25.10.2018, 01:00 • Barclays Center, New York • Tomáš Reiner

Tipsport: 2.46 3.89 2.49 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Mike Hoffman (FLA) 1+0
2. Jevgenij Dadonov (FLA) 1+0
3. Jordan Eberle (NYI) 1+0 (04:03:58)
Statistiky: Střely na bránu: 22-41; Zablokované střely: 13-12; Vhazování: 50%-50%; Hity: 20-23; Přesilové hry: 1/3-2/5; Trestné minuty: 12-8.
Florida v Barclays Center předvedla parádní obrat, když ve třetí části odpověděli na branky Brocka Nelsona a Jordana Eberleho v dresu Panthers Frank Vatrano a Jevgenij Dadonov. V závěru zápasu se na obou stranách vylučovalo a hosté vstupovali do prodloužení v přesilové hře, kterou těsně před koncem využil Mike Hoffman, který vstřelil svůj čtvrtý gól v letošní sezóně NHL a bodoval potřetí v řadě. Konečný výsledek. New York Islanders 2 Florida Panthers 3 po prodloužení.

60:33

60:33 Mike HOFFMAN - 2:3

60:33

Florida právě vstřelila branku!
Aleksander Barkov v levém kruhu vyhrál vhazování a přihrál na modrou čáru Keithovi Yandleovi, který roztáhl hru diagonální přihrávkou doprava, kde MIKE HOFFMAN v pravém kruhu napřáhl bez přípravy ke tvrdé střele s příklepem a těsně před koncem přesilové hry v prodloužení propálil Robina Lehnera na přední mezi lapačkou a levým betonem – 3:2! Asistence: Keith Yandle a Aleksander Barkov.

60:27

Vincent Trocheck napřáhl na levém křídle z nulového úhlu ke střele, kterou Robin Lehner zachytil.

60:01

V Barclays Center začalo prodloužení, do kterého hokejisté Floridy vstupují v početní převaze.

60:01

Na branku Brocka Nelsona z úvodní části a Jordana Eberleho z druhé třetiny v poslední části utkání na straně Floridy dokázali odpovědět Frank Vatrano a Jevgenij Dadonov, a tak nás v Barclays Center čeká prodloužení. Skóre po třetí třetině pěkného utkání v New Yorku. New York Islanders 2 Florida Panthers 2.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45

Aaron Ekblad na pravém křídle napřáhl k táhlé střele, kterou Robin Lehner detekoval svou lapačkou.

59:18

Nick Bjugstad je zpět na ledě a začíná zkrácená přesilová hra hostujících Panthers, kteří mohou rozhodnout.

59:00

Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuty.

58:35

Mathew Barzal připravil svůj tým o přesilovou hru a usedl na trestnou lavici na dvě minuty za nedovolené bránění.

57:18

Panthers dostali týmový trest za zdržování hry před vhazováním v obranném pásmu! Trest odpyká Nick Bjugstad a Islanders mohou rozhodnout.

57:00

Nick Leddy je zpět na ledě a vypadá to vypadá, že se dnes v Barclays Center dočkáme prodloužení.

2:3

Branky a nahrávky: 19. B. Nelson (Jo. Bailey), 32. Eberle (Barzal, Lee) – 43. Vatrano (Bjugstad, Ekblad), 51. Dadonov (Barkov, Weegar), 61. Hoffman (Yandle, Barkov)

New York Islanders: Lehner (Greiss) – Leddy, Pulock, Hickey, Mayfield, Pelech, Boychuk – Lee (C), B. Nelson, Jo. Bailey (A) – Ladd, Barzal, Eberle – Beauvillier, Filppula, Komarov – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck (A). Hlavní trenér: Barry Trotz.

Florida Panthers: Reimer (Hutchinson) – Matheson, Ekblad (A), Yandle, Petrovic, Kiselevič, Weegar – Dadonov, Barkov (C), Bjugstad – Huberdeau (A), Trocheck, Mamin – Vatrano, McCann, Hoffman – Brouwer, Lammikko, Sceviour. Hlavní trenér: Bob Boughner.

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Wes McCauley. Čároví: Greg Devorski, Steve Miller