Chance liga

HC Dukla Jihlava – HC Slavia Praha

3:0

konec (1:0, 1:0, 1:0)

17.10.2018, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 15. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 1.52 4.7 4.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:24

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Aleš Furch – 2 min., podrážení).

56:29

Slavii se dnešní utkání nedaří. V samotném závěru špatně střídala a dostala dvě minuty za špatné střídání. Trest odsedí Šteiner.

54:18

Mandát ukázal bojovnost za Duklu. Po odpískání totiž Hejda shodil Čachotského na zem, Mandát se jal pomstít domácího kapitána a oba hráči šli do drobné bitky, kterou domácí publikum ocenilo. Hraje se 4 na 4.

47:44

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jiří Doležal – 2 min., podrážení).

46:07

Bude se hrát 3 na 4 po komerční přestávce. Trestaným je Vála za vysokou hůl, Slavia má 1:33 4 na 3!

45:40

Mohla z toho vzejít přesilovka Dukly, ale také hra 4 na 4. Kromě Havránkova trestu za nedovolené bránění ve středním pásmu hákoval během signalizované výhody Kohút a hraje se 4 na 4.

36:18

Kubica u domácí střídačky podrazil Havránka a ač se mu to líbí nebo ne, je vyloučen na dvě minuty za podrážení.

25:12

Werbik vyhazoval z pásma tak nešikovně, že trefil zadní mantinel hostující střídačky a má to za dvě minuty. Slavia může dorovnat skóre.

20:04

Vskutku brzké vyloučení. Mandát po buly fauloval Kubicu a dostává dvě minuty. Dále se tak hraje 4 na 4.

18:42

Neslavnou přesilovku hostí končí faulem v obranném pásmu Heldák, který podrazil Čachotského a dostává dvě minuty.

17:49

Mareš sice pěkně dohrál jednoho z hostí u mantinelu, sudí ale viděl situaci jinak a dává dvě minuty za napadení.

3:0

Branky a nahrávky: 17. Čachotský (Mandát, Werbik), 33. T. Havránek (D. Tůma, Suchánek), 58. Mandát (Čachotský, J. Pohl)

HC Dukla Jihlava: Brož (Lundström) – J. Pohl, Kajínek (A), L. Doudera, Suchánek, Štebih, Mareš, Vála – Mandát, Werbik, Čachotský (C) – Anděl (A), Skořepa, Pekr – Harkabus, Zeman, Jiránek – D. Tůma, T. Havránek, D. Čermák.

HC Slavia Praha: Honzík (Sochůrek) – Duda, J. Novák (C), J. Drtina (A), Valík, Hrdinka, Hejda, Steinocher – Šteiner, Šagát (A), Kubica – Matějka, Najman, Panna – J. Doležal, Furch, Heldák – Tejral, Kohút, Šergl.

Rozhodčí: Skopal, Kopeček – Hejl, Podrazil

Diváci: 1 781

16:07 JIH 1:0 Čachotský (Mandát, Werbik)
17:49 JIH 2 Mareš, napadení
18:42 SLA 2 Heldák, podrážení
20:04 JIH 2 Mandát, hákování