2:2

konec (1:2)

27.10.2018, 20:30 • Stayen, Sint-Truiden • 12. kolo • Tadeáš Podolka

Tipsport: 4.07 3.98 1.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnes jsme viděli velmi nabité utkání, jež skončilo smířlivou remízou 2:2. Po prvním poločase vedli hosté z Brugg, i díky penaltě, která byla odpískána s pomocí VAR. Domácí se však nevzdali a dokázali vyrovnat, vlastním gólem jim "pomohl" v 78. minutě Mats Rits. Tento hráč nastoupil na trávník v 66. minutě a stal se černým hrdinou večera, ještě ke konci zápasu si vykoledoval zbytečnou žlutou kartu. Děkuji za sledování a u belgického fotbalu na shledanou! (22:29:38)
Pozápasové statistiky
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 6:5. Fauly: 4:10.

90+5

90+4

Kaveh se domáhal penalty, ale Lardot správně neodpískal. A to je poslední akce dnešního mače.

90+3

Tak dlouho motali protihráče, až zamotali sami sebe. Výsledkem byla jen nepříliš dobrá střela, přímo pro Steppeho.

90+2

Až od vlastního brankáře rozehrávali domácí. Navíc nepřesně, mohou to ho využít hosté.

90+1

Už to vypadalo, že Kamada půjde sám na branku. Zastavuje ho ofsajd.

90+1

Čtyři minuty nastaví Lardot.

90

To je nepovedený večer pro Matse Ritse. Po vlastním gólu ještě dostává zbytečnou žlutou kartu.

89

Nově nastoupivší Kaveh mohl poslat hosty do vedení, ale za obranu si naběhl v ofsajdovém postavení.

88

Střídání v týmu Club Bruggy KV: Decarliho nahrazuje Kaveh.

87

Oba týmy chtějí vyhrát a cpou se do útoku, nikdo nestojí o remízu.

86

Přečíslení domácích ve vápně hostů končí jen u velice špatného centru Legeara. Tato situace se rozhodně dala vyřešit lépe.

85

Slibný útok Brugg ukončila nepřesná přihrávka Wesleyho.

84

Střídání v týmu Sint-Truiden VV: Acolatseho nahrazuje Turay.

83

Lardot ponechává hře volnější průběh, píská jen větší zákroky.

82

Břevno! Voormerova rána trefila tuto konstrukci, ke gólu chybělo jen málo!

81

Přímý kop z dobrých 18 metrů pro Bruggy. Zajímavá možnost.

80

Mats Rits byl v nesprávný čas na nesprávném místě, opravdu šťastná branka domácích.

78

78. Mats RITS - 2:2

78

Sint-Truiden právě vstřelil branku!
Je to vlastní gól MATSE RITSE, od jehož nohy se míč odrazil do odkryté branky. 2:2!

78

Wesleyho střela našla jen připraveného Steppeho.

77

Odpískán ofsajd střelci druhé branky Schrijversovi.

76

Střídání v týmu Sint-Truiden VV: Botaku nahrazuje Legear.

75

Jen kousek chyběl, aby domácí vyrovnali. Přízemní střela mířila do levého rohu.

74

Aktuální držení míče: Sint-Truiden 58%, Club Bruggy 42%.

73

Další zákrok si připsal Letica, když zlikvidoval pokus jednoho z útočníků domácích. Střela mu dokonce vypadla z náruče, ale stačil ji včas zachytit.

72

Žádné nebezpečí pro domácí obranu, v klidu míč odkopávají. Bruggy pokračují v útočení.

72

Roh pro hosty.

71

Poprvé v poločasu drží Bruggy delší časový úsek balon.

70

Žlutá karta pro Sint-Truiden VV, dostává ji Teixeira.

69

Domácí se snažili rychle rozehrát po odpískaném faulu, rozhodčí je ale posunul na správné místo.

68

Míč skončil pro změnu v zámezí na druhé straně, odkop od Leticovy branky.

67

Slibná možnost hostů končí jen v zámezí, odkop od branky.

66

Dvojstřídání pro Club Bruggy KV: Nakambu s Ritsem střídá Diatta a Cools.

65

Acolatse placírkou poslal míč jen o kousek vedle levé tyče!

64

Bruggy vyrazili do rychlého proitútoku a Steppe musel zasahovat proti přízemní střele Schrijverse!

63

Sint-Truiden zkouší překonat obranu pomocí dlouhých míčů. Útok zastavuje Kamadův ofsajd.

62

Znovu Yohan Boli zahrozil! Když jen o kousek minul hlavičkou Leticovu branku!

62

Sint-Truiden se snaží zamotat hostující obranu, zatím však recept na její překonání nenachází.

60

Střídání v týmu Sint-Truiden VV: De Sarta nahrazuje Ceballos.

60

Nakonec nic nebezpečného, ale stále hrozí domácí.

59

Rohový kop pro domácí.

58

Mezi diváky je dnes i kouč Belgie Roberto Martínez.

58

Vzápětí o něj přišli a pračka Sint-Truiden pracuje na plné obrátky.

57

Centr do vápna Brugg nenašel svého adresáta, míč získali na chvilku hosté.

56

Výsledkem je jen velmi nepřesná střela Boliho, jež směřovala někam k tribunám.

56

Znovu až od Steppeho rozehrají domácí další útok.

55

Hostujícího brankáře ošetřují lékaři, rozcvičuje se jeho náhradník Horvath. Nicméně zatím pokračuje ve hře.

54

Pro centr si došel Letica, při tom jej zasáhl jeden z domácích hráčů. Leticovi se nedaří vstát z trávníku.

53

Navíc přichází zajímavý přímý kop, hned za hranicí šestnáctky.

53

Domácí pokračují v náporu, získali další autové vhazování v blízkosti pokutového území hostů.

52

Kamada právě překonal Leticu! Branka však neplatí pro ofsajdové postavení japonského rychlíka.

50

Pískán nedovolený zákrok Matovi (Bruggy).

50

Znovu zajímavá možnost! Boli se protáhl až do pokutového území, kde nahrával Kamadovi do prázdné branky. Avšak do přihrávky zasáhl jeden z obránců Brugg.

49

Až od Steppeho rozehrají domácí další akci.

48

Sint-Truiden pokračuje ve své aktivní hře, Bruggy jen brání.

47

To zavánělo brankou! Kamadovu nabídku jen o kousek minul hlavou jeden z jeho spoluhráčů!

47

Domácí začínají poločas z ostra. Kamada vybojoval rohový kop.

46

A je odstartovaný druhý poločas. Dočkáme se vyrovnání, či snad dokonce navýšení náskoku hostů?

46

Hráči přicházejí na hřiště, domácí mají dresy žluté, hosté si zvolili modrou kombinaci s černými pruhy.
Druhý poločas začne přibližně ve 21:33.
Máme za sebou první poločas, po kterém vedou hosté z Brugg 2:1. Nejdříve otevřel skóre domácí Kamada, poté proměnil penaltu Vanaken. V závěru poločasu poslal hosty do vedení Schrijvers. Jak dopadne tento napínavý zápas? Sledujte se mnou i druhý poločas...

45+3

45+2

Domácí se zlobí, že zákrok na jednoho z domácích hráčů ve vápně, měla být penalta. Rozhodčí se s VAR radit nebude.

45+2

Míč v zámezí, další útok rozehrají domácí s pomocí autu.

45+1

Sint-Truiden se snaží o vyrovnání, nechce prohrát poločas.

45

Dvě minuty nastaví hlavní rozhodčí Lardot.

44

Pro změnu Bruggy kombinují v jejich obvyklém stylu tiki-taka.

43

Utkání má šťávu, náboj, příběh. Úplně všechno, může to být dnes ještě lepší?

42

Domácí se snaží uklidnit na míči, kazí jim to občasné nepřesnosti.

41

41. Siebe SCHRIJVERS - 1:2

41

Bruggy právě vstřelily branku!
SIEBE SCHRIJVERS si naběhl na načechraný centr Hanse Vanakena do šestnáctky a hlavičkou nekompromisně překonal Steppeho.

39

Kamada znovu mohl "pozlobit" hosty, ale na finální přihrávku nedosáhl a míč skončil u Letici.

38

Po delší době mají domácí, ve žlutých dresech míč na kopačkách.

37

Břevno zaznělo za Steppem! Schrijvers se napřáhl za hranicí šestnáctky a mohl poslat Bruggy do vedení!

36

Za to Sint-Truiden se řadí k menším klubům, zdaleka nemá takový rozpočet jako jeho soupeř.

35

A stále hosté udržují kontakt s balonem.

34

Bruggy jsou dozajista jedním z kandidátů na titul, mají velice šikovné a rychlé hráče, například Diattu, Wesleyho či Vanakena.

33

Bruggy drží míč na kopačkách, ale nedokáží zatím nic kloudného vymyslet.

32

Dnes večer se v Sint-Truidenu tedy dějí věci! Nejdříve šťastný gól domácích, poté VAR v akci. Co více nám zbylé minuty přinesou?

31

31. Hans VANAKEN - 1:1

31

Penaltu proměňuje belgický talent HANS VANAKEN, a napravil své zaváhání při předchozí šanci. 1:1!

30

30. Steppeho zákrok oceněn penaltou

30

A je to penalta!

29

Hlavní arbitr Lardot pečlivě zkoumá inkriminovaný okamžik.

28

VAR v akci! Bude se zkoumat zákrok Steppeho na Wesleyho!

26

To měl být gól! Jeden z obránců Sint-Truidenu vyrobil obrovskou hrubku, když s nedostatečnou razancí poslal míč ke svému brankáři. Toho využil Wesley, jenž předložil gólovku Vanakenovi, jenž přestřelil branku.

25

Domácí získali rohový kop, zajímavá příležitost na zvýšení vedení.

24

Nakamba odkopl míč a zbavil se tlaku domácích. Následně však fauloval Voormer, volný kop pro Sint-Truiden.

23

Jejich útok končí faulem Vanakena. Domácí valí do protiútoku.

22

Po delší době získali i Bruggy míč, kombinují ve stylu tiki-taka.

21

Sint-Truiden drží míč na kopačkách, hostům jej příliš nepůjčuje.

20

Míč se ocitl opět v zámezí, jeden aut střídá druhý.

19

Hosté hned vyrazili do protiútoku, výsledkem je pouhý odkop od branky Steppeho.

18

18. Dajči KAMADA - 1:0

18

Góól! Domácí jdou do vedení poté, co Leticovi propadla rána DAICHIHO KAMADY až za čáru.

17

To byla ale šance! Kamada se řítil sám na Leticu, ale branku o kousek netrefil!

15

V ofsajdu se ocitl Schrijvers (Bruggy).

15

Útočné snažení domácích ukončuje faul Tomijasa, který již má žlutou kartu. Podruhé potrestán ještě nebude.

14

Hra ztratila tempo z úvodních minut, oba týmy v klidu kombinují na svých polovinách.

13

Až od Letici rozehrají domácí svou další akci.

12

Pískán faul ze strany domácích, volný kop pro Bruggy.

11

První ohrožení branky, jeden z hráčů Brugg vypálil a našel připraveného Steppeho.

9

Žlutá karta pro Sint-Truiden VV: Tomijasu.

3

Hra se přelévá z jedné strany na stranu, nějakému souvislému útoku braní nepřesnosti.

1

Sint-Truiden VV: Steppe – Tomijasu, Teixeira, Pol García – Botaka, Asamoah, Endo, Acolatse – De Sart, Kamada – Boli.
Náhradníci: Pirard – De Petter, Sankhon, C. Ceballos, Mmaee, Legear, Turay.

Club Bruggy KV: Letica – Poulain, Mechele, Decarli – Mata, Vormer, Nakamba, Vanaken, Diatta – Wesley, Schrijvers.
Náhradníci: Horvath – S. Amrabat, Kaveh, Vlietinck, D. Cools, Rits, Openda.

Rozhodčí: Lardot – Godelaine, Lemaire.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.