13.10.2018, 13:30 • Stadion Pod Vinicí, Pardubice • 3. kolo • Lukáš Ouředník

Žlutou kartu obdržel domácí kapitán Jan Jeřábek za zastavení útočné akce hostů.

Poslední střídání v dnešním utkání, kdy Adama Fouska nahradil Roman Kašiar.

Poslední změna v celku Jablonce, kdy Jaroslav Peřina nahradil Dominika Pleštila.

76

Druhá změna v domácím celku, kdy Ladislava Mužíka nahradil David Huf.

67

Jablonec právě vstřelil branku! Hosté otáčejí stav zápasu, kdy se po odraženém míči trefil z úhlu na zadní tyč TOMÁŠ HOLEŠ – 1:2!

64

Obrovská šance hostů, kdy šel Chramosta sám na Šmída, ale jablonecký útočník zakončil vedle domácí svatyně.

55

Jablonec právě vstřelil branku! Obléhání domácí branky skončilo brankou VOJTĚCHA KUBISTY, který přesnou střelou vyrovnal – 1:1!

46

Do druhé půle udělaly oba celky změny. Jablonec dvě, kdy Nikolu Jankoviće nahradil Tomáš Holeš a Dominika Bredu nahradil Miloš Kratochvíl.
V celku Pardubic Vojtěcha Čmelíka nahradil Pavel Sokol.

45+1

V nastavení první půle velká šance domácích, kdy Fousek připravil pozici pro Petráně, ale Hanuš jeho pokus vyrazil.

45

První žlutou kartu dnešního zápasu viděl za držení Sobola Lukáš Kühnel.

7

Pardubice právě vstřelily branku!
Autorem branky je MICHAL PETRÁŇ, který po centru Čelůstky z levé strany přesnou hlavičkou od břevna otevřel skóre dnešního zápasu – 1:0!.