Liga mistrů

Inter Milán – FC Barcelona

1:1

konec (0:0)

06.11.2018, 21:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Skupina B • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 3.48 3.5 2.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (22:52:29)
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 7:7. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:9.
Barcelona si díky zisku bodu definitivně pojistila postup ze skupiny, naopak Inter ještě čeká tuhý boj. Ve druhém utkání skupiny B totiž Tottenham porazil Eidhoven, čímž se dostal zpět do hry o postup.
Strhující bitva na San Siru nakonec končí dělbou bodů, která je vzhledem k průběhu utkání zasloužená. Několik příležitostí spálil barcelonský snajpr Luis Suárez, naopak na straně Interu nevyužil velkou šanci Matteo Politano. Deset minut před koncem poslal hostující trenér Valverde na trávník Malcoma, který o dvě minuty později udělil všem ostatním hráčům na ploše lekci z produktivity a poslal Blaugranas do vedení! Z náskoku se ale Barcelonští neradovali dlouho, o pouhé čtyři minuty později totiž na konečných 1:1 vyrovnal Icardi.

90+3

90+2

Coutinho si na střelu netroufl a posunul míč pod sebe na Rakitiće, ani hosté už v samotném závěru nikam nespěchají.

90+1

V naszaveném čase mají více ze hry hostující fotbalisté, nedaří se jim ale dostat balon hlouběji na soupeřovu polovinu.

90

Druhý poločas bude o tři nastavené minuty delší.

89

Z následné protiakce hosté nezahrozili, míč skončil v náruči Samira Handanoviče a domácí brankář s rozehrávkou nikam nespěchá.

88

Ivan Perišić zatáhl za záchrannou brzdu a zastavil protiútok Barcelony za cenu žluté karty.

87

87. Mauro ICARDI - 1:1

87

Inter Milán právě vstřelil branku!
Ještě ale není rozhodnuto, vedení Barceloně vydrželo pouhé čtyři minuty! Po zblokovaném pokusu Vecina se uvnitř šestnáctky míč dostal na kopačku MAURA ICARDIHO, který potvrdil svou pověst prvotřídního snajpra a z otočky poslal balon do sítě!

85

Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Marcelo Brozović, přichází Lautaro Martínez.

84

Marcelo Brozović za svůj nedovolený zákrok ve středu hřiště vidí žlutou kartu.

83

83. MALCOM - 0:1

83

Barcelona právě vstřelila branku!
Valverdemu vyšlo střídání na jedničku. Čerstvý MALCOM se dostal k míči před hranicí pokutového území, načež bývalý hráč Bordeaux nezaváhal a mezi bránícími Perišićem a Asamoahem poslal balon nechytatelně ke vzdálenější tyči!