Pohár FAČR

Tex-Color České Budějovice – Svarog FC Teplice

3:6

konec (0:4)

06.11.2018, 20:00 • SH TJ Lokomotiva České Budějovice • Čtvrtfinále • Petr Benát

Konec zápasu. (21:26:46)

39:30

Teplice právě vstřelily branku!
Souza svou brankou z rychlého protiútoku jen pojištuje výhru Teplic v dnešním utkání

39:00

Dynamo ted mělo několik šancí ke skorování, ovšem střely bud chytil Hůla nebo šli mimo branku

38:00

Dynamo právě vstřelilo branku!
K pokutovému kopu se postavil Pouzar, který svou přesnou střelou nedal brankářovi šanci

37:30

Lengyel se snažil vstřelit gol, ovšem nedovoleným zákrokem rukou mu v tom zabránil hostující hráč a bude z toho pokutový kop pro domácí

36:00

Domácí tým se však nevzdává a snaží se stav zápasu ještě zkorigovat.

34:30

Po delší době zahrozili hosté a hned z toho dávají gol. Z těsné blízkosti se svou střelou prosazuje Claudio.

33:00

Domácí se ted dožadují faulu v pokutovém území na Benáta, rozhodčí však nechává hru pokračovat dál

31:50

Pěkný a důležitý zákrok ted předvedl Beránek proti střele Kasala a drží tak domácí tým stále ve hře

31:00

Pouzar si navedl míč na střed hřiště a přesnou střelou snižuje stav na 2:4

30:20

Ve druhé půli vidíme zatím útočné kombinace Dynama. Hostující tým hrozí pouze z rychlých protiútoků

28:40

Dva zákroky za sebou ted musel předvést hostující Hůla po střelách Hačky.

27:00

Hra se nyní uklidnila a domácí se opět snaží kombinovat na půli hostujících hráčů

26:10

Ze standartní situace se snažil skorovat Oliveira, který svou střelou jen líznul levou tyč domácího Beránky