DHL Extraliga juniorů

HC Energie Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň

3:2

po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)

18.10.2018, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Skupina A • Vlastimil Mourek (@04Vlastam)

Konec zápasu. (20:06:14)

62:22

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
A máme tu hat-trick! FILIP BERNÁTH ukončuje hru a vyhrál svému týmu zápas. Asistence: Tureček, Přibyl.

62:02

Rozjetý Jiskra to zkusil z mezikruží na Koláře, ten ale puk vyrazil do ochranné sítě.

61:20

Energetici uklidňují hru a vezou kotouč za branku.

60:24

Bernáth dostal přihrávku za obranu soupeře a jel sám na Koláře, bohužel pro domácí minul.

60:01

Tak ani třetí třetina nerozhodla o výsledku dnešního utkání. Měli k tomu hodně blízko domácí, kteří v osmé minutě třetiny obrátili na 2:1. Jenomže poté nezvládli střídání a hráli v šesti, za což logicky následoval trest. Toho po necelé minutě využil Sebastián Malát. Prodloužení začne v 20:01.

60:00

58:27

Jde vidět, že hosty oslabení hodně nakoplo a zasypávají Bednáře střelami.

56:49

Plzeň právě vstřelila branku!
A je zase vyrovnáno! Plzeň využívá přesilové hry a strhává vedení na svou stranu. Po uzamknutí domácích v jejich obranném pásmu následoval pas od Petra Ereta na SEBASTIÁNA MALÁTA, který měl před sebou už jen odkrytou svatyni Bednáře. Asistence: Eret.

55:53

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Holub.

55:04

54:29

Tahle přesilovka se Energii vůbec nedaří.

53:33

Plzeňští opět výborně brání a nepouští energetiky do šancí.

53:04

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Houdek – 2 min., držení).

52:32

Bude následovat další vyloučení na straně hostů.

51:57

Plzeň chce vyrovnat, to se ji ale nedaří.

51:12

Malát vyslal střelu na Bednáře, ten ale s touto střelou neměl problémy.

50:14

Jiskra zpoza branky posunul na Křehlíka, Koláře ale neprostřelil.

49:25

Hosté se s tímto stavem pokouší něco udělat, Bednáře zatím neprostřelili v této části hry.

47:58

Je tu další gól! Situace skoro stejná jako u první branky. Adam Křemen zpoza branky poslal přihrávku na FILIPA BERNÁTHA a ten si připisuje druhý dnešní gól. Asistence: Křemen.

47:36

Hra se přesunula k energetikům.

46:19

Hasman ujel obraně Energie, puk mu ale sjel z hole a Bednář ho vyšťouchl pryč.

45:34

Energetici se utábořili v obranném pásmu Plzně.

44:42

Oba týmy se ženou za gólem nikomu se ale nedaří nic moc vymyslet.

43:39

Holubova střela z levého kruhu nevypadala vůbec špatně, Pilc ji ale dokázal zlikvidovat.

42:47

Hosté vyhazují a oba celky jedou vystřídat.

42:04

Energetici zásobují Koláře střelami, ani jedna však není úspěšná.

41:06

Roubal střílel od modré, trefil jen svého spoluhráče Slaninu.

40:11

Tentokrát buly ovládli domácí a hra zůstává v útočném pásmu domácích.

40:01

Druhá třetina za námi! V ní se měnilo skóre hned dvakrát. Nejprve v patnácté minutě této třetiny se dostal do samostatného úniku Marek Princl a svým bekhendovým blafákem zavěsil. Přesně třicet vteřin po něm svým gólem odpověděl Filip Bernáth. Třetí třetina začne přibližně v 19:30.

40:00

38:57

Hra se teď přesouvá ze strany na stranu.

37:55

Roubal střílel od modré Bednáře ale svou střelou nezaskočil.

37:06

Hosté chtějí znovu strhnout vedení na svou stranu a zásobují Bednáře střelami.

35:06

A je hned vyrovnáno! Radek Prošek vyslal z pravého kruhu přihrávku pro před brankou stojícího FILIPA BERNÁTHA a ten měl před sebou prázdnou bránu a nebylo pro něj problém skórovat. Asistence: Prošek, Křemen.

34:36

A je tu první branka! MAREK PRINCL unikl karlovarské obraně a svým bekhendovým blafákem zavěsil. Bez asistence.

33:45

Po nahození před branku od Turečka zkoušelo dorážet hned několik hráčů, skórovat se nikomu nepovedlo.

32:51

Po Kolářově zákroku končí puk v ochranné síti a oba dva týmy mohou vystřídat.

32:31

Bernáth vyslal na Koláře střelu od modré, ten ale byl pozorný.

32:22

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Roubal – 2 min., podrážení).

31:29

Domácím se nedaří rozehrát.

30:27

Po vhazování se ke kotouči dostal Slanina, který prudce vypálil, branku ale minul.

30:05

Malát to zkusil z mezikruží, jeho střela ale byla zblokovaná a Bednář s ní potom neměl moc práce.

29:40

Další zakázané uvolnění hostů.

29:21

První icing domácích.

28:33

Soukup se dostal do mezikruží odkud pálil na zatím bezchybného Bednáře, ten ale byl pozorný.

27:32

Hosté si dávají zatím načas s rozehrávkou.

26:43

26:21

Přesilovka se chýlí ke konci a domácí zatím prakticky nevystřelili.

25:24

Domácí zatím v přesilovce neměli jedinou větší šanci, hosté skvěle brání.

24:43

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Slanina – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

23:51

Domácí se utábořili v útoku snaží se najít recept na Koláře.

22:45

Chyby v rozehrávce chtěl využít Slanina a nahrával před branku na Ženíška ten ale minul.

22:07

Černý se ocitl sám před Kolářem, toho ale prostřelit nedokázal a tak je stav nadále nerozhodný.

21:13

Šilhán chtěl zkusit střelu od modré, v cestě mu ale stála karlovarská obarana.

20:22

Opakuje se stejný scénář jako na začátku první třetiny.

20:01

Je za námi první třetina! V té se nikomu nepodařilo vstřelit gól. Hosté měli k dispozici přitom dvě přesilovky, nepovedlo se jim však žádnou z nich využít. Hrál se celkem pěkný a svižný hokej. Další třetina začne přibližně v 13:42.

20:00

19:19

19:15

Rozjetou akci hostů zastavuje ofsajd.

18:33

Prošek se ujal puku a ujel všem soupeřům, Plzeňskou svatyni ale přestřelil.

17:51

Roubal hledal před brankou Maláta, ten ale promáchl a hosté vyhazují.

17:19

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Maydl – 2 min., podrážení).

15:37

Energetici zkouší střílet ze všech stran, Kolář je nadále bezchybný.

14:29

Icing hostů.

14:15

Záruba zkusil pozornost Koláře střelou z pravého kruhu.

13:35

Plzeňští se utábořili v obranném pásmu domácích.

12:34

Hra se přesouvá ze strany na stranu.

11:43

Ani jednomu z týmu se teď nedaří rozehrát.

10:43

Berčík vyslal z levého kruhu velice prudkou střelu, branku ale minul.

10:30

Je tu další icing hostů.

09:32

Hosté už už chtěli jet na střídačku, jejich cestu ale přerušil jejich icing.

09:03

Ke slovu se dostali i domácí, Klejna ostře vystřelil od modré, Pilce ale nepropálil.

08:34

Hra je přerušena kvůli přihrávce rukou.

07:50

06:56

Po několika plzeňských střelách Energii osvobozuje Petrov a pronikl až do útočného pásma.

06:19

Domácí úspěšně vyhazují a mohou vystřídat.

05:50

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Kořán – 2 min., podrážení).

05:25

Domácím se nedaří rozehrát a jsou stále uzamčeni ve svém obranném pásmu.

04:26

Plzeňským ale netrvalo dlouho si ukořistit kotouč zpátky a uzamykají Enegii v jejich obranném pásmu.

03:30

Hosté si opět trochu nerozuměli v rozehrávce a k puku se dostávají energetici.

03:11

První ostřejší střelu si připisuje Šilhán, který to zkusil od modré.

02:19

Teď ale hru svým bleskovým únikem přesunul Princl, který se dostal až k Bednářovi.

01:47

Chyba Plzně v rozehrávce a domácí jsou opět v útoku.

01:13

Karlovarští se utábořili v obranném pásmu hostí.

00:19

Úvodní buly sice vyhráli hosté, pak ale ztratili kotouč a Bernáth vyjel na Koláře, který zůstal však pozorný.

00:01

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (Kašpar) – Bernáth, Klejna, Přibyl, Stejskal, Kořán, Tureček (A), Novák, Zavřel – Záruba, Maydl, Berčík, Prošek (A), Jiskra, Petrov, Křehlík, Holub (C), Černý, Křemen

HC Škoda Plzeň: Kolář (Pilc) – Houdek, Kovařík, Lokajíček (A), Šilhán, Kremláček, Šiller, Malák – Ženíšek, Soukup, Slanina, Matiášek (A), Adamec, Roubal, Malát, Procházka, Eret, Hasman (C), Princl

Rozhodčí: Zubzanda – Gerát, Marek.
HC Energie Karlovy Vary
Karlovarským hokejistům se v letošní sezoně zatím příliš nedaří. Se čtrnácti body jsou v tabulce na posledním místě. Vzhledem k bodovým rozdílům v tabulce na tom nejsou ale zase tak špatně, jak se může na první pohled zdát. Na vedoucí Chomutov ztrácí jen deset bodů. Z deseti odehraných utkání se energetikům podařilo ovládnout čtyři. Poslední jejich utkání proti Rytířům Kladna vyhráli západočeši 3:2 po samostatných nájezdech.

HC Škoda Plzeň
Za to plzeňským hokejistům se daří více. V tabulce zatím obsazují čtvrté místo. Na svém kontě mají patnáct bodů stejně jako Litvínov a na lídra tabulky ztrácí pět bodů. Vzhledem k odehraným utkáním si drží Plzeň poloviční bilanci, co se týče výher a proher. Své poslední utkání v Chomutově prohráli 1:4 a s energetiky si budou chtít určitě spravit chuť.

Vzájemné zápasy:
Tyto dva celky zatím spolu v této sezoně odehrály dvě utkání. Oba přitom zvítězili na ledě soupeře. První duel, který se odehrál v Karlových Varech ovládla Plzeň poměrem 4:2. Druhá bitva v Plzni dospěla až do prodloužení. V tom bod navíc pro Energii vybojoval František Klejna.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

3:2

Branky a nahrávky: 36. Bernáth (Prošek, Křemen), 48. Bernáth (Křemen), 63. Bernáth (Tureček, Přibyl) – 35. Princl, 57. Malát (Eret)

Rozhodčí: Zubzanda – Gerát, Marek

05:50 KVA 2 Kořán, podrážení
17:19 KVA 2 Maydl, podrážení
24:43 PLZ 2 Slanina, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
32:22 PLZ 2 Roubal, podrážení
34:36 PLZ 0:1 Princl
35:06 KVA 1:1 Bernáth (Prošek, Křemen)
47:58 KVA 2:1 Bernáth (Křemen)