konec (2:1)

29.10.2018, 13:00 • Na Litavce, Příbram • 13. kolo • Michal Raška

Tipsport: 3.05 4.0 1.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (14:54:18)
Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 8:7. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:12. Fauly: 13:20.
Je konec. Příbram dnes nakonec dokázala zvítězit těsně 3:2. Domácí se dostali do dvoubrankového vedení v úvodu utkání, ale v 57. minutě bylo srovnáno, ovšem následně patřila hra domácím, kteří vstřelili rozhodující gól v 78. minutě a získali tak tři body.

90

89

Žlutou kartu dostává (1.FK Příbram).

87

Příbram získala volný kop na své polovině a nikde spěchat nebude.

85

Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Hranáč, přichází Patrovský.

85

Domácí získali rohový kop z levé strany a následně místo centru do vápna rozehráli nakrátko, ovšem následně se dopustili ofsajdu.

83

Nyní navíc Příbram získala přímý kop z dobré pozice.

82

Plzeň se sice snaží srovnat, ovšem konec zápasu patří hlavně domácím.

80

Hostující hráč se ocitl pouze v ofsajdovém postavení.

78

Příbram právě vstřelila branku!
Domácí si berou vedení zpět na svou stranu! Po velmi aktivní hře v posledních minutách si tento gól zasloužili a čeká nás velmi dramatický závěr utkání. Autorem branky je PETR PEJŠA.

75

Domácí brankář Kočí má nyní odkop od své brány.

73

Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pavlík, přichází Pek.

73

Nyní se hosté ocitli jen v ofsajdovém postavení.

72

Nyní domácí získali autové vhazování na své polovině hrací plochy.

71

Je před námi dvacet minut plus nějaké nastavení. Po gólu na 2:2 je Příbram aktivnějším týmem.