Statistiky:
Konečné pořadí
1. Tzigane du Berlais (ž. Jan Faltejsek)
2. Hegnus (ž. Marek Stromský)
3. Stretton (ž. Thomas Garner)
4. Zarif (ž. Raffaele Romano)
5. No Time To Lose (ž. Josef Váňa ml.)
6. Ange Guardian (ž. Jiří Kousek)
7. Bridgeur (ž. Jaroslav Myška).
Výrok dostihové komise:
Jistě 3 - hlava - 2 1/2 - 2 1/4 - 4.
Čas vítěze: 9:05,56 min.
Startovní listina
1 – Mileryt (POL)
11 let, MVDr. Ján Mach, trenér MVDr. Ján Mach. stáj Machvet-Man-Mach
2 – Nikas
13 let, ž. Andrew Glassonbury, trenér Luboš Urbánek, stáj Castor
3 – Zarif (IRE)
11 let, ž. Raffaele Romano, trenér Josef Váňa st., stáj Köi Dent
4 – Hegnus
10 let, ž. Marek Stromský, trenér Radek Holčák, stáj Ševců
5 – Theophilos (FRA)
8 let, Patrick Boekhout, trenér Josef Váňa st., stáj Dostihový klub iSport-Váňa
6 – Bridgeur (FRA)
7 let, ž. Jaroslav Myška, trenér Štěpánka Myšková, stáj VaZi
7 – Vajgaros
7 let, ž. Leighton Aspell, trenér Jaroslav Brečka, stál DS RE&LA Frančák SK
8 – Ter Mill
12 let, Jan Odložil, trenér Antonín Novák, stáj DS Malá Morávka
9 – Tzigane du Berlais (FRA)
7 let, ž. Jan Faltejsek, trenér Pavel Tůma, stáj Dr. Charvát
10 – Templář
11 let, ž. Thomas Boyer, trenér Antonín Novák, Stáj www.trdelnik.com-Luka
11 – Stretton
8 let, ž. Thomas Garner, trenér MVDr. Čestmír Olehla, stáj Nýznerov
12 – Vicody (FRA)
9 let, ž. Josef Bartoš, trenér Stanislav Popelka, stáj Lokotrans
13 – Kasim
13 let, ž. Martin Liška, trenér Přemek Kejzlar, Stáj Kejzlar
14 – Vandual (SVK)
10 let, ž. Lukáš Matuský, trenér Hana Kabelková, stáj Vadual CZ
15 – Ribelino (FRA)
10 let, ž. James Best, trenér Stanislav Kovář, stáj Lokotrans
16 – Sztorm (POL)
9 let, ž. Marcel Novák, trenér Grzegorz Wroblewski, stáj Nýznerov
17 – Ange Guardian (GER)
10 let, ž. Jiří Kousek, trenér Josef Váňa st., Stáj Anděl strážný
18 – Delight my Fire (FRA)
8 let, ž. Niklas Lovén, trenér Radim Bodlák, stáj DS Pod Buchlovem
19 – No Time To Lose (GBR)
9 let, ž. Josef Váňa ml., trenér Josef Váňa st., stáj DS Paragan
20 – Artistmontot (FRA)
8 let, Ondřej Velek, trenér Radek Žalud, stáj Quartis-Zámecký Vrch
21 – Pareto
11 let, Sertash Ferhanov, trenér Pavel Poles, stáj EŽ Praha a.s.
22 – Universe of Gracie (GER)
13 let, Lukáš Sloup, trenér Stanislav Popelka, stáj BORS Břeclav a.s.
I takové příběhy běžných diváků nabízí Velká pardubická. Cikán o berlích je přezdívka vítězného koně.
1. Tzigane du Berlais (ž. Jan Faltejsek)
2. Hegnus (ž. Marek Stromský)
3. Stretton (ž. Thomas Garner)
4. Zarif (ž. Raffaele Romano)
5. No Time To Lose (ž. Josef Váňa ml.)
6. Ange Guardian (ž. Jiří Kousek)
7. Bridgeur (ž. Jaroslav Myška).
Výrok dostihové komise:
Jistě 3 – hlava – 2 1/2 – 2 1/4 – 4.
Čas vítěze: 9:05,56 min.
CÍL
CÍL
CÍL
Poslední skok a tuhý boj v cílové rovině se závěrečným drtivým nástupem vítězného Tzigane du Berlais
CÍL
CÍL
CÍL
30
29
Hlídání pozic před náběhem do cílové roviny
29