31.10.2018, 01:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Tomáš Reiner

Tipsport: 1.88 4.11 3.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Hyka (VGK) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:28
Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 2 střely, čas na ledě 11:55 (03:54:39)

1. Ryan Hartman (NSH) 2+0
2. Juuse Saros (NSH) 23 zák., 1 gól, 95,8%
3. Kevin Fiala (NSH) 0+2
Statistiky: Střely na bránu: 28-24; Zablokované střely: 12-10; Vhazování: 59%-41%; Hity: 16-12; Přesilové hry: 0/4-1/4; Trestné minuty: 8-8.
Vegas sice vykročilo do zápasu v Nashvillu dobře a po první části vedlo zásluhou branky Reillyho Smitha, jenže Ryan Hartman uprostřed utkání vstřelil dva góly v rozmezí 57 sekund a bleskově otočil skóre na stranu Predators, v jejichž dresu se ještě ve třetí části prosadili Calle Järnkrok a Viktor Arvidsson. Reilly Smith mohl skórovat také dvakrát, jenže v poslední části orazítkoval horní tyč, stejně jako Colin Miller. Skóre. Nashville Predators 4 Vegas Golden Knights 1.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:42

57:42 Viktor ARVIDSSON - 4:1

57:42

Nashville právě vstřelil branku!
VIKTOR ARVIDSSON si najížděl před prázdnou bránou na odražený puk od hrazení za ní a Nick Holden ho poslal k ledu, faul a automatický gól! V Bridgestone Areně je rozhodnuto – 4:1.

57:26

Malcolm Subban se vydal na střídačku a Nashville může rozhodnout dnešní utkání!

56:15

Vyloučený Jon Merrill se podruhé v dnešním zápase vrátil z trestné lavice zpět na led a Vegas je kompletní.

54:57

Malcolm Subban pravým ramenem vyrazil střelu Ryana Johansena mířící z pravého kruhu do vzdálenějšího levého horního rohu brány a Predators poté už v akci pokračovat nemohli, protože se pískala vysoká hůl za bránou.

54:15

Jon Merrill vyhodil puk z obranného pásma přes ochranné sklo a Predators se opět vrací k početní převaze, která přichází na řadu po krátké reklamní přestávce.

54:06

Staňte se fanoušky NHL.cz!

54:06

Oba týmy se dostaly do šance, jenže Rielly Smith z pravého kruhu minul vzdálenější levý horní roh brány, zatímco jeden z hráčů Nashvillu u pravé tyče ztroskotal na hrudi Malcolma Subbana, a vyloučený Deryk Engelland je na ledě.

52:06

Deryk Engelland fauloval pronikajícího Viktora Arvidssona a vyfasoval dvě minuty za sekání.

52:06

52:06 Viktor Arvidsson mohl skórovat po parádní stahovačce

52:06

Viktor Arvidsson si na levém křídle tak dlouho křičel o přihrávku, až ji od Ryana Johansena dostal, sjel si v rychlosti před bránu poté, co se parádní stahovačkou zbavil Deryka Engellanda, a na vzdálenější pravé tyči se kotouč snažil zasunout do brány, levý beton Malcolma Subbana byl ale proti!

50:57

Colton Sissons nahodil puk do útočného pásma a v pravém rohu se od ochranného skla odrazil do ochranné sítě. Prostor dostává reklamní přestávka.

4:1

Branky a nahrávky: 32. Hartman (Fiala, Josi), 33. Hartman (Fiala, P. K. Subban), 47. Järnkrok (Turris, C. Smith), 58. Arvidsson – 18. R. Smith (Marchessault, Theodore)

Nashville Predators: Saros (Grosenick) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, P. K. Subban, Irwin, Y. Weber – F. Forsberg, Johansen (A), Arvidsson – Järnkrok, Turris, C. Smith – Hartman, Bonino, Fiala – Salomäki, Sissons, Rinaldo. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Vegas Golden Knights: M. Subban (M.-A. Fleury) – Theodore, Engelland (A), McNabb, C. Miller, Merrill, Holden – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Hyka, Haula, Tuch – Nosek, Eakin, Carpenter – Carrier, Bellemare (A), Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Rozhodčí: Brad Meier, Reid Anderson. Čároví: Scott Driscoll, Kiel Murchison

Diváci: 17367

08:38 NSH 2 Ellis, držení
16:24 NSH 2 Arvidsson, držení
17:14 VEG 0:1 R. Smith (Marchessault, Theodore)
22:33 VEG 2 McNabb, držení