24:23

konec (10:11)

19.10.2018, 18:00 • Veselí nad Moravou • 6. kolo • Tomáš Kučera

SHK Veselí n.M. – DHK Baník Most 24:23 (10:11)
Nejvíce branek: Olšovská 6/2, Pastorková 6/2, Žitňanová 4 – Šustková 5/1, Kovařová 5/1, Kostelná 3/2. Rozhodčí: Adam Baader, Jiří Novotný. Sedmimetrové hody: 4/4 – 6/4. Vyloučení: 3:4. (19:46:32)
Veselí urvalo dva body deset sekund před koncem a porazilo Most o jednu branku 24:23. Po většinu zápasu musely domácí hráčky dotahovat, skóre se otočilo v jejich prospěch ve 42. minutě a od té doby Most tahal za kratší část provazu. Veselí šlo do trháku až o tři branky, ale Baník dokázal tento náskok smazat, v posledních pěti minutách se vedení přelévalo ze strany na stranu, ale rozhodla šťastná ruka Žitňanové, která rozhodla o těsném vítězství Veselí.

Konec zápasu. (24:23)

60

Gól domácí hráčky odstartoval neskutečnou radost domácích fanoušků a spoluhráček jak na palubovce, tak na střídačce. (24:23)

60

60. Veronika ŽITŇANOVÁ a její branka v posledních sekundách zápasu.

60

Tak to je něco! Most svůj útok neproměnil,k dyž dobře zasáhla Olšovská, v následném výpadu Veselí, nepokryly hostující hráčky Žitňanovou, která zkusila přelobovat Müllnerovou podruhé za sebou a vyšlo to! (24:23)

59

Žitňanová byla na křídle zcela volná a svůj druhý pokus už proměnila, poprvé namířila míč do tyče. (23:23)

59

V souboji Kubáčkové a Šustkové to odnesl kotník domácí hráčky, která musí na střídačku. (22:23)

59

Také prorážení na druhé straně. Veselí může vyrovnat. (22:23)

58

Lukšíková se dopustila při útoku průrazu a Most jde do útoku, patrně nebude nikam pospíchat. (22:23)

58

Eksteinová je vyloučena na dvě minuty. (22:23)

57

Jana Šustková otáčí karty na stranu Mostu. (22:23)

56

Katarína Kostelná opět vyrovnává. (22:22)

56

Hostující hráčka sice zachytila přihrávku Olšovské na Boorovou, jenže upadla, Boorová se zmocnila míč a prostřelila Müllnerovou. (22:21)

55

Střížková vyrovnává stav zápasu na 21:21. Zbývajících pět minut zápasu slibuje napínavou podívanou. (21:21)

53

Jana Šustková využila přesilovku a snižuje na rozdíl jedné branky. (21:20)

53

Pozor! Mária Olšovská je vyloučena na dvě minuty. Toto může sehrát důležitou roli v konečném měření sil. (21:19)