3:2
konec (2:1, 1:1, 0:0 - N 0:0 - 0:1)
13.10.2018, 15:00 • Hokejové haly dětí a mládeže • Skupina Východ • Info o změnách stavu (Monika Baloghová)
Technika Hockey Brno – HC ZUBR Přerov
3:2
konec (2:1, 1:1, 0:0 - N 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 6. Frýza (Kubový), 19. Plevka (Fornal), 33. Fornal (Hrnčíř) – 4. Jobánek (Hradil), 36. Ryšavý, rozh. náj. Ryšavý
Karty:
Neproměněná penalta:
Technika Hockey Brno:
Nešpůrek (Bílek) – Kučírek, Růžička, Groch, Irajn, Šupa, Navrátil – Vrzal, Líska, Přidal, Kubový, Plevka, Marek, Sovjak,.Frýza, Maštalíř, Hrnčíř, Fornal, Walla
Náhradníci:
Trenér:
HC ZUBR Přerov:
Suchánek (Žurek) – Kaprál, Koblížek, Palguta, Brázda, Holík, Šilhavý – Štíbr, Ryšavý, Kuncek, Halík, Hradil, Hlávka, Závadský, Juřička, Jobánek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: V. Král – R, Horký, J. Roupec
Diváci: 32
1. třetina | ||||
01:32 | TEC | 2 | Groch, nedovolené bránění | |
03:44 | PRE | 0:1 | Jobánek (Hradil) | |
05:06 | TEC | 1:1 | Frýza (Kubový) | |
11:32 | TEC | 2 | Navrátil, držení | |
14:02 | TEC | 2 | Kučírek, podrážení | |
17:39 | TEC | 2 | Kubový, vysoká hůl | |
18:08 | TEC | 2:1 | Plevka (Fornal) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:50 | TEC | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Hrnčíř | |
25:57 | PRE | 5+OK | Kuncek, faul kolenem+faul kolenem | |
31:17 | PRE | 2 | Juřička, hákování | |
31:33 | PRE | 2 | Suchánek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
32:03 | TEC | 10 | Groch, nesportovní chování | |
32:48 | TEC | 3:1 | Fornal (Hrnčíř) | |
34:59 | PRE | 2+10 | Palguta, vražení na hrazení+vražení na hrazení | |
35:17 | PRE | 3:2 | Ryšavý | |
37:41 | TEC | 2 | Růžička, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:46 | PRE | 2 | Brázda, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
59:58 | PRE | 2 | Koblížek, zdržování hry / porušení postupu vhazování | |
60:00 | TEC | 2 | Groch, vysoká hůl | |
PRE | 2 | Holík, sekání | ||
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
PRE | 3:3 | Ryšavý (rozh. náj.) | ||
Konec |
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 12:00 1:4
Vsetín – Vítkovice 12:00 1:2
Kladno – Kobra 12:00 13:1
HK MD Šumperk – Havířov 13:00 0:7
K. Vary – Sparta 13:00 1:4
Jihlava – Mladá Boleslav • po prodl. 14:00 4:3
PZ Kladno – Plzeň 14:55 2:7
Technika Brno – Přerov 15:00 3:2
Třemošná – HC Litvínov • po prodl. 15:00 4:3
Slavia – Chomutov 15:30 5:3
Žďár n/S – Liberec 16:00 0:5
Pardubice – Mountfield HK 16:00 1:5
Warriors Brno – Zlín 17:00 2:7
5. série 0:1
5. série 0:1
4. série 0:1
4. série 0:1
3. série 0:1
3. série 0:1
2. série 0:1
2. série 0:0
1. série 0:0
1. série 0:0
62:00
61:58
60:01