2:4

konec (1:0, 1:2, 0:2)

22.10.2018, 02:20 • Honda Center, Anaheim • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.05 3.94 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji krásný zbytek dne. (04:48:14)
3. Hampus Lindholm (ANA) 0+1
Buffalo bylo v utkání od druhé třetiny mnohem aktivnější, což se projevilo i ve střelách. Hosté své soupeře přestříleli 45-28.
Anaheim sice vedl ještě ve 36. minutě 2:0, ale od té chvíle se dokázali střelecky prosadit jen hokejisté Buffala. Těm se na začátku třetí třetiny podařilo otočit skóre zápasu a své vedení až do konce udrželi. Ducks přitom měli spoustu šancí, jak vyrovnat, a to zejména v samém závěru zápasu, kdy ale Hutton doslova zázračně svůj tým podržel.

59:43

59:43 Patrik BERGLUND - 2:4

59:43

Sabres právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto! Girgensons přiťuknul puk PATRIKU BERGLUNDOVI, který projel středním pásmem a poslal kotouč do prázdné klece. Asistence: Zemgus Girgensons, Zach Bogosian.

59:30

Další velká šance domácích! Hutton vleže měl odkrytou klec, ale fantasticky rukou zastavil letící puk!

59:20

Obrovský závar před Huttonem, tři domácí hráči se tlačili na puk, ten se krátce dostal z dohledu, ale branka Buffala odolala.

59:01

Domácí drží útočné pásmo, poslední minuta.

58:42

Kesler se snažil propasírovat puk za Huttona, ten ale nadvakrát dostal puk za branku.

58:31

Hutton rybičkou schoval puk do lapačky a přerušil hru.

58:25

Anaheim odvolal brankáře.

57:58

Čas se rychle krátí. Domácí vyráží do dalšího útoku.

57:35

Mansonovu ránu od mantinelu zblokoval jeden z bránících hráčů Buffala.

57:10

Sheary se dostal se Sobotkou do přečíslení. Sheary se nakonec rozhodl střílet sám, ale minul.

56:53

Hosté hrají v plném počtu.

56:38

Sabres vyhazují puk.

2:4

Branky a nahrávky: 17. Steel (Montour, H. Lindholm), 34. Sherwood (Comtois, Montour) – 37. Okposo (S. Reinhart, Rodrigues), 38. Skinner (Pominville, Eichel), 44. Ristolainen (Okposo, S. Reinhart), 60. Berglund (Girgensons, Bogosian)

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – Manson (A), Fowler (A), Montour, H. Lindholm, M. Pettersson, Šustr – Rakell, Getzlaf (C), Lundeström – Åberg, Henrique, Comtois – Sherwood, Kesler, Cogliano – Gibbons, Steel, Street.

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Ristolainen, McCabe, Bogosian (A), Scandella, C. Nelson, Dahlin – Pominville, Eichel (C), Skinner – S. Reinhart, Sobotka, Sheary – Okposo (A), Mittelstadt, Rodrigues – Girgensons, Jo. Larsson, Berglund.

Rozhodčí: Hebert, Meier – Kovachik, Sericolo

16:42 ANA 1:0 Steel (Montour, H. Lindholm)
17:29 ANA 2 Steel, podrážení
22:56 BUF 2 Dahlin, držení
26:34 BUF 5 Bogosian, bitka