26.10.2018, 15:30 • Kazachstan Arena • Ondřej Klos

Tipsport: 1.7 4.4 4.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (17:50:20)
Vojtěch Mozík: 25:06, 0+0
Marek Hrivík: 22:57, 0+0
Dominik Hrachovina: na střídačce
Střely na bránu: 38-33
Sledovali jsme utkání mezi Barysem Astanou a Viťazem Čechov, který končí naprosto zaslouženou výhrou domácích 3:1. Domácí v celém utkání jasně dominovali, hosté byli v útoku téměř nuloví. Jako první se v 13.minutě prosadil Mikhalis, jenže v 19.minutě snížil v přesilové hře Aaltonen. V 29.minutě se v přesilové hře prosadil Petersson, který vstřelil vítěznou branku v utkání. O šest minut později na něho navázal Starčenko, který je hlavní hvězdou utkání za branku a asistenci. Barys se posouvá na páté místo Východní konference, Viťaz zůstane sedmý.

59:30

Vyloučení v týmu Barys Astana (Darren Dietz – 2 min., hrubost).

59:00

Poslední minuta první třetiny a celého utkání.

58:15

Čechov to zkouší v šesti hráčích v poli. Uvidíme, zda se dočkáme ještě nějaké branky.

58:15

Oddechový čas pro hosty.

58:11

Hosté se nemohou trvale usadit v útočném pásmu, domácí Barys dnes zkrátka hraje velice dobře.

57:00

Čechovu se dnes v útoku prostě nic nepodaří a další prohra je velice blízko.

56:24

Zakázané uvolnění domácích, kteří už budou hrát jenom do obrany.

55:49

Astana po dlouhé době zatlačila svého soupeře. Jejich nasazení už však není tak velké a tak hosté neměli problém.

54:57

Domácí hráči i fanošci se dožadují vyloučení po sekání na Starčenka.

54:00

Zbývá nám posledních šest minut utkání a pro domácí to začíná vypadat již hodně dobře.

53:24

Denis Kokarev se hbitě dostal do útočné třetiny. Zde nic nevykouzlil a tak jde radši střídat.

52:42

Astana se už nikam nežene a začíná si hlídat své vedení. Viťazu se naskýtá jediná šance na vyrovnání.

51:30

Jevgenij Katičev se u mantinelu obtočil a rychle vypálil. Henrik Karlsson byl pozorný a kryje i tento pokus.

51:00

Prakticky celé utkání se hraje ve dlouhých intervalech, což jednoznačně dnešnímu utkání pomáhá.

3:1

Branky a nahrávky: 13. Michajlis (Blacker, Dallman), 29. A. Petersson (Dietz, R. Starčenko), 35. R. Starčenko (Cormier, Dallman) – 19. M. Aaltonen (Hrivík)

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Hrachovina) – Blacker, Dallman, Orechov, Dietz, Klimontov, Makljukov, M. Semjonov, Danijar – Bochenski, Boyd, Frattin – R. Starčenko, Cormier, A. Petersson – Ševčenko, Valk, Michajlis – Akolzin, Sagadejev, Asetov.

HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (Samonov) – Katičev, Jevsejenkov, Mozík, Golovkov, Šinkevič, Stasenko, Voronkov – Makejev, A. Nikulin, Stoljarov – M. Aaltonen, A. Sjomin, Hrivík – Rendulić, Kokarev, Švec-Rogovoj – Mojsejev, Mons, P. Černov.

Rozhodčí: Olenin K. (Rus) – Kulakov S. (Rus)

07:18 VTZ 2+10 Šinkevič, hrubost+hrubost
12:43 AST 1:0 Michajlis (Blacker, Dallman)
14:04 VTZ 2 Rendulić, sekání
17:55 AST 2 A. Petersson, faul loktem
18:48 VTZ 1:1 M. Aaltonen (Hrivík)