Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Montpellier HSC – Girondins Bordeaux

2:0

konec (1:0)

21.10.2018, 15:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • 10. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.16 3.21 4.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního dne a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (16:56:38)
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 8:7. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:11.
Je dobojováno. Domácí hráči ještě ve druhém poločase přidali druhu branku. Palencia zahrál rukou v pokutovém území a sudí nařídil penaltu. Tu poté nekompromisně proměnil Andy Delort a dal domácím dvoubrankový náskok. Ten si pak Montpellier udržel až do konce a na domácím hřišti slaví tři body. Hosté naopak odjedou s prázdnou, v utkání nepředvedli nijak oslnivý fotbal a body tak právem patří agilním domácím hráčům.

90+5

90+4

Palencia ještě vystřelil z hranice velkého vápna, jeho pokus ale zaletěl pouze vysoko nad branku domácího celku. Je konec.

90+4

Jsme v poslední nastavené minutě a míč mají na svých kopačkách domácí hráči. Ti už své vedení neztratí a za malou chvilku tak mohou začít slavit.

90+3

Hosté zachytili balon a dostali ho před branku Montpellieru, jenže znovu z toho nic nebylo. V dnešním zápase hostům není přáno snad vůbec nic.

90+3

Domácí si rozehrávají míč na vlastní polovině a až nyní ho poslali směrem dopředu. Zakládají tak další akci.

90+2

Obrana domácích se stáhla zpět, Paul Lasne poslal míč na malou domů pro Lecomteho a ten ho posílá zase zpět do hry.

90+1

Další pokus hostů končí mimo tři tyče. Lecomte si tak rovná balon u své branky a odkopne ho daleko od ní.

90

Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou nastavovat ještě čtyři minuty navíc.

89

Z této akce ale nezapršelo, Lecomte si došel pro míč, který hlavičkoval Koundé a hned ho odkopl daleko od svého zařízení.

89

Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Gaëtan Laborde, přichází Yanis Ammour.

88

Hosté se nadechli k akci, po které vybojovali volný přímý kop po faulu domácího hráče.

87

Domácí už se nikam neženou, a snaží se držet balon co nejdále od své branky. Už jen kontrolují hru.

86

Další autové vhazování pro domácí tým.

85

Plašil našel Palenciu, který z pravé strany z úhlu vystřelil a míče se dotkl domácí hráč a ten skončil za zadní čárou. Rohový kop pro Bordeaux.

84

Ne, hostům se dnes vůbec nic nedaří. Znovu se marně snažili projít před branku domácích, ale nevyšlo to.