Pepino SKP Frýdek-Místek – O2xyworld HBC Jičín

36:30

konec (17:15)

11.11.2018, 17:00 • 9. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 2.57 7.61 1.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno! Asi málokdo čekal, že padne 66 branek. Utkání dnes nenudilo, tři body bere Frýdek-Místek, který zvítězil před vlastními fanoušky teprve podruhé v sezoně. Hosté po dlouhé době prohráli. Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:46:40)

Konec zápasu. (36:30)

60

Deset vteřin před koncem se trefuje opět Krahulec, který v tomto případě volil razantní zakončení. (36:30)

60

Ztráta na hostující straně. Bosák se dostal do samostatného úniku, který zakončil vstřelenou brankou! (36:29)

59

Sehrávka do pravého křídla, Krahulec volil technické zakončení. (35:29)

59

Dvě rychle akce Frýdku znamenají dva góly. Jako poslední se trefil Cáb, náskok domácích narůstá! (35:28)

58

Sedmimetrový hod pro hosty. Krahulec se nemyil a snížil na rozdíl pěti branek! (33:28)

58

Z deseti metrů zakončoval Strack. Jeho pokus skončil se štěstím v síti! (33:27)

57

Oddechový čas pro domácí. (32:27)

57

Rozhodčí průraz nepískal, Drbohlav pak zaznamenal poměrně snadnou branku! (32:27)

56

Úspěšný zákrok předvedl Pyško. Proti zakončení Hlavy z bezprostřední blízkosti už neměl šanci! (32:26)

56

Střela přes celé hřiště do prázdné brány skončila jen na tyči. Na druhé straně přišla technická paráda od Kocicha. (32:25)

55

Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Klaban). (31:25)

55

Za hosty teď z těžké pozice snížil Horut. Podle všeho to navíc bylo s faulem! (31:25)

54

Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Kocich). (31:24)

54

Oddechový čas pro domácí. (30:24)

53

Tentokráte to Jičín sehrál do pravého křídla. Krahulec následně zakončoval na bližší tyčku! (30:24)

53

Strack tentokráte zakončoval podstřelem do horní části branky. To byla pořádná rána, třicátá branka domácích je na světě! (30:23)

52

Za hosty snižuje z levého křídla Kostelecký. Pyško byl v tuto chvíli bez šance! (29:23)

52

Skvělá individuální akce od Stracka! Ten se uvolnil, následně překonal hostujícího brankře! (29:22)

51

Oddechový čas pro hosty. (28:22)

51

Rozběhla se závěrečná desetiminutovka tohoto utkání, domácí zakončovali vedle branky, Jičín rychle rozehrává. (28:22)

50

Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (David Krahulec). (28:22)

49

Pyško měl nyní štěstí, pomohla mu branková konstrukce. Domácí šli rychle dopředu, přišel faul. (28:21)

48

Do brány šel proti Petrovskému Veverka. Ani on však proti domácímu kanonýrovi neuspěl! (28:21)

48

Rozhodčí nařizuje sedmimetrový hod pro Frýdek-Místek! (27:21)

47

O rychlou odpověď se na druhé straně postaral opět Petrovský, ten dnes hraje opravdu výborně! (27:21)

47

Dolejší teď z devíti metrů zakončoval do protipohybu brankáře Pyška! (26:21)

46

Na druhé straně palubovky přišla nepřesná přihrávka od Petrovského, těch nepřesností je teď opravdu mnoho. (26:20)

45

Kostelecký teď nedokázal zpracovat těžkou přihrávku, balón pro domácí tým. (26:20)

45

Oddechový čas pro hosty. (26:20)

45

To nebyla vůbec lehká střela. Strack se trefil přesně k tyči, náskok domácího týmu narůstá! (26:20)

44

Dva skvělé zákroky brankáře Pyška během krátké chvíle. Ten je teď vyvoláván domácími příznivci! (25:20)

43

Frýdek využil toho, že ještě hraje přesilovku. Petrovský ze středu přidává další branku! (25:20)

43

Z dlouhé vzdálenosti a v časové tísni zakončoval Dolejší. Ten se štěstím snížil! (24:20)

42

Petrovský využil sedmimetrového hodu, Frýdek vede rozdílem pěti branek! (24:19)

42

Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Ondřej Masák). (23:19)

41

Rozběhla se závěrečná dvacetiminutovka hry, další úspěšný zákrok si připsal brankář Pyško! (23:19)

40

V hlavní roli znovu Petrovský. Ten si udělal prostor a zakončoval z hranice brankoviště. Parádní zákrok vytáhl Machalický! (23:19)

40

Petrovský míč posunul do pravého křídla, odkud se prosazuje střelou do horní části branky Klaban! (23:19)

39

Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Hlava). (22:19)

39

Na další sedmičku šel za hosty Krahulec. Tentokráte byl brankář Cáb bez šance na úspěch! (22:19)

38

Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Klaban). (22:18)

37

Do brány šel brankář Cáb, který vychytal sedmimetrový hod Horuta! (21:18)

37

Také hosté to zkoušeli v oslabení bez gólmana. Prosazuje se brankář domácího týmu, Vít Pyško se přes celé hřiště nemýlil! (21:18)

36

Sedmička pro domácí celek! Petrovský se nemýlil, Frýdek už zase vede o dvě branky. (20:18)

36

Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Miľko). (19:18)

36

Domácí to v oslabení zkouší bez brankáře. Machalický tak zamířil přes celé hřiště do prázdné branky! (19:18)

35

Jičín to nyní sehrál bravurně, z levého křídla se prosadil Kostelecký! (19:17)

35

Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek). (19:16)

34

Na levé straně zůstal úplně volný Kocich! Ten se prosadil střelou o zem! (19:16)

34

Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Kovařík). (18:16)

34

Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack). (18:16)

33

Hosté z rychlého kontru snižují, Kovařík šel na střed, z nějakých devíti metrů poté skóroval! (17:16)

33

Strack teď nevyřešil celou situaci úplně ideální a přišel o balón. (17:15)

33

U míče jsou hosté, hra je přerušena pro úpravu hrací plochy. (17:15)

32

Petrovský zakončoval vysoko nad branku, na první branku ve druhé půli čekáme. (17:15)

31

Hlavu teď vychytal Pyško, střela mířila doprostřed branky, domácí jsou rychle dopředu! (17:15)

31

Sehrávka na pivota, Gřešek přišel o balón, poté si podle rozhodčích pomohl faulem. (17:15)

31

Začal druhý poločas. (17:15)
Úvodní třicetiminutovka hry je za námi, diváci se rozhodně nenudili. Málo kdo čekal, že nám první poločas nabídne 32 branek. Domácí jsou o dva góly nahoře, vše je ale před druhou částí hry stále otevřené!

30

První poločas skončil. (17:15)

30

Třicet vteřin do konce, domácí si pomohli faulem, u balónu jsou hosté. (17:15)

29

Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský). (17:15)

29

28

Rozhodčí pískali faul hostujícího týmu, vylučovat se ale nakonec nebude. (16:15)

28

Rychle využitá přesilová hra, z levého křídla se prosadil Kostelecký! (16:15)

27

Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek). (16:14)

27

Pro balón běží brankář Pyško, který bude rozehrávat. (16:14)

26

Další rychlá akce hostů, následně zakončení z brankoviště! (16:14)

25

Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Martin Kovařík). (16:13)

25

Pokus o rychlý kontr na druhé straně, výborný a hlavně důležitý zákrok vytáhl brankář Pyško! (16:13)

24

Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský). (16:13)

24

Oddechový čas pro domácí. (15:13)

24

To samé i na druhé straně! Jičínští snižují na rozdíl dvou gólů. (15:13)

23

Rychlá odpověď na druhé straně palubovky, Frýdek totiž znovu bleskově rozehrál! (15:12)

23

Brankáři to dnes mají opravdu velmi těžké, obrany totiž nejsou úplně pevné, hosté snižují! (14:12)

22

Sledujeme opravdu velmi rychlou házenou, domácí celek už zase vede tříbrankovým rozdílem! (14:11)

22

Po čtyřech minutách hry přichází další domácí gól! (13:11)

21

Vstoupili jsme do závěrečné desetiminutovky prvního poločasu, hosté se trefují potřetí v řadě! (12:11)

20

Oddechový čas teď hostům nejspíše prospěl! Během krátké chvíle totiž přidávají další přesný zásah! (12:10)

19

Jičín využívá možnost sedmimetrového hodu a snižuje! (12:9)

19

Rozhodčí nařizují sedmičku pro hosty! (12:9)

19

Oddechový čas pro hosty. (12:8)

18

Frýdek-Místek se znovu bleskově prosazuje! To byla už dvanáctá branka domácího týmu během úvodních osmnácti minut. (12:8)

18

Jičín se pokusil o rychlou odpověď. O balón přišel a musí se zase rychle vracet! (11:8)

17

A to se mu daří! Domácí celek se v úvodu sedmnácté minuty dostává do třígólového trháku! (11:8)

16

Hosté se prosadit nedokázali, balón pro Frýdek, který může dnes poprvé odskočit na tři góly! (10:8)

16

Frýdek má opravdu rychlý přechod směrem dopředu, je tady desátá branka domácího celku! (10:8)

15

Úvodní čtvrthodina hry je téměř za námi, jičínští házenkáři opět snižují! (9:8)

14

Jičín se prosadit nedokázal, následně z rychlého kontru inkasoval už podeváté! (9:7)

14

No vida! Druhá vstřelená branka během krátké chvíle, domácí házenkáři jdou do vedení! (8:7)

13

Frýdek se i nadále prezentuje rychlou házenou, po inkasované brance znovu brzy srovnává! (7:7)

12

Hosté se v závěru svého útoku prosazují a znovu jdou do těsného vedení! (6:7)

12

Dlouhý útok hostů! Po signalizované pasivitě přišel faul, Jičín bude muset střílet. (6:6)

11

Gólů je v úvodu dnešního zápasu opravdu hodně! Frýdek z rychlého protiútoku srovnává! (6:6)

11

Frýdek sice zastavil rychlý útok soupeře faulem, no o malou chvíli později nakonec inkasoval! (5:6)

10

Podle předpokladů sledujeme vyrovnanou bitvu, po deseti minutách je skóre vyrovnané, 5:5! (5:5)

10

Totožná situace také na druhé straně palubovky, jičínští házenkáři se radují z páté vstřelené branky! (4:5)

9

Vedení trvalo asi dvacet vteřin. Frýdek šel rychle dopředu, máme zase srovnáno! (4:4)

9

Hosté nabídnutou příležitostí nepohrdli, sedmičku využili a opět odskočili na rozdíl jediné branky! (3:4)

8

Obrany mají zatím podle očekávání navrch! Rozhodčí nařizuje sedmimetrový hod pro Jičín. (3:3)

8

Domácí házenkáři skórují na konci přesilové hry, na začátku osmé minuty máme znovu srovnáno! (3:3)

7

Přesilovka domácím zatím vůbec nevychází. Jičín se prosazuje i v početní nevýhodě a poprvé jde dnes do vedení! (2:3)

6

Frýdek chtěl ihned v přesilové hře udeřit, nakonec však nedokázal skórovat a bude se muset bránit! (2:2)

6

Rozhodčí poprvé v tomto utkání vylučují! Domácí celek si zahraje přesilovou hru! (2:2)

5

Několik faulů na domácí straně. Jičín se nakonec prosazuje a srovnává skóre tohoto utkání! (2:2)

4

Hosté si přihrávají příliš dlouho, Jičín už bude muset co nejdříve zakončovat! (2:1)

4

Házenkáři Frýdku rychle rozehráli, následně se opět dostali do nejtěsnějšího možného náskoku! (2:1)

3

Dva neúspěšné útoky na obou stranách palubovky, hosté na začátku třetí minuty srovnávají skóre! (1:1)

2

Jičín rozhodně nikam spěchat nebude, hosté si v postupném útoku přihrávají. (1:0)

2

Frýdek se v závěru celého útoku přeci jen prosazuje, domácí házenkáři jdou do vedení! (1:0)

1

Hostí si nyní pomohli faulem, domácí i nadále zůstávají u balónu, blíží se závěr první minuty. (0:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0)
Těžko hledat favorita, kurzy sázkových kanceláří jsou hodně vyrovnané. Když se podíváme na vzájemné zápasy z loňského roku, pokaždé se radoval domácí tým. Utkání bude řídit dvojice Jiří Králíček, Milan Letev. Jak zápas nakonec dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte.
Na druhé straně Jičín, který je na tom daleko lépe. Dá se říci, že hosté jsou asi největším překvapením dosavadního průběhu celé soutěže. Jičín už pět zápasů v lize neprohrál, má jedenáct bodů a nachází se na třetím místě. Moc branek nedávají, ovšem co se týče defenzivy, tam jsou vůbec nejlepší v soutěži. Venku hrál Jičín zatím třikrát – jednou prohrál, dvakrát zvítězil. Martin Kovařík má na svém kontě devětadvacet branek.
Frýdek-Místek nezažívá úplně ideální vstup do nové sezony, po osmi zápasech má na svém kontě pět bodů, je na desáté příčce, už tři utkání v řadě nevyhrál. Frýdek hrál před vlastními příznivci čtyřikrát, zvítězit dokázal pouze jednou, podařilo se mu to proti Zubří. Naposledy odehrál pořádnou přestřelku proti Karviné (36:41). Jejich klíčovým hráčem je bezesporu Vojtěch Petrovský.
Pěkný den přeji všem příznivcům házené! Česká Extraliga má na programu deváté kolo, v rámci kterého nás v neděli čekají dva zápasy, Pepino SKP Frýdek-Místek v jednom z nich na domácí palubovce vyzve HBC Ronal Jičín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

36:30

Pepino SKP Frýdek-Místek: Pyško, Cáb, Coch – Stržínek, Petrovský, Klaban, Gřešek, Bureš, Kocich, Strack, Horáček, Žvak, Mazur, Musálek, Mynář, Bosák.

O2xyworld HBC Jičín: Veverka, Machalický – Krahulec, Dolejší, Bareš, Horut, Hlava, Kovařík, Miľko, Šulc, J. Drbohlav, Kolc, Škalda, Kostelecký, O. Masák.

Rozhodčí: Králíček, Letev