vinohrady: Mazák (12. Buchta) – Jelínek, Vnuk, Lanc, D. Záň, Houra – Hartman, Gregor, Skřivánek – Hájek, Dolejš, Hanák – J. Záň, Z. Stuchlík, Rossi – Svoboda, Harnesk.

Rozhodčí: Petr Černý a Jiří Janoušek

04:25 PCE 1:0 Žáček (Černý)
04:58 PCE 2:0 Kourek
06:03 PCE 3:0 Škeřík (Petr)
11:28 PCE 4:0 P. Pakosta (Savický)
11:28 SKV -Buchta +Mazák (Střídání)