konec (1:1)

27.10.2018, 18:30 • Cars Jeans Stadion (Den Haag) • 10. kolo • Adam Dořák

Tipsport: 1.82 3.9 4.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 11:2. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 7:14. (20:26:15)
Ne! Tento zápas končí remízovým stavem a z hlediska Bredy jde o vybojovaný cenný výsledek, z hlediska Haagu určitě ztrátu. Ve druhém poločase se čekala snaha domácího celku dostat se do vedení. Namísto toho jsme mohli vidět nezáživný fotbal. Zpočátku se Den Haag dostával do šancí, ale rázem Breda ožila a vyrovnala hru, začala se dostávat do útoku a již se hrálo spíše ve středu hřiště než před brankami.

90+3

90+3

Centrovaný míč míří do pokutového území Bredy a možná poslední šance domácích zvrátit vedení na svou stranu?

90+1

Breda v útoku, ale nakonec se nedostala k ohrožení branky soupeře.

90

Ještě tři minuty budou mít mužstva na to, aby se pokusily rozhodnout zápas ve svůj prospěch.

90

Domácí se nejspíše snaží dohnat ztracený druhý poločas a nyní operují před šestnáctkou soupeře.

89

Zápas se dohrává na středu hřiště a je pochopitelné, že ani jedno mužstvo nechce udělat chybu. Zejména pro Bredu bude bod z tohoto zápasu cenný.

88

Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Gianluca Nijholt, přichází Arno Verschueren.

88

Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Luka Ilić, přichází Marwin Reuvers.

86

Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Elson Hooi, přichází Melvyn Lorenzen.

85

Avšak nyní se domácí dostali k centru a míč před brankou hodně nebezpečně proletěl a moc nechybělo, aby jej tečoval nabíhající domácí hráč. Bohužel pro domácí celek, dráha míče byla o něco rychlejší.

84

Jestli někdo čekal, že domácí budou ve druhém poločase tlačit na svého soka a snažit se o vedoucí branku, tak musí být hodně zklamaný. Breda, která se nachází ve spodních vodách tabulky, hraje ve druhém poločase vyrovnanou hru se svým soupeřem.

83

Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Sheraldo Becker, přichází Thijmen Goppel.

81

Žlutou kartu dostává Menno Koch (NAC Breda).

80

Ale nenaložila s ní nejlépe. Centr sice doletěl před branku, ale Indy Groothuizen měl dostatek prostoru kolem sebe a bez větších obtíží ukrývá míč ve svých rukavicích.

79

Breda má možnost standardní situace ze zajímavé pozice.

78

Pískot ustal v momentě, kdy se Haagu podařilo získat míč a dokázali jej odcentrovat před branku. Nicméně centr nebyl přesný a zakončení se nekonalo.

77

Hosté vycítili šanci a snaží se o ohrožení branky soupeře, který nyní nepředvádí zrovna nejlepší hru.

76

Diváci na stadionu pískají a není se čemu divit. Domácí hrají, jakoby vedli těsným rozdílem a pouze se brání.

75

Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Mikhail Rosheuvel, přichází Giovanni Korte.

74

Benjamin van Leer kryje střelu, která mířila mimo jeho pravou tyč. Následný centr domácích si taktéž úspěšně pohlídal.

72

Mikhail Rosheuvel se snažil doběhnout míč na pravé straně, ale ten nabrala velkou rychlost a nakonec končí až v zázemí. Aut pro domácí celek.

70

Nakonec přišla alespoň střela ze střední vzdálenosti, která se však nevešla do prostoru tří tyčí. Benjamin van Leer odkopává míč od své branky.

69

Domácí mají problémy se nyní dostat před branku, jejich soupeř nyní dobře napadá jejich kombinaci.

68

Útok Haagu nepřinesl nic a ihned za polovinou po nepřesné přihrávce ztrácí míč a ten má opět hostující celek.

67

Breda vyrovnala hru se svým soupeřem a již se bez problémů dostává do jejich před brankového prostoru. Domácím jakoby došly síly...

66

Střídání v týmu HFC ADO Den Haag: ze hřiště odchází Tomáš Necid, přichází Erik Falkenburg.

65

Centr Bredy před branku soupeře neznamenal vážné nebezpečí pro Indy Groothuizena a obránce před ním dokázal míč pohotově odvrátit.

62

Kombinace Haagu na hranici šestnáctky nakonec vedla k hlavičce, která končí na horní tyčce! Dané situaci ještě předcházel sporný souboj, kdy byl domácí hráč sražen v pokutovém území, ale rozhodčí nechává pokračovat hru.

60

Po delší době střela, která mířila na hostujícího brankáře. Ten s ní však neměl žádné problémy.

59

Stále sledujeme spíše nezáživnou hru, kdy si oba týmy překopávají míč jako horký brambor. Uvidíme, jestli některý z celků dokáže podržet na delší dobu míč a vytvořit si tak šanci na branku.

57

Pasáž hry, kdy sledujeme spíše hru uprostřed hřiště a domácí ustali od svého útočení.

55

Standardní situace Bredy skončila dříve než míč přiletěl před branku. Při náběhu se jeden z hráčů provinil útočným faulem a rozhodčí přerušil hru.

54

Breda opět jen odevzdala míč, aniž by se dostala do náznaku útoku.

53

Ten se prezentoval dalším centrem před branku, ale ani oni se tentokrát nedostali do pořádného zakončení.

52

Útok Bredy nepřinesl vůbec nic a následuje odkop od branky Haagu.

51

Abdenasser El Khayati to zkusil přímo na branku a míč orazítkoval břevno!

51

Elson Hooi si svým postupem vymodlil faul a čeká nás standardní situace z pohledu domácího celku.

50

Sheraldo Becker dostal dostatek volného prostoru a rozběhl se po pravé straně. Míč přenesl na levou stranu odkud střílel jeho spoluhráč, ale byl hodně z úhlu a tato střela nebyla rozhodně branková.

47

Avšak i na druhé straně byli domácí blízko brance, kdy se hostující obrana bránila zuby nehty.

47

Breda se mohla dostat opět do vedení. Giovanni Troupee nepřesně přihrál na svého brankáře a namazal míč soupeři. Indy Groothuizen však dokázal v pádu vytěsnit míč!

46

V úvodních deseti minutách jsme viděli aktivní hru Bredy, která se jako první dokázala prosadit. Avšak od srovnání Haagu na 1:1 již hrál jen domácí tým, který tvořil hru a vytvářel si šance směrem na branku. Nakonec si již nevytvořil tak velkou příležitost, která by končila jejich další brankou a po prvním poločase tu máme remízové skóre. Ve druhém poločase budou domácí bezpochyby tlačit a mířit za vítězstvím.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45+1

V nastaveném čase přišla střelecká příležitost, kterou jistým zákrokem lapil Benjamin van Leer.

45

Nakonec ztrácí míč a dopředu jdou opět domácí. Ti by se rádi do poločasu ještě chtěli prosadit.

44

Zatím se neodvažuje za půlku a kombinuje na vlastním písečku, tedy na své polovině hřiště.

43

Breda nyní u míče na polovině hřiště, podaří se jí provést smysluplnou útočnou akci?

42

Blíží se nám závěr poločasu a Den Haag i nadále má více ze hry. Avšak v posledních minutách hře chybí nějaké větší šance.

40

Mikhail Rosheuvel utekl domácí obraně a mířil sám na brankáře. Nicméně je zastaven, protože dle pomezního se nacházel v ofsajdu.

39

Breda po něm měla problém dostat míč z pokutového území, nakonec útočný faul domácího hráče přerušuje hru a Breda si tak může oddychnout.

38

Po rohovém kopu přišla střela z otočky a sražený míč končí v zázemí. Další roh pro domácí.

37

Benjamin van Leer nyní skokem vyrážel dobrou střelu, která mířila do prostoru jeho levé tyčky!

36

Nyní se podařilo Bredě aspoň vytlačit míč za polovinu, ale ihned jej ztrácí a Haag už opět míří před branku Bredy.

35

Držení míče je zcela ve prospěch domácího celku a ten nyní zaměstnává obranu svého soka. Ten se již delší dobu nepodíval s míčem za polovinu hřiště.

33

Den Haag si vytvořil tlak v pokutovém území, nakonec vše končí dalekonosnou střelou někam mezi diváky na tribuně.

32

Rohový kop nyní byl zahraný zcela amatérsky a centr přistál na přední tyči, kde byl osamocený obránce a ten jej bez obtíží vyráží mimo svou branku.

31

Elson Hooi nedokázal odcentrovat, ale vybojoval pro své mužstvo další rohový kop.

30

Rohový kop Haagu zaváněl brankou. Centr na přední tyči byl sražený hlavičkou, avšak k další dorážce se již domácí celek nedostal.

28

A dočkali jsem se aspoň centru a po něm míč končí hodně mimo branku. O nepřesné zakončení se postaral Tomáš Necid, kterému míč nesedl.

27

Čekáme na nějaký útok, nejblíže k němu mají domácí, kteří jsou u míče, ale daleko od branky svého soupeře.

26

Po rohovém kopu se míč snesl do vzduchu na přední tyči. Celou situaci nakonec řeší brankář svým výskokem a chytá míč do svých rukavic.

25

Po delší době přišlo zakončení Bredy, míč se ocitá za brankou a není to další branka v podání hostů.

22

Po vyrovnávací brance jsou domácí živější a již převzali iniciativu na hřišti.

21

Střílený centr šel přímo na branku, odkud byl míč odrazen obranou Bredy do bezpečných vod.

21

Žlutou kartu dostává Gianluca Nijholt (NAC Breda).

20

Přibližně z třiceti metrů bude nyní Den Haag zahrávat standardní situaci.

18

Domácí rázem ožili a nyní táhli další útočnou akci po levé straně, která nakonec skončila centrem před branku, avšak hráč v pokutovém území nedosáhl na míč.

17

17. Abdenasser El Khayati - 1:1

17

Den Haag právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno. Autové vhazování, následná přihrávka do pokutového území a odtud přiklepnutí na volného ABDENASSERE EL KHAYATIHO, který měl dostatek k prostoru ke své střele. Jak jednoduchý umí být fotbal.

15

Den Haag u míče a snaží se dostat do střelecké pozice. Nyní bude vhazovat.

14

Hosté jdou tedy překvapivě do vedení a nyní je na tahu domácí mužstvo, aby něco předvedlo směrem dopředu.

12

12. Luka ILIĆ - 0:1

12

Breda právě vstřelila branku!
Avšak domácí nyní laxně bránili postup svého soupeře a ten otevírá skóre dnešního duelu! Autorem branky je LUKA ILIĆ, který využil centr z pravé strany. Jeho první pokus skončil na levé tyčce, následná dorážka už skončila v brance.

11

Avšak jejich kombinace či snaha končí většinou před šestnáctkou soupeře a Indy Groothuizen nemusel zatím předvádět žádný ze svých zákroků.

10

V úvodních deseti minutách lze vypozorovat, že Breda má více ze hry a je tvořivější ve své snaze útočit.

9

Nyní faul na straně hostů, kdy byl faulován Tomáš Necid při hlavičkovém souboji.

8

Luka Ilić při zpracování míče dostal nepříjemně naloženo od soupeře a je to faul domácích.

6

Domácí se dostali ke své první nadějně vypadající šanci na branku. Centr z pravé strany odhlavičkoval hostující obránce.

5

Sheraldo Becker se snažil podržet míč a nakonec vybojoval faul na svou osobu. Den Haag rozehrává z vlastní poloviny.

4

Giovanni Troupee dostal míčem do hlavy a nyní trochu otřesen klečí na trávníku. Ale vypadá, že bude v pořádku a pokračuje se ve hře.

3

Breda se kombinací snaží o svůj první útok, ale nedaří se jim dostat přes půlící čáru. Následně vrací hru až ke svému brankáři.

2

Začátek zápasu se odehrává uprostřed hřiště, kdy má míč více v držení hostující celek.

1

HFC ADO Den Haag: Groothuizen – Pinas, Kanon, Troupee, Beugelsdijk – Malone, Immers (C) – El Khayati – Hooi, Necid, Becker.
Náhradníci: Havekotte, Zwinkels – Falkenburg, Goossens, Goppel, Gorter, B. Kuipers, Lorenzen, Polley.

NAC Breda: van Leer – Sporkslede, Koch (C), Mets, Carolina – Nijholt, Kali – M. Rosheuvel, Ilić, El Allouchi – te Vrede.
Náhradníci: Niemczycki, Zwarthoed – Haemhouts, Korte, Leigh, Palmer-Brown, Reuvers, van Hooijdonk, Verschueren.

Rozhodčí: van Boekel.

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

HFC ADO Den Haag
Nachází se na desátém místě se ziskem jedenácti bodů. V minulém kole prohráli 2:0 na hřišti Venla a nenavázali tak na předchozí výhru nad Groningenem (1:0).

NAC Breda
Jejich pozice v tabulce není nejlepší a momentálně okupují předposlední příčku s pouhými čtyřmi body. Breda dala prozatím jen 10 branek a to po devíti duelech, což je na Eredivisii hodně málo. Naopak rovných 23 branek již obdržela a je druhým nejhorším týmem v celé soutěži. Horší v počtu inkasovaných branek už je jen Emmen. Proti Haagu je Breda outsiderem, avšak proti komu získávat nějaké body, než proti týmům v polovině tabulky. Pokud Breda naváže na svůj výkon z minulého zápasu (2:2 Willem II.), určitě může pomýšlet na nějaký bodový zisk i proti dnešnímu soupeři.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.