Kvalifikace ME U21

Severní Irsko – Slovensko

1:0

konec (0:0)

16.10.2018, 20:30 • Windsor Park, Belfast (NIR) • Skupina 2 • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 3.22 3.61 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+5

Andrej Fábry ještě viděl v závěru utkání žlutou kartu, více už se ale zřejmě v Belfastu dnes nestane.

90+1

Střídající Andrej Fábry mohl na začátku nastaveného času obstarat vyrovnávací gól, jeho pokus ale na překonání Hazarda nestačil! Severní Irsko vede 1:0.

89

Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Jordan Thompson, přichází Dale Gorman.

87

Žluté kartě se nevyhnul ani domácí brankář Conor Hazard.

85

Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Andrej Kadlec, přichází Andrej Fábry.

83

Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Shayne Lavery, přichází David Parkhouse.

79

Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Alistair Roy, přichází Cameron Dummigan.

77

Mark Sykes sáhl k taktickému faulu, který byl příliš ostrý, a tak za něj byl potrestán ihned žlutou kartou.

71

Christián Herc byl potrestán za faul a stal se dalším hráčem dnešního utkání, který viděl žlutou kartu.

69

Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Lukáš Haraslín, přichází Róbert Boženík.

68

Jordan Thompson zastavil slovenský útok ostrým faulem, za který vzápětí viděl od rozhodčího žlutou kartu.

62

62. Mark SYKES - 1:0

62

Severní Irsko právě vstřelilo branku!
Windsor Park propukl obrovskou radostí, protože MARK SYKES zužitkoval parádního centru Jamieho McDonagha z pravého křídla a na přední tyči poslal hlavou Severní Irsko do vedení 1:0! Slovensko hraje v deseti a vzhledem k současnému skóre a výsledkům ostatních zápasů se může s případnou baráží rozloučit.

58

Střídání v týmu Slovensko: ze hřiště odchází Tomáš Vestenický, přichází Nikolas Špalek.

57

Roy mohl potrestat Slovensko za zbytečné vyloučení krátce před přestávkou, jenže jeho střela byla sražena mimo a následný rohový kop žádnou šanci na domácí straně nepřinesl!

45

László Bénes v závěru prvního poločasu během rozmezí dvou minut viděl dvě žluté karty a po faulu na McDonagha byl vyloučen! Slovenská reprezentace utrpěla obrovskou ránu.

43

László Bénes si po předchozí nepřesné střele vybil frustraci faulem, za který byl před přestávkou potrestán žlutou kartou.

38

Martin Šulek byl potrestán žlutou kartou a stal se vůbec prvním hráčem dnešního zápasu, který za faul pykal.

6

Rohový kop Thompsona žádné nebezpečí nepřinesl a na opačné straně mohl udeřit Káčer, Hazard ale skvělým zákrokem pokus slovenského záložníka zneškodnil!

4

Severní Irsko vykročilo do zápasu s obrovskou touhou skórovat a Lavery se dostal k nebezpečné střele, která byla sražena na rohový kop! Slováci první šanci soupeře přečkali bez úhony.

1:0

konec (0:0)

Branky: 62. Sykes

Karty:   68. Thompson (NIR), 77. Sykes (NIR), 87. Hazard (NIR) – 38. Šulek (SVK), 43. Bénes (SVK), 71. Herc (SVK), 90+5. Fábry (SVK)   45. Bénes (SVK)

Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 2:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:19.

Severní Irsko: Hazard – Ballard, Donnelly (C), Johnson – McDonagh, Roy (79. Dummigan), Thompson (89. Gorman), Sykes, Burns – Lavery (83. Parkhouse), Smyth.
Náhradníci: Dunne – Dummigan, Gorman, Bird, Holden, Parkhouse, McClean. Trenér: Ian Baraclough.

Slovensko: Rodák – Kadlec (85. Fábry), Vavro (C), Sipľak, Šulek – Káčer, Herc, Bénes, Jirka – Haraslín (69. Boženík), Vestenický (58. Špalek).
Náhradníci: Greif – Križan, Lesniak, Fábry, Sluka, Boženík, Špalek. Trenér: Adrián Guľa.

Rozhodčí: Eitan Shmuelevitz. Asistenti: Sagy Mazamber, Dan Ucenic. Čtvrtý rozhodčí: Idan Leiba (ISR)