18.10.2018, 17:30 • WERK ARENA • Skupina Východ • Martina Sikorová

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ZUBR Přerov.
Autorem vítězné branky je ŠIMON JUŘIČKA.

59:52

Petrovský se provinil podrážením a musí si odpykat dvě minuty. Přerov si tedy zahraje přesilovou hru, na vstřelení dvou gólů ale dostane přesně osm sekund.

58:02

Přerov právě vstřelil branku!
Teď už se Zubři radují! MARTIN RYŠAVÝ se zbavil třineckého obránce, dostal se do brejku a ve vyložené šanci poslal puk mezi betony Halouzky. Asistence: Jonáš Jobánek, Matěj Halík.

50:29

V pěti na obou stranách se dlouho nehrálo. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Buják a Zubři mají přesilovku.

49:37

Třinec právě vstřelil branku!
Teď už ale přerovský brankář kapituluje. Servác Petrovský přihrál puk na hůl ALEXANDRA KAŠPÁRKA a ten z pravé strany napálil puk do sítě. Asistence: Servác Petrovský, Patrik Buják.

48:33

Zbytečný útočný faul posílá Přerov do čtyř. Podražením Mošničky v rohu hřiště se provinil Hlávka a od rozhodčího dostává dvě minuty.

44:35

Teď už se ale hosté radují ze druhého gólu! Martin Ryšavý nabil na modrou čáru ADAMU HOLÍKOVI, který se vší silou opřel do kotouče a rozvlnil síť za záda Halouzky. Asistence: Martin Ryšavý.

41:47

Oceláři odskakují do tříbrankového vedení a Petr Przybyla slaví hattrick! Dawid Wawrzkiewicz se v přečíslení dva na jednoho rozhodl pro střelu, kterou Suchánek vykopl přesně na hůl PETRA PRZYBYLA a v této chvíli již třígólový střelec nezaváhal. Asistence: Dawid Wawrzkiewicz.

35:18

Kyselý poslal puk mimo hřiště a fasuje menší trest za zdržování hry. Přerov si tak zahraje již třetí přesilovou hru.

28:46

A domácí nabídnutou přesilovou hrou nepohrdli! Michal Ramik zavezl puk do pásma, kde v rozjeté akci pokračoval PETR PRZYBYLA a přesnou ranou nad lapačku Suchánka posílá svůj tým do vedení 3:1. Asistence: Michal Ramik, Filip Tomiczek.

28:10

Poprvé se otevírají také dvířka na trestné lavici Přerova, kam si dvě minuty za hákování odjíždí odpykat Juřička.

24:56

Takto si ale Zubři svou početní výhodu zcela jistě nepředstavovali. Za obranou hostů se ocitl PETR PRZYBYLA, který ujel do brejku a po přesné střele vrací svému týmu vedení! Asistence: Denis Kyselý.

24:21

Také druhý trest přichází na straně Třince. Menší trest za hákování si musí odpykat Chovaniak.

22:45

A v této chvíli je vyrovnáno! Po vymotání z rohu hřiště se ke střele dostal MARTIN RYŠAVÝ a propálil postoj Halouzky. Asistence: Vladimír Brázda.

14:37

V závěru třetiny přichází první trest tohoto zápasu a přesilovou hru si zahrají Zubři. Dvě minuty za podrážení fasuje Buják.

08:14

Patrik Buják stál také na začátku další třinecké akce a tentokrát už se Oceláři radují! Domácí bek se dostal ke střele z úhlu a trefil horní tyč. Od ní se kotouč odrazil na DAWIDA WAWRZKIEWICZE, dopadl do brankoviště a následně přešel za čáru. Asistence: Patrik Buják.

5:3

Branky a nahrávky: 9. Wawrzkiewicz (Buják), 25. Przybyla (Kyselý), 29. Przybyla (Ramik, Tomiczek), 42. Przybyla (Wawrzkiewicz), 50. Kašpárek (Petrovský, Buják) – 23. Ryšavý (Brázda), 45. Holík (Ryšavý), 59. Ryšavý (Jobánek, Halík), rozh. náj. Juřička