HC Vajgar Jindřichův Hradec – HC Strakonice

5:7

konec (2:2, 3:3, 0:2)

11.11.2018, 18:00 • Zimní stadion Jana Marka • Martin Špiler

Viděli jsme utkání ve kterém padlo 12 branek. Hosté byli ke konci utkání aktivnější a zaslouženě vyhrávají. Děkuji za pozornost a hezký zbytek neděle. (20:27:57)

59:40

Strakonice právě vstřelily branku!
VŠETEČKA trefil prázdnou klec domácích. Asistence: Bez asistence.

59:35

Ondřejův pokus kryje brankář hostí.

59:04

Domácí to zkusí bez brankáře.

58:36

Hosté se lépe zorientovali v útočném pásmu a skórují téměř minutu a půl před koncem základní hrací doby. Střelec branky je ŘEHOŘ. Asistence: Hřebíček

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

55:55

Pucher mladší se po jednom ostřejším zákroku těžce zvedá z ledu.

55:14

Popelka to zkusil švihem od modré, brankář Strakonic jeho střelu kryje.

53:25

Vyloučení v týmu HC Strakonice (Hřebíček – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

52:56

Brankář domácích Jágr opět ukázal parádní zákrok. Domácí se na něj mohou opravdu spolehnout.

52:29

Domácí ve čtyřech.

52:00

Tržil osvobodil domácí a ti mohou střídat.

51:31

Vyloučení v týmu HC Vajgar Jindřichův Hradec (Procházka – 2 min., nedovolené bránění).

50:29

Vyloučení v týmu HC Vajgar Jindřichův Hradec (Pucher ml. – 2 min., vysoká hůl).

50:20

Několik velkých šancí Vajgaru. Skóre se však nemění.

49:55

Hráč Strakonic Řehoř se teď svíjí na ledě v bolestech. Nakonec ale vstává a odchází z ledu bez pomoci spoluhráčů.

49:41

Procházkovu dělovku tečují obránci hostí do ochranné sítě.

49:00

Puk létá sem a tam. Ani jednomu týmu se nedaří založit útok.

46:59

45:20

Zakázané uvolnění hostů.

44:59

Vyloučení v týmu HC Vajgar Jindřichův Hradec (Ištvánik – 2 min., podrážení).

44:30

Jindra tvrdě složil k zemi hostujícího Šebestu

43:30

Ostrý zákrok na domácího Procházku. Rozhodčí tento zákrok vyhodnotil jako čistý.

42:50

Další jistý zákrok brankáře domácích.

42:20

Jindra se pokoušel přihrát na Mihulku, ten byl obsazený.

41:27

40:15

40:01

Druhá třetina nám přinesla šest branek, tři na každé straně. Hra je vyrovnaná, ale plná faulů. Třetí třetina začne cca v 19:50

40:00

39:27

Vyloučení v týmu HC Vajgar Jindřichův Hradec (Ištvánik – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

39:12

Domácím dnes přesilovky nejdou. Dnes už v početní výhodě obdrželi dvě branky.

38:41

Popelkovu hrubou chybu využívá DLOUHÝ. Asistence: Všetečka

38:15

Vyloučení v týmu HC Strakonice (Samohejl – 2 min., hákování).

37:44

Hosté v postavení mimo hru.

37:07

Ostrou střelu Všetečky kryje brankář domácích Jágr.

33:37

Hra je velice tvrdá a nikdo si s nikým nebere servítky. Na obou stranách jsme viděli několik tvrdých, avšak rozhodčím nepotrestaných zákroků.

31:45

Střídání v týmu HC Strakonice: ze hřiště odchází Myslivec, přichází Štrobl.

31:45

HC Vajgar právě vstřelil branku!
Pucher našel před brankou volného ONDŘEJE, který propálil gólmana hostí. Tím završil hattrick a vyhnal brankáře Myslivce z brány. Asistence: Pucher st.

31:04

Vyloučení v týmu HC Vajgar Jindřichův Hradec (Procházka – 2 min., hrubost).

31:04

Vyloučení v týmu HC Strakonice (Jiřinec – 2 min., hrubost).

30:02

POPELKA využívá dvojnásobnou početní převahu tvrdou dělovkou od modré. Asistence Tržil T., Pucher st.

29:44

Vyloučení v týmu HC Strakonice (Hrubý – 2 min., podrážení).

29:25

Vyloučení v týmu HC Strakonice (Řehoř – 2 min., příliš mnoho hráčů).

29:12

Pucher st. ve velké šanci ztroskotal na brankáři Strakonic.

28:11

26:11

Brankář domácích a celá obrana zatím čelí tlaku hostí skvěle.

25:18

Hosté mají ještě minutu a půl přesilovku 5:3.

24:50

Vyloučení v týmu HC Vajgar Jindřichův Hradec (Chmel – 2 min., podrážení + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

23:11

Vyloučení v týmu HC Vajgar Jindřichův Hradec (Jon – 5 min. + 10 min. osobní trest, faul kolenem).

22:15

To je gólová smršť !! Na rozdíl jedné branky snižuje PUCHER st. Asistence: Tržil V.

21:56

Hosté jsou v laufu. ŠEBESTA se prosadil po přihrávce Kopence. Asistence: Kopenec

21:35

Hosté využívají další přesilovou hru. Dělovkou od modré prostřelil brankáře domácích VŠETEČKA. Asistence: Samohejl, Dlouhý

21:19

21:18

Vyloučení v týmu HC Vajgar Jindřichův Hradec (Jon – 2 min., podrážení).

20:59

Posunutá branka domácích.

20:01

V první třetině jsme viděli čtyři branky. Stav je 2:2. Druhá třetina začne přibližně v 18:50.

20:00

19:44

Ondřej mohl dovršit hattrick. V oslabení ujel hostující obraně, ale jeho tvrdou dělovku kryje brankář hostí.

19:19

Vyloučení v týmu HC Vajgar Jindřichův Hradec (Pucher ml. – 2 min., krosček).

18:08

A máme opět vyrovnáno. Hosté využívají přesilovou hru. Nutno podotknout že puk si s největší pravděpodobností srazil do brány obránce domácích Popelka. Gól připsán BEDNAŘÍKOVI. Asistence: Ruda

17:30

Chmel vyhazuje, domácí mohou prostřídat.

17:01

15:45

Rychlá odpověď domácích. Chmel našel volného ONDŘEJE a ten dnes podruhé propálil brankáře Myslivce. Asistence: Chmel

15:11

Strakonice těží z několika nepřesností ve hře Vajgaru. Hřebíček odebral puk Vajgarským bekům, přihrál na ŠEBESTU a ten pálí do odkryté klece. Asistence: Hřebíček

14:23

Hosté se brání skvěle.

13:19

Vyloučení v týmu HC Strakonice (Topinka – 2 min., nedovolené bránění).

10:50

Hra se přelévá ze strany na stranu. Žádné větší šance jsme se za poslední dvě minuty nedočkali.

08:35

Jindra tečoval střelu Jona těsně mimo bránu.

08:30

Pucher st. pálí těsně nad branku.

07:13

Pucher mladší to zkusil střelou přes obránce. Brankář Myslivec pozorný.

05:47

ONDŘEJ nám předvedl krásné sólo ve kterém oklamal dva bránící hráče Strakonic a zavěsil za ležícího brankáře hostí. Asistence: Pucher st.

04:17

Brankář domácích předvedl dva krásné zákroky a díky němu je stav stále 0:0.

03:32

Domácí se zatím marně snaží dostat do útočného pásma.

02:16

Puk v ochranné síti, vhazovat se bude v obraném pásmu domácích.

01:37

Brankář domácích Jágr předvedl první těžký zákrok a domácí poté vyhazují na zakázané uvolnění.

01:20

Hosté začali aktivněji.

00:01

Hráči už se sjíždí na ledovou plochu. Utkání začne přibližně za 4 minuty.
Domácí budou dnes postrádat kanonýra Otu Lazorišáka. V brance se poprvé před domácím publikem představí brankář Jaroslav Jágr.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

5:7

Branky a nahrávky: 6. Ondřej (st.), 16. Ondřej (Chmel), 23. st. (V.), 31. Popelka (T., st.), 32. Ondřej (st.) – 16. Šebesta (Hřebíček), 19. Bednářík (Ruda), 22. Všetečka (Dlouhý, Samohejl), 22. Šebesta (Kopenec), 39. Dlouhý (Všetečka), 59. Řehoř (Hřebíček), 60. Všetečka

HC Vajgar Jindřichův Hradec: Jágr, (Kouba)-Tržil T., Chmel, Popelka, Ištvánik, Pucher ml., Jon- Mihulka, Jindra, Mazanec- Kubín, Gurka, Pucher st., – Ondřej, Tržil V, Janeček-Procházka. Hlavní trenér: Zdeněk Ledvinka

HC Strakonice: Myslivec, ( Štrobl)- Hrubý, Kopenec, Hřebíček Jar., Topinka, Hřebíček Jan, Všetečka, Franta-Šebesta, Mikeš, Jiřinec- Ruda, Růžička, Bednařík-Samohejl, Dlouhý, Řehoř-Menšík, Vlček. Hlavní trenér: Milan Řehoř

Rozhodčí: Šperl-Jindra, Beránek