5:3

konec (2:2, 1:1, 2:0)

31.10.2018, 18:00 • 14. kolo • Info o změnách stavu (Adam Dořák)

Tipsport: 2.76 4.5 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Kopřivnice nakonec zvládla lépe třetí třetinu, kdy se dvakrát prosadila a nakonec bere vítězství po výsledku 5:3! (20:05:44)

57:16

Kopřivnice právě vstřelila branku!
Autorem branky je JAKUB MACH. Asistence: Adam Kofroň a Adam Červenka.

52:35

Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Tomášek – 2 min., vysoká hůl).

47:34

Autorem branky je MATĚJ MACH. Asistence: Martin Tomášek.

43:57

Vyloučení v týmu SHK iClinic Hodonín (Hladiš – 2 min., vysoká hůl).

41:06

Vyloučení v týmu SHK iClinic Hodonín (Jurča – 2 min., podrážení).

40:01

Po druhé třetině máme taktéž vyrovnaný stav. Akorát s rozdílem, že tentokrát je již stav 3:3!

40:00

36:16

Autorem branky je DANIEL HRUBÝ. Asistence: Tomáš Fojtík.

23:55

Drtiči právě vstřelili branku!
Drtiči se dostávají při hře čtyři na čtyři do vedení. Autorem branky je RÓBERT MIKÉSKA. Asistence: Dominik Matula.

23:00

Vyloučení v týmu SHK iClinic Hodonín (Růžička – 2 min., hákování).

22:13

Vyloučení v týmu HC Tatra Kopřivnice (Kofroň – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).

21:37

Vyloučení v týmu SHK iClinic Hodonín (Janás – 2 min.).

20:01

V první třetině padly celkem čtyři branky a máme tedy stav po první třetině vyrovnaný 2:2!

20:00

17:23

Vyloučení v týmu SHK iClinic Hodonín (Kobylík – 2 min., hákování).

16:55

Autorem branky je MARTIN TOMÁŠEK. Asistence: Robin Gebauer.

13:55

Autorem branky je ADAM ŠKUTCHAN. Asistence: Jan Sedlák.

08:40

Vyloučení v týmu SHK iClinic Hodonín (Matějka – 2 min., sekání).

07:49

Autorem branky je ADAM KOFROŇ. Asistence: Adam Červenka.

01:39

Autorem branky je JAN FIŠERA. Asistence: Petr Jurča.

00:01

Z tohoto zápasu Vám budeme přinášet změny stavu po třetinách.

HC Tatra Kopřivnice: Fendrich (Hromada) – Stříž (A), Imrich, Ficek, Krutil, Zuzaník, Bail, Marek, Fojtík – Pěnčík, Hrubý, Tomášek, Korec, J. Mach (C), M. Mach, Červenka, Gebauer, Suchý, Kofroň, Gola, Sluštík (A).

SHK iClinic Hodonín: Štěpanovský (Kubáň) – Sedlák, Fišera, Kobylík, Mikéska, Hladiš, Miklík (A) – Charvát (A), Hložánek, Janás, Matějka, Šaršok, Finsterle, Škutchan, Růžička, Matula, Jurča, Polák..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

5:3

Branky a nahrávky: 8. Kofroň (Červenka), 17. Tomášek (Gebauer), 37. Hrubý (Fojtík), 48. Mach (Tomášek), 58. Mach (Kofroň, Červenka) – 2. Fišera (Jurča), 14. Škutchan (Sedlák), 24. Mikéska (Matula)

HC ISMM Kopřivnice: Fendrich (Hromada) – Stříž (A), Imrich, Ficek, Krutil, Zuzaník, Bail, Marek, Fojtík – Pěnčík, Hrubý, Tomášek, Korec, J. Mach (C), M. Mach, Červenka, Gebauer, Suchý, Kofroň, Gola, Sluštík (A).

SHK Drtiči Hodonín: Štěpanovský (Kubáň) – Sedlák, Fišera, Kobylík, Mikéska, Hladiš, Miklík (A) – Charvát (A), Hložánek, Janás, Matějka, Šaršok, Finsterle, Škutchan, Růžička, Matula, Jurča, Polák.

Rozhodčí: M. Hranoš – M. Dufka, M. Vengřín

01:39 HOD 0:0 Fišera (Jurča)
07:49 KOP 0:0 Kofroň (Červenka)
08:40 HOD 2 Matějka, sekání
13:55 HOD 0:0 Škutchan (Sedlák)
16:55 KOP 0:0 Tomášek (Gebauer)