Španělská LaLiga

Atlético Madrid – Real Sociedad San Sebastian

2:0

konec (1:0)

27.10.2018, 20:45 • Estadio Wanda Metropolitano (Madrid). • 10. kolo • Petr Frömel

Tipsport: 1.52 4.1 8.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a dobrou noc. Na shledanou. (22:41:36)
Druhá půle přinesla znovu jeden gól a znovu se o ni postaral domácí tým. Ten svého protivníka předvedenou hrou nijak nepřevyšoval, ovšem hrál to, co potřeboval a připsal si povinné tři body. Jeho gólman Oblak se vůbec nezapotil, neměl jediný zákrok a připsal si snadně "vychytané" čisté konto.

90+4

90+3

Ještě jedna akce hostů, která však neměla šanci na úspěch.

90+2

Hráči Madridu drží míč na polovině soupeře, daleko od své svatyně.

90+1

Nastavují se tři minuty.

90

Arias zblízka na Moyu nevyzrál, ovšem gól by pro jeho hru rukou stejně neplatil.

89

Domácí vybojovali rohový kop a mnou v klidu rozehrát. Za chvíli už začne nastavený čas.

88

Moya byl ve střehu, musel se sice pořádně natáhnout, ale přeci jen se mu povedlo balón zkrotit v rukou.

86

Moya po malé domů provedl docela riskantní rozehrávku na krátko, spoluhráčům se ale podařilo míč včas odkopnout.

85

Rozhodčí přerušuje hru, na trávníku leží Lemar.

84

Januzaj po krátkém pobytu na hřišti zkoušel individuálně projít k bráně, ovšem to se mu nepodařilo.

82

Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Ángel Correa, přichází Thomas Lemar.

81

Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Luca Sangalli, přichází Adnan Januzaj.

80

Sangalli se snažil vyslat do šance svého spoluhráče, u toho však stáli dva domácí obránci. Tahle situace neměla šanci na úspěch.

78

Ofsajdová past sklapla a do ní byli chyceni domácí hráči.

77

Sangalli si zpracoval míč rukou, na což domácí ihned poukázali a hlavní sudí jim dal za pravdu.

75

Hosté byli dlouho u míče, avšak žádný z jejich útočných výpadů se neujal.

72

D. Costa fauloval a jeho tým tak o míč před bránou hostů přichází.

70

Letící míč ovšem dorazil přímo do rukavic připraveného gólmana Realu.

69

Po faulu Atlético rozehraje volný přímý kop.

68

Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Willian José, přichází Juanmi.

67

67. D. Costa velkou šanci nevyužil

67

D. Costa byl blízko skórování, když se osamocen dostal před brankáře, jeho prudkou střelu však vyběhnutý Moya excelentně vyrazil.

66

Rodrigues kolem bránícího protihráče neprošel a přihrát před bránu tak nestihl.

65

Nechybělo moc a radovali se potřetí, Saúl však zblízka levačkou mířil prudkou ranou mimo bližší tyče.

64

Domácí pokračují i nadále v aktivitě a zahajují další útok.

60

60. Filipe LUÍS - 2:0

60

Atlético právě vstřelilo branku!
Krásný gól v podání domácího hráče. FILIPE LUÍS naběhl do pokutového území, míč si dal na pravačku a vypálil do vzdálenějšího horního rohu bránu, kam se Moya natahoval zcela marně. Proti této přesně mířené střele neměl šanci.

59

Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází David Zurutuza, přichází Sandro Ramírez.

59

Arias v dobré pozici střílel na bližší tyč, ovšem tu asi o dva metry minul.

57

Domácí si teď hodně dlouho přihrávali mezi sebou, až nakonec o míč přišli.

54

Balón ovšem končí jen v dobře postavené zdi takže Oblak nemusel zasahovat.

53

Žlutou kartu dostává Stefan Savić (Atlético Madrid), který ukázkově zkosil před pokutovým územím soupeře. Tady možná měla být udělena i červená karta. Tak či tak hosté rozehrají přímý kop.

51

Druhé střídání není nutné, hra pokračuje.

50

D. Costa zůstává ležet na trávníku, hra je přerušena.

49

Illarramendi pálil z voleje z dálky, jeho rána letí vysoko nad domácí svatyni.

49

Žlutou kartu dostává Koke (Atlético Madrid).

46

Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Lucas Hernández, přichází Filipe Luís.

46

První půle kvalitou zrovna neoplývala, hosté se dobře bránili a favorit měl velké problémy v útoku, sám mohl být rád, že neinkasoval. Když už to vypadalo, že gólu se fanoušci nedočkají, přišla poslední akce poločasu, ze které kapitán domácího mužstva vstřelil úvodní branku. Bude druhá půle kvalitnější?

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45

45. Diego GODÍN - 1:0

45

Trochu se štěstím, ale přeci jen jdou domácí těsně před odchodem do kabin do vedení. Correa dokázal projít kolem protihráče, poté přihrál před bránu, jeho pas byl odvrácen, ovšem pouze k domácímu kapitánovi, DIEGO GODÍN na nic nečekal a rychle poslal balón po zemi k bližší tyči.

44

Žlutou kartu dostává Igor Zubeldia (Real Sociedad San Sebastian).

43

Hráči San Sebastianu raději uklidnili hru a míč poslali ke svému gólmanovi, první půle spěje ke svému závěru.

40

Teď se faulem provinil Griezmann, soupeř bude rozehrávat od středového kruhu.

39

Na Godínův centr nedosáhl nikdo z jeho spoluhráčů, z šance tak nebylo nic.

38

Domácí si šli pro faul a dočkali se, rozehrávat budou z pravé strany poblíž pokutového území.

36

Pardo střílel z dálky a jeho pokus nebyl vůbec špatný, míč proletěl asi metr nad domácí svatyní.

35

Hosté hodně dobře přistupují k protihráčům a nenechávají jim mnoho prostoru. Ti tak mají problém dostat se do zakončení.

33

Hosté zastavují útočnou akci favorita a míč posílají k jeho brankáři.

31

První větší příležitost, Zurutuza posunul míč na Parda, ten pálil z dobrých dvaceti metrů a míč prosvištěl kousek vedle pravé tyče.

30

Lucas Hernández inkasoval hodně nepříjemný faul, chvíli zůstal ležet na trávníku, ale už pokračuje dál.

28

D. Costa se snažil na úrovni penalty zpracovat míč, avšak to se mu nepodařilo.

26

V posledních minutách mají míč ve své moci jen domácí, hosté se prakticky nemohou dostat ze sevření, ovšem ani tato situace ke gólu zatím nevede.

24

Během dvou minut rozehraje domácí tým čtvrtý rohový kop.

22

Následný roh si hostující gólman opět pohlídal, na první šanci tak stále čekáme.

21

Hostující gólman raději vytáhl míč nad břevno, třebaže ten by do brány nejspíš nešel.

19

Moya po malé domů odkopl míč co nejdál to šlo.

16

Griezmannova rána byla tečována do vzduchu, míč se poté snesl do náruče připraveného gólmana.

15

Letící míč si však pohlídal Moya, fanoušci se opravdu musí hodně nudit.

15

Změnu možná přinese rohový kop, který rozehraje domácí tým.

14

Domácím nevyšla útočná kombinace, míč jim utekl k soupeři.

12

Zatím se nehraje moc pohledný fotbal, míč v tuto chvíli drží hosté u středové lajny.

9

Griezmann byl v útoku sám, zkusil střelu z ostrého úhlu, ovšem vzdálenější tyč minul.

8

Moya musel poprvé zasáhnout, nebylo to však nic těžkého, hostující gólman pouze lapil letící míč do rukou.

7

Griezmann mezi dvojicí obránců nepřešel a do zakončení se tak nedostal.

4

Hosté drží soupeře daleko od své brány, domácí mají problém přejít přes jeho obranu.

2

Zblokovaná přihrávka před bránu přináší Atléticu první roh.

1

Atlético Madrid: Oblak – Arias, Savić, Godín (C), Lucas Hernández – Á. Correa, Rodri, Saúl Ñíguez, Koke – D. Costa, Griezmann.
Náhradníci: Adán – Luís, Partey, Vitolo, N. Kalinić, Lemar, G. Martins.

Real Sociedad San Sebastian: Moyà – Espinoza, A. Elustondo, Navas, Rodrigues – Illarramendi (C), Zubeldia – Sangalli, Pardo, Zurutuza – José.
Náhradníci: Rulli – D. Llorente, H. Moreno, Hernández, Juanmi, Sandro Ramírez, Januzaj.

Rozhodčí: A. Mateu – P. Cebrián, J. Naranjo.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Atlético Madrid – Real Sociedad 3:0

Real Sociedad vyhrál na hřišti Atlética naposledy 10. března 2013, kdy se radoval z vítězství 1:0.
Real Sociedad

Hosté jsou na deváté příčce, avšak na Atlético ztrácí jen čtyři body. Na venkovních hřištích se jim daří, v pomyslné tabulce venkovních duelů jim náleží první pozice, když z pěti utkání vybojovali deset bodů za tři výhry a jednu remízu, prohráli v jediném případě, skórovali devětkrát a šest branek inkasovali. Naposledy zvítězili na hřišti Atléticu Bilbaa 3:1. Nejlepším střelcem mančaftu je třígólový Brazilec Willian José.
Atlético Madrid

Domácím patří páté místo s šestnácti body, ovšem na první Barcelonu ztrácí pouhé dva body. V této sezóně zatím na svém trávníku neprohráli, ze čtyř klání si odnesli deset bodů za tři vítězství a jednu remízu, inkasovali jediný gól, zatímco šest vstřelili. Naposledy před svými fanoušky porazili Betis těsně 1:0 gólem v 74. minutě.
Dobrý den, posledním zápasem, který dnes nabídne španělská LaLiga, bude souboj týmů z přední a střední části tabulky, a sice Atlética Madrid a Realu Sociedad. Prvně zmíněný tým je velkým favoritem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.