Tenis

Challenger Limoges (krytý tvrdý povrch)

Alexandra Dulgheruová – Renata Voráčová (Q)

1:2 7:6 (4), 1:6, 1:6

06.11.2018, 17:52 • Centrální kurt, Limoges (FRA) • 1. kolo • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 1.24 3.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1:6

Ovšem v další výměně se rumunská hráčka ustřelila do autu a Renata Voráčová vítězí po více než pěti letech v hlavní soutěži turnaje WTA!

1:5

Voráčová si soupeřku natlačila do levého rohu a následně protaženým úderem k základní lajně ji přinutila chybovat. Česká tenistka drží podání.

1:4

Voráčová znovu posílá míček do sítě. Po devíti prohraných gemech se dokázala Dulgheruová propracovat k vyhrané hře.

0:4

Voráčová di drží i přes problémy podání, opět přímý bod. A devátá hra v řadě na kontě české hráčky!

0:3

Voráčová čistou hrou proráží servis Dulgheruové a je velmi blízko postupu do osmifinále!

0:2

Česká tenistka si došla na síť pro vítězný stopvolej a potvrzuje brejk!

0:1

Voráčová proráží servis soupeřky a ujímá se ve třetím setu vedení! Dulgheruová poslala forhend do autu.

1:6

Přímým bodem Voráčová využila hned první setbol a vynutila si rozhodující set!

1:5

Dvojchyba proti brejkbolu! Voráčová má na kontě double-brejk a bude podávat na vítězství ve druhém setu.

1:4

Česká tenistka potvrzuje brejk!

1:3

Dvojchyba Dulgheruové znamená ztracený servis Rumunky!

1:2

Útok podél pravé lajny se vykroutil do autu. Voráčová hájí servis.

1:1

Pokus o stopbal Voráčové pohlcuje páska.

0:1

Dulgheruová musela nízký míček podseknout, ale nedostala ho přes síť. Češka si drží podání.

7:6

Ale při druhém posílá forhend do autu a prohrává úvodní sadu v tiebreaku 4:7!

6:6

Dlouhý gem je u konce. Voráčová zvládla prudkým úderem do pravého rohu přinutit Dulgheruovou k chybě. O prvním setu rozhodne tiebreak.

6:5

Příliš krátký stopbal Voráčové nepřeletěl síť.

5:5

Těsně do autu poslala míček Dulgheruová. Voráčová srovnává na 5:5.

5:4

Voráčová chtěla využít protipohybu soupeřky, ale nezakončila výměnu a po dalších několika úderech sama nestačila dosáhnout na prudký míček. Rumunka si drží podání.

4:4

I napočtvrté v osmé hře trefuje Voráčová přímý bod a čistou hrou si drží servis. Výborně odpodávaný gem.

4:3

Chyba Voráčové z přebíhaného forhendu. Dulgheruová si i přes počáteční problémy podržela servis.

3:3

Dulgheruové šestá hra z pohledu returnu vůbec nevyšla a Voráčová si hladce uhájila servis.

3:2

Další aut z rakety Rumunky a Voráčové se daří získat ztracené podání zpět!

3:1

Vysoký obranný úder Rumunky končí v autu. Voráčová si drží podání a získává svůj první gem v utkání.