05.11.2018, 03:00 • Honda Center, Anaheim • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.29 3.92 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Cam Fowler (ANA) 3+0
2. Rickard Rakell (ANA) 0+1
3. Pierre-Luc Dubois (CBJ) 2+0 (05:53:56)
Statistiky: Střely na bránu: 30-26; Zablokované střely: 10-14; Vhazování: 51%-49%; Hity: 13-18; Přesilové hry: 0/5-0/6; Trestné minuty: 12-10.
Souboj dvou střelců skončil po šedesáti minutách nerozhodně, když Cam Fowler dvěma góly otočil skóre po úvodním gólu Pierrea-Luca Duboise ve druhé třetině na stranu Ducks a 32 sekund před koncem útočník Blue Jackets poslal dnešní zápas do prodloužení. V němž ovšem nevyužil velkou šanci Seth Jones a na opačné straně přišel trest, když Cam Fowler vystřelil Anaheimu vítězství a zkompletoval hattrick. Konečný výsledek zajímavého utkání v Honda Center. Anaheim Ducks 3 Columbus Blue Jackets 2.

60:36

60:36 Cam FOWLER - 3:2

60:36

Anaheim právě vstřelil branku!
Adam Henrique si z levého křídla sjel před bránu, kde si chtěl puk rychle hodit na bekhend, jenže mu sjel z hole a CAM FOWLER střelou z úhlu z pravého kruhu zavěsil pod horní tyč odkryté brány a zkompletoval hattrick! Ducks vítězí 3:2! Asistence: Adam Henrique a Jakob Silfverberg.

60:15

Seth Jones se mohl stát hrdinou a rychle prodloužení ukončit, jenže byl v samostatném úniku tísněn a trefil z blízkosti pouze hruď Johna Gibsona, který podržel Ducks nad vodou!

60:01

Pierre-Luc Dubois a Cam Fowler vstřelili shodně dva góly, a tak nás v Honda Center čeká bonus v podobě prodloužení. Skóre po třetí třetině. Jak dnešní zápas dopadne? Anaheim Ducks 2 Columbus Blue Jackets 2.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:28

59:28 Pierre-Luc DUBOIS - 2:2

59:28

Columbus právě vstřelil branku!
PIERRE-LUC DUBOIS se po nepřesvědčivém zákroku Johna Gibsona proti střele od modré čáry dostal u pravé tyče k dorážce a v obrovské šanci nezaváhal, když při hře bez brankáře vyrovnal svým druhým gólem v zápase na 2:2! Asistence: Brandon Dubinsky a Seth Jones.

59:04

Joonas Korpisalo naskočil na střídačku a Columbus hraje bez brankáře!

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:40

Hlavní trenér Columbusu si vyžádal oddechový čas. John Tortorella chce své hráče nechat vydechnout.

58:40

Rickard Rakell si zpoza brány vybruslil k pravé tyči, kde se snažil prosadit bekhendem, jenže Joonas Korpisalo u ní nenechal ani jedno volné místo. Hra přerušena.

57:53

Ducks rychle rozpohybovali puk v útočném pásmu a od střídaček přišla prudká rána, která minula přední tyč.

3:2

Branky a nahrávky: 30. Fowler (Rakell, Montour), 39. Fowler (Lundeström, Sherwood), 61. Fowler (Henrique, Silfverberg) – 24. Dubois (Jenner, S. Jones), 60. Dubois (Dubinsky, S. Jones)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Fowler (A), Welinski, Ja. Larsson, H. Lindholm, M. Pettersson, Montour – Cogliano, Kesler (A), Silfverberg – Rakell, Henrique (A), Åberg – Sherwood, Lundeström, Eaves – Street, Carrick, Gibbons. Hlavní trenér: Randy Carlyle.

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – Werenski, S. Jones (A), R. Murray, Nutivaara, Harrington, D. Savard – Panarin, Dubois, Atkinson – N. Foligno (C), Jenner (A), J. Anderson – Bjorkstrand, Wennberg, Duclair – Riley Nash, Dubinsky, Hännikäinen. Hlavní trenér: John Tortorella.

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Francis Charron. Čároví: Shandor Alphonso, Trent Knorr

Diváci: 16727

00:45 ANA 2 Ja. Larsson, držení
04:53 CBJ 2 Dubois, hákování
07:41 CBJ 2 Dubois, sekání
13:24 ANA 2 Carrick, sekání
21:22 CBJ 2 Dubois, nedovolené bránění
23:33 CBJ 0:1 Dubois (Jenner, S. Jones)
27:23 ANA 2 Kesler, hrubost