1:2

konec (0:2)

27.10.2018, 16:30 • Éstadio do CD das Aves, Aves • 8. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 2.08 3.45 3.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

33 minut druhého poločasu plynulo víceméně v poklidu, ale pak se děli věci, nejprve v 78. minutě snížil Derley, následovala přetahovačka o míč a následně se hloupě nechal vyloučit Fernando Andrade (Santa Clara). Santa Clara tak připisuje do tabulky tři body za výhru 2:1 Situace Aves začíná být velmi zoufalá a pomaličku se začíná rýsovat žhavý kandidát na sestup. Čtenářům onlajnů přeji pěkný, sobotní večer. (18:32:48)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 9:4. Rohy: 7:9. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 18:14.

90+6

90+6

Rodrigo Defendi netrefuje branku, zřejmě to byla poslední šance pro CD Aves.

90+5

Arroyo prohrál hlavičkový souboj.

90+4

Arroyo perfektně pokryl míč, získal několik desítek vteřin a dokonce byl u postranní čáry faulován.

90+4

Derley se marně snaží ukazovat rozhodčímu, že tentokráte nehrál rukou.

90+3

Střídání v týmu CD Santa Clara: ze hřiště odchází Alfredo Stephens, přichází Abdiel Arroyo.

90+2

Patrick Vieira velmi natěsno hlídá Baldého a pro tento okamžik ho uhlídal.

90+1

Hlavička do ohně, Baldé trefuje dokonce břevno, ale vše je zbytečné, je pískán ofsajd.

90

Ve vzdušném souboji zahrál rukou domácí útočník Derley.

90

Rozhodčí nastaví 5 minut!

89

Baldé si pomohl útočným faulem.

89

Na levé straně si udělal výlet Candé, ale jeho centr byl nepovedený a sbírá ho pohodlně brankář Ferreira.

88

Hostující kapitán Rašíd dokázal dokonce vybojovat rohový kop.

86

Hostující celek zatím obětavě a spolehlivě se brání.

84

Domácí celek se logicky snaží o vyrovnání.

82

Červenou kartu dostává Fernando Andrade (CD Santa Clara).

82

Fernando Andrade prokázal svou hloupost a po udělení žluté karty zlostně mával rukou a mumlal si něco pod nos a tím pádem rozhodčí ze své kapsičky tasí rovnou červenou kartu!

81

Žlutou kartu dostává Fernando Andrade (CD Santa Clara).

80

Za faul dostane žlutou kartu Fernando Andrade.

79

Po brance se strhla velká roztržka o míč, rozhodčí to řeší udělením žluté karty pro každý tým jednu.

79

Žlutou kartu dostává Derley (CD Aves).
Žlutou kartu dostává Fábio Cardoso (CD Santa Clara).

78

78. DERLEY - 1:2

78

CD Aves právě vstřelilo branku!
DERLEY přeci jen dokázal snížit za domácí celek CD Aves na 1:2!

78

Střídání v týmu CD Santa Clara: ze hřiště odchází Bruno Lamas, přichází Kaio Pantaleão.

77

Nervozita a nepřesnost už ovládají domácí kopačky při rozehrávce.

75

Domácí celek postavil jednočlennou zeď a tak hostující hráč Patrick Vieira jako na potvoru napálil míč do choulostivých míst hráče ve zdi

74

Stephens si dobře tělem přikryl míč a tak ho musel zfaulovat Petrolina.

73

Baldé se opět dostal ke koncovce hlavou a zase byl neúspěšný a branku netrefil.

72

Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Isaam El Adoua, přichází Braga.

71

Byl odpískán ofsajd CD Aves.

70

Amiltonova střela se stala kořistí Pereiry.

68

Domácí celek chystá poslední střídání.

67

Střídání v týmu CD Santa Clara: ze hřiště odchází Zé Manuel, přichází Denis Pineda.

65

Útočným faulem se ve vzdušném prostoru provinil Bruno Gomes de Oliveira.

64

Obránce Cardoso raději uklízí nebezpečný centr hlavou na rohový kop pro CD Aves.

63

Ve vzduchu to nyní s důrazem přehnal Petrolina a je mu odpískán faul.

62

Stephens ve vzduchu doslova zboural El Adouaha.

61

61. Petrolina nevsítil kontaktní gól jen díky skvělému zásahu brankáře Pereiry!

61

Rodrigo centroval z pravé strany, domácí hráči neustály dva souboje v pokutovém území, proto míč propadl až k Petrolinovi a ten pořádně svou ránou protáhl brankáře Ferreiru – rohový kop!

60

Baldé velmi dobře našel nabíhajícího Bruno Gomese de Oliveiru, ale jeho střela byla zablokována skluzem pouze na rohový kop.

58

Sražený centr opět končí u hostujícího brankáře.

57

Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Nélson Lenho, přichází Bruno Gomes de Oliveira Conceição.

57

Centr Amiltona kryje brankář Pereira.

56

Mamadou Baldé sice dobře vyskočil, ale velmi zle hlavičkoval vedle branky.

55

Tempo hry je velmi průměrné.

54

Derley si pomohl útočným faulem.

53

Tento rohový kop domácímu celku nic nepřinesl.

52

Amilton byl faulován, ale míč se stejně po chvíli vrací na kopačky hráčů CD Aves.

50

Hráči v modrém vstoupili do druhé půle až příliš bohorovně to by se jim vůbec nemuselo vyplatit.

49

Nelson Lenho ramenem poslal k zemi Mamadou Candého.

48

Odkopy hostujícímu celku pohodlně stačí vzhledem k vývoji v utkání.

47

Hostující hráč musí být ošetřen a vypadá to na střídání.

46

Hosté ovládli první poločas a po trefách Bruno Lamase z přímého kopu a Martinse Césara po rohovém kopu zaslouženě vedou po 45 minutách 2:0. hráči Avesu předvedli velmi slabý výkon, mají co napravovat v druhé půli. Druhé dějství bude zahájeno cca v 17:35 hodin.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45+1

Slabé zakončení Zé Manuela domácího brankáře nemohlo zaskočit.

45+1

Zpětnou přihrávku do pokutového území raději Rodrigo Defendi odehrál na rohový kop.

45

Rozhodčí nastaví 2 minuty!

44

Po něm vznikl v hostujícím pokutovém území neskutečný závar, který je ukončen nepřesným zakončením.

44

Petrolinova střela byla sražena obráncem Césarem Martinsem na rohový kop pro CD Aves.

43

Patrick Vieira z přímého kopu centrem našel hlavu César Martinse, ten však nyní nebyl zdaleka tak úspěšný jako ve 23. minutě.

42

Další přímý kop pro hostující celek.

41

Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Luis Fariña, přichází Nildo Petrolina.

40

40. Brankář Ferreira vytáhl výborný zákrok!

40

Domácí obránce podskočil míč, hostující Stephens se dostal byť ve velkém úhlu ke střele a brankář Ferreira se zaskvěl výborným zákrokem volný míč pak obránce uklidil na rohový kop!

39

Amiltonova slabá hlavička v žádném případě nemohla zaskočit brankáře Pereiru.

38

Zkažená finální přihrávka hatí útočnou snahu CD Aves.

37

Centr z pravé strany ze vzduchu sbírá brankář Pereira.

36

Po delší době musela svou pozornost ukázat hostující obrana.

35

Soubouj Mamadou Baldé s Patrickem Vieirou a domácím fanouškům se vůbec nelíbí, že byl posouzen jako faul domácího hráče.

34

Nyní byl hostující hráč zastaven faulem na polovině.

33

Fernando krásným chvatem jak z učebnice volného stylu objal svého soupeře.

32

Stephens na polovině hřiště fauloval, ale zbrklá rozehrávka Avesu k ničemu nevedla.

30

Další rohový kop hostí je přerušen pro útočný faul v pokutovém území.

29

Domácí obrana odvrátila centr pouze na další roh pro Santa Claru.

28

Další rohový kop pro hostující celek.

27

Amilton si u levé, postranní čáry pomohl faulem.

26

No domácí celek bude mít více než dost práce, aby něco udělal s dosud nepříznivým výsledkem.

24

Dvojnásobný ofsajd v podání domácího celku.

23

23. CÉSAR - 0:2

23

Santa Clara právě vstřelila branku!
Po dobře zakrouceném rohovém kopu Patricka Vieiry si nejvýše na první tyči vyskočil CĚSAR a hlavou umístil míč přesně do branky – 0:2!

22

Rohový kop pro Santa Claru.

20

Amilton nyní nezpracoval přihrávku a míč míří za postranní čáru.

19

Hostující hráč je odnesen na nosítkách mimo hrací plochu a nevypadá to s ním vůbec dobře.

18

Žlutou kartu dostává Luis Fariña (CD Aves).

17

Hostující hráč byl tvrdě dohrán Farinou.

16

16. Bruno LAMAS - 0:1

16

BRUNO LAMAS se postavil k přímému kopu zeď lehce překonala míč končí až v síti, kde se třepotá – parádní trefa – 0:1!

15

Těsně před pokutovým územím byl faulován Stephens.

13

Rohový kop končí mohutným odkopem hráče v modrém dresu.

12

První skluzující hráč Amiltona na pravé straně nezastavil, druhý srazil jeho přihrávku na rohový kop.

11

Stephens opět nepřesnou střelou zakončuje útok Santa Clary.

10

Amilton to zkusil individuálně po pravé straně což se povedlo a následně svou akci zakončil slabou střelou k pravé tyči, u které byl včas brankář Pereira.

10

Hostující útočník si připisuje útočný faul.

8

Akce hostí končí zpravidla nepřesnými pokusy.

7

Nelson tvrdě, ale čistě tělem zastavil Fernanda a ten to velmi těžko rozdýchával, z trávníku se mu moc vstávat nechtělo.

6

Velmi nepřesnou pasáž končí faulem Amiltona.

5

Oba celky hrají velmi opatrně, větší aktivita se zdá být u Santa Clary.

3

Centr Amiltona z pravé strany do pokutového území byl velmi nebezpečný, ale Mamadou Baldé na něho ani skluzem nedosáhl.

2

Rašíd se sice prosmýkl kolem levé postranní čáry jak lasička, ale jeho následný centr byl velmi nepovedený a končí pouze za postranní čárou.

1

Nákop hostí končí v rozmezí brankové a postranní čáry.

1

Aves bude hrát v pruhovaných červenobílých dresech, Santa Clara v tmavě modrých barvách.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

CD Aves: A. Ferreira – Rodrigo, Rodrigo Defendi, Galo, Lenho – El Adoua, V. Gomes – M. Baldé, Fariña, Amilton – Derley.
Náhradníci: Beunardeau – Ponck, Miloš, Braga, Petrolina, Falcao, de Oliveira Conceição.

CD Santa Clara: Pereira – Candé, Cardoso, César, Vieira – Lamas, Rašíd, Anderson Carvalho, Zé Manuel – Stephens, F. Andrade.
Náhradníci: Serginho – Rui Silva, Pantaleão, Chrien, Pacheco, D. Pineda, Abdiel Arroyo.

Santa Clara – Boavista 4:2
V osmém kole uvidíme duel CD Aves (18) s nováčkem soutěže CD Santa Clara (6). Hostující celek nabral již o sedm bodů více než CD Aves.